Pohár Interu - výsledky

15.08.-16.08.2020

Otvor výsledky PDF 460,46 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 15.08.2020
K1 Chlapci 1310:00
K1 Chlapci 1310:03
K1 Chlapci 1310:06
K1 Chlapci 1410:09
K1 Chlapci 1410:12
K1 Chlapci 1410:15
K1 Chlapci 1410:18
K1 Kadeti10:21
K1 Kadeti10:24
K1 Kadeti10:27
K1 Kadeti10:30
K1 Juniori10:33
K1 Juniori10:36
K1 Juniori10:39
K1 Kadetky10:45
K1 Kadetky10:48
K1 Dievčatá 1310:51
K1 Dievčatá 1310:54
K1 Juniorky10:57
K1 Juniorky11:00
K2 Chlapci 13+1411:03
K2 Chlapci 13+1411:06
K2 Chlapci 13+1411:09
K1 Muži11:12
K1 Muži11:15
K2 Kadeti11:18
K2 Kadeti11:21
K1 Chlapci 1312:00
K1 Chlapci 1312:03
K1 Chlapci 1412:06
K1 Chlapci 1412:09
K1 Chlapci 1412:12
K1 Juniori12:15
K1 Juniori12:18
K1 Kadetky12:21
K1 Dievčatá 1312:24
K1 Muži12:27
K1 Kadeti12:30
K1 Kadeti12:33
K1 Kadeti12:36
K2 Chlapci 13+1412:39
K2 Chlapci 13+1412:42
K2 Dievčatá 11+1213:45
K1 Chlapci 1213:47
K1 Chlapci 1114:10
C1 Dievčatá 1114:12
C1 Dievčatá 1214:12
C1 Chlapci 1114:12
C1 Chlapci 1214:12
K1 Chlapci 1014:30
K1 Chlapci 914:40
K1 Dievčatá 1014:50
K1 Dievčatá 915:00
C1 Dievčatá 915:10
C1 Dievčatá 1015:10
C1 Chlapci 915:10
C1 Chlapci 1015:10
K1 Veteráni III15:30
K1 Veteráni II15:30
K1 Veteráni I15:30
K1 Muži15:40
C1 Muži15:45
K1 Veteránky15:50
K1 Ženy15:50
C1 Ženy15:55
K2 Juniori16:00
C2 Juniori16:05
K1 Juniorky16:15
C1 Juniorky16:20
K2 Kadeti16:25
C2 Kadeti16:30
K1 Kadetky16:35
C1 Kadetky16:40
K2 Chlapci 13+1416:45
C2 Chlapci 13+1416:50
K1 Dievčatá 1416:55
C1 Dievčatá 1417:00
C1 Dievčatá 1317:00
K1 Dievčatá 1317:05
K2 Muži17:15
K2 Juniorky17:20
K1 Juniori17:30
C1 Juniori17:35
K1 Kadeti17:40
C1 Kadeti17:45
K2 Kadetky17:50
K1 Chlapci 1317:55
C1 Chlapci 1318:00
K1 Chlapci 1418:05
C1 Chlapci 1418:10
K2 Dievčatá 13+1418:15
C2 Dievčatá 13+1418:20
K2 Veteráni18:25
C2 Kadetky18:30
K2 Veteránky18:35
K2 Ženy18:40
C2 Ženy18:45
nedeľa, 16.08.2020
K1 Chlapci 1309:00
K1 Chlapci 1309:03
K1 Chlapci 1309:06
K1 Chlapci 1409:09
K1 Chlapci 1409:12
K1 Chlapci 1409:15
K1 Chlapci 1409:18
K1 Kadeti09:21
K1 Kadeti09:24
K1 Kadeti09:27
K1 Kadeti09:30
K1 Juniori09:33
K1 Juniori09:36
K1 Juniori09:39
K1 Kadetky09:45
K1 Kadetky09:48
K1 Dievčatá 1309:51
K1 Dievčatá 1309:54
K1 Juniorky09:57
K1 Juniorky10:00
K2 Chlapci 13+1410:03
K2 Chlapci 13+1410:06
K2 Chlapci 13+1410:09
C1 Kadeti10:15
C1 Kadeti10:18
K1 Muži10:21
K1 Muži10:24
K1 Muži10:27
K2 Kadeti10:30
K2 Kadeti10:33
K1 Chlapci 1311:00
K1 Chlapci 1311:03
K1 Chlapci 1411:06
K1 Chlapci 1411:09
K1 Chlapci 1411:12
K1 Juniori11:15
K1 Juniori11:18
K1 Kadetky11:21
K1 Dievčatá 1311:24
K1 Muži11:27
K1 Muži11:30
K1 Kadeti11:33
K1 Kadeti11:36
K1 Kadeti11:39
K2 Chlapci 13+1411:50
K2 Chlapci 13+1411:53
K2 Chlapci 11+1213:00
K1 Dievčatá 1213:02
K1 Dievčatá 1113:04
C2 Chlapci 11+1213:06
C1 Dievčatá 1113:08
C1 Dievčatá 1213:08
K1 Chlapci 1013:30
K1 Chlapci 913:40
K1 Dievčatá 1013:50
K1 Dievčatá 914:00
C1 Dievčatá 914:02
C1 Dievčatá 1014:02
C1 Chlapci 914:02
C1 Chlapci 1014:02
K1 Veteráni III14:30
K1 Veteráni II14:30
K1 Veteráni I14:30
K1 Veteránky 14:34
K1 Muži14:38
C1 Muži14:42
K1 Ženy14:46
C1 Ženy14:50
K2 Juniori14:54
C2 Juniori14:58
K1 Juniorky15:06
C1 Juniorky15:10
K2 Kadeti15:14
C2 Kadeti15:18
K1 Kadetky15:22
C1 Kadetky15:26
K2 Chlapci 13+1415:29
C2 Chlapci 13+1415:33
K1 Dievčatá 1415:37
C1 Dievčatá 1415:41
C1 Dievčatá 1315:41
K1 Dievčatá 1315:45
K2 Veteráni15:53
K2 Muži15:57
C2 Muži16:01
K2 Juniorky16:05
K1 Juniori16:13
C1 Juniori16:17
K1 Kadeti16:21
C1 Kadeti16:25
K2 Kadetky16:29
K1 Chlapci 1416:33
C1 Chlapci 1416:37
K1 Chlapci 1316:41
C1 Chlapci 1316:45
C2 Dievčatá 13+1416:49
K2 Dievčatá 13+1416:53
C2 Kadetky16:57
K2 Veteránky17:01
K2 Ženy17:05
C2 Ženy17:09

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rastislav Rus
Zást. hl. rozh:Miroslav Malatinec
Zvolení do výboru:František Dosúdil, Ľubomír Hagara st., Ľubomír Hagara st.

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoDosudil František
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKlieštenec Mario
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil Vladimír
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.KGMKG München e.V.Peter Orth
10.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
11.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyĽubomír Hagara st.
12.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
13.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovič
14.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
15.MORŠportový klub KajakFilip Valo
16.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
17.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubMrva Vladimír
18.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaLubica Klimova
19.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
20.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
21.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2020
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
997,50
2. NOV
61,4%
612,50
3. ŠAM
60,4%
602,50
4. PIE
58,8%
587,00
5. UKB
51,8%
517,00
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta - šprint juniori a U23
17.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
MSR SPM-SR krátke trate
02.08.2024 | Bratislava, Zemník
Olympijské hry
06.08.2024 | Paríž, FRA
MSR M-SR SUP
10.08.2024 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
Vaša s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.