Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate - výsledky

MSR
20.05.-21.05.2017

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 496,19 KB

sobota, 20.05.2017
K2 dievčatá 13+1410:00
C2 dievčatá 13+1410:03
K1 chlapci 1410:06
K1 chlapci 1310:41
C1 chlapci 1410:44
C1 chlapci 1310:44
C2 kadetky10:47
K2 kadetky11:22
K1 kadeti11:25
C1 kadeti11:28
K2 juniori12:03
K1 juniorky12:06
C1 juniorky12:09
K1 muži14:00
K1 ženy14:03
C1 muži14:06
C1 juniori14:06
C1 ženy14:09
K1 veteránky I14:44
K1 veteránky II14:44
K1 veteránky III14:44
K2 veteráni I14:47
K2 veteráni II14:47
K2 veteráni III14:47
C2 veteráni I14:50
C2 veteráni II14:50
C2 veteráni III14:50
C1 veteránky I14:53
C1 veteránky II14:53
C1 veteránky III14:53
15:00
nedeľa, 21.05.2017
K2 chlapci 13+1409:00
C2 chlapci 13+1409:03
K1 dievčatá 1409:38
K1 dievčatá 1309:41
C1 dievčatá 1409:44
C1 dievčatá 1309:47
K2 kadeti10:22
K1 kadetky10:25
C2 kadeti10:28
C1 kadetky10:31
K2 juniorky11:06
K1 juniori11:09
C2 juniori11:12
C2 juniorky11:15
K2 muži11:50
K2 ženy11:51
C2 muži11:52
C2 ženy11:53
K1 veteráni I11:54
K1 veteráni II11:54
K1 veteráni III11:54
C1 veteráni I11:55
C1 veteráni II11:55
C1 veteráni III11:55
K2 veteránky I11:56
K2 veteránky II11:56
K2 veteránky III11:56
C2 veteránky I11:57
C2 veteránky II11:57
C2 veteránky III11:57
12:30

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Rusová Andrea
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora, Bielik, Hvojnik

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.DUJo.z. DUKLA TRENČÍN JUNIORBelovič Ladislav
3.DUKVŠC Dukla Banská Bystrica, š. o. rýchlostnej kanoistickyBelovič Ladislav
4.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Ľubica
5.INTAŠK Inter BratislavaBugár Imrich
6.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosúdil František
7.MORŠportový klub KajakHomola Juraj
8.NANKayak canoe team NánaStano Tomáš
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
10.NZASPORT CLUB SLOVAKIAKráľ Radim
11.PIEKajak-Kanoe PiešťanyHusák Vladimír
12.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaWiebauer Andrej
13.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
14.UKBSlávia UK BratislavaPecsuk Peter
15.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
16.WBKWEBER KAYAKWeber Lucia
17.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyZirkelbach Gabriel
18.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
19.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubKollerová Daniela
20.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
21.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoMaršal Zorán

Späť na zoznam podujatí 2017
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
1 626,50
2. NOV
55,8%
907,00
3. PIE
46,7%
759,50
4. TTS
38,6%
628,50
5. ŠAM
31,7%
516,00
Nedávne a najbližšie podujatia
ME Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov
23.06.2022 | Belehrad (SRB)
Trenčianska regata
25.06.2022 | Trenčín, Lodenica KK TTS
II. KP seniori
30.06.2022 | Bratislava, Zemník
Novácka päťstovka, 50. ročník
02.07.2022 | Nováky, Jazero
Samaria Cup Memoriál V. Gálisa
09.07.2022 | Šamorín, Jazero Lagúna
ME Majstrovstvá Európy v maratóne
21.07.2022 | Silkeborg (DEN)
Pohár Interu
23.07.2022 | Bratislava, Zemník
II. KP juniori
30.07.2022 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.