Pohár Interu - program

15.08.-16.08.2020

Otvor program PDF 332,71 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 15.08.2020
K1 Chlapci 1310:00
K1 Chlapci 1310:03
K1 Chlapci 1310:06
K1 Chlapci 1410:09
K1 Chlapci 1410:12
K1 Chlapci 1410:15
K1 Chlapci 1410:18
K1 Kadeti10:21
K1 Kadeti10:24
K1 Kadeti10:27
K1 Kadeti10:30
K1 Juniori10:33
K1 Juniori10:36
K1 Juniori10:39
K1 Kadetky10:45
K1 Kadetky10:48
K1 Dievčatá 1310:51
K1 Dievčatá 1310:54
K1 Juniorky10:57
K1 Juniorky11:00
K2 Chlapci 13+1411:03
K2 Chlapci 13+1411:06
K2 Chlapci 13+1411:09
K1 Muži11:12
K1 Muži11:15
K2 Kadeti11:18
K2 Kadeti11:21
K1 Chlapci 1312:00
K1 Chlapci 1312:03
K1 Chlapci 1412:06
K1 Chlapci 1412:09
K1 Chlapci 1412:12
K1 Juniori12:15
K1 Juniori12:18
K1 Kadetky12:21
K1 Dievčatá 1312:24
K1 Muži12:27
K1 Kadeti12:30
K1 Kadeti12:33
K1 Kadeti12:36
K2 Chlapci 13+1412:39
K2 Chlapci 13+1412:42
K2 Dievčatá 11+1213:45
K1 Chlapci 1213:47
K1 Chlapci 1114:10
C1 Dievčatá 1114:12
C1 Dievčatá 1214:12
C1 Chlapci 1114:12
C1 Chlapci 1214:12
K1 Chlapci 1014:30
K1 Chlapci 914:40
K1 Dievčatá 1014:50
K1 Dievčatá 915:00
C1 Dievčatá 915:10
C1 Dievčatá 1015:10
C1 Chlapci 915:10
C1 Chlapci 1015:10
K1 Veteráni III15:30
K1 Veteráni II15:30
K1 Veteráni I15:30
K1 Muži15:40
C1 Muži15:45
K1 Veteránky15:50
K1 Ženy15:50
C1 Ženy15:55
K2 Juniori16:00
C2 Juniori16:05
K1 Juniorky16:15
C1 Juniorky16:20
K2 Kadeti16:25
C2 Kadeti16:30
K1 Kadetky16:35
C1 Kadetky16:40
K2 Chlapci 13+1416:45
C2 Chlapci 13+1416:50
K1 Dievčatá 1416:55
C1 Dievčatá 1417:00
C1 Dievčatá 1317:00
K1 Dievčatá 1317:05
K2 Muži17:15
K2 Juniorky17:20
K1 Juniori17:30
C1 Juniori17:35
K1 Kadeti17:40
C1 Kadeti17:45
K2 Kadetky17:50
K1 Chlapci 1317:55
C1 Chlapci 1318:00
K1 Chlapci 1418:05
C1 Chlapci 1418:10
K2 Dievčatá 13+1418:15
C2 Dievčatá 13+1418:20
K2 Veteráni18:25
C2 Kadetky18:30
K2 Veteránky18:35
K2 Ženy18:40
C2 Ženy18:45
nedeľa, 16.08.2020
K1 Chlapci 1309:00
K1 Chlapci 1309:03
K1 Chlapci 1309:06
K1 Chlapci 1409:09
K1 Chlapci 1409:12
K1 Chlapci 1409:15
K1 Chlapci 1409:18
K1 Kadeti09:21
K1 Kadeti09:24
K1 Kadeti09:27
K1 Kadeti09:30
K1 Juniori09:33
K1 Juniori09:36
K1 Juniori09:39
K1 Kadetky09:45
K1 Kadetky09:48
K1 Dievčatá 1309:51
K1 Dievčatá 1309:54
K1 Juniorky09:57
K1 Juniorky10:00
K2 Chlapci 13+1410:03
K2 Chlapci 13+1410:06
K2 Chlapci 13+1410:09
C1 Kadeti10:15
C1 Kadeti10:18
K1 Muži10:21
K1 Muži10:24
K1 Muži10:27
K2 Kadeti10:30
K2 Kadeti10:33
K1 Chlapci 1311:00
K1 Chlapci 1311:03
K1 Chlapci 1411:06
K1 Chlapci 1411:09
K1 Chlapci 1411:12
K1 Juniori11:15
K1 Juniori11:18
K1 Kadetky11:21
K1 Dievčatá 1311:24
K1 Muži11:27
K1 Muži11:30
K1 Kadeti11:33
K1 Kadeti11:36
K1 Kadeti11:39
K2 Chlapci 13+1411:50
K2 Chlapci 13+1411:53
K2 Chlapci 11+1213:00
K1 Dievčatá 1213:02
K1 Dievčatá 1113:04
C2 Chlapci 11+1213:06
C1 Dievčatá 1113:08
C1 Dievčatá 1213:08
K1 Chlapci 1013:30
K1 Chlapci 913:40
K1 Dievčatá 1013:50
K1 Dievčatá 914:00
C1 Dievčatá 914:02
C1 Dievčatá 1014:02
C1 Chlapci 914:02
C1 Chlapci 1014:02
K1 Veteráni III14:30
K1 Veteráni II14:30
K1 Veteráni I14:30
K1 Veteránky 14:34
K1 Muži14:38
C1 Muži14:42
K1 Ženy14:46
C1 Ženy14:50
K2 Juniori14:54
C2 Juniori14:58
K1 Juniorky15:06
C1 Juniorky15:10
K2 Kadeti15:14
C2 Kadeti15:18
K1 Kadetky15:22
C1 Kadetky15:26
K2 Chlapci 13+1415:29
C2 Chlapci 13+1415:33
K1 Dievčatá 1415:37
C1 Dievčatá 1415:41
C1 Dievčatá 1315:41
K1 Dievčatá 1315:45
K2 Veteráni15:53
K2 Muži15:57
C2 Muži16:01
K2 Juniorky16:05
K1 Juniori16:13
C1 Juniori16:17
K1 Kadeti16:21
C1 Kadeti16:25
K2 Kadetky16:29
K1 Chlapci 1416:33
C1 Chlapci 1416:37
K1 Chlapci 1316:41
C1 Chlapci 1316:45
C2 Dievčatá 13+1416:49
K2 Dievčatá 13+1416:53
C2 Kadetky16:57
K2 Veteránky17:01
K2 Ženy17:05
C2 Ženy17:09

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rastislav Rus
Zást. hl. rozh:Miroslav Malatinec
Zvolení do výboru:František Dosúdil, Ľubomír Hagara st., Ľubomír Hagara st.

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoDosudil František
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKlieštenec Mario
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil Vladimír
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.KGMKG München e.V.Peter Orth
10.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
11.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyĽubomír Hagara st.
12.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
13.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovič
14.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
15.MORŠportový klub KajakFilip Valo
16.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
17.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubMrva Vladimír
18.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaLubica Klimova
19.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
20.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
21.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2020
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár SNP
19.06.2021
ME Majstrovstvá Európy juniorov a U23 - šprint
24.06.2021 | Poznaň, POL
Novácka päťstovka, 49. ročník
03.07.2021 | Nováky, jazero
ME Majstrovstvá Európy - maratón
08.07.2021 | Moskva, RUS
Samaria Cup
10.07.2021
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra