Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate - výsledky

MSR
20.05.-21.05.2017

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 496,19 KB

sobota, 20.05.2017
K2 dievčatá 13+1410:00
C2 dievčatá 13+1410:03
K1 chlapci 1410:06
K1 chlapci 1310:41
C1 chlapci 1410:44
C1 chlapci 1310:44
C2 kadetky10:47
K2 kadetky11:22
K1 kadeti11:25
C1 kadeti11:28
K2 juniori12:03
K1 juniorky12:06
C1 juniorky12:09
K1 muži14:00
K1 ženy14:03
C1 muži14:06
C1 juniori14:06
C1 ženy14:09
K1 veteránky I14:44
K1 veteránky II14:44
K1 veteránky III14:44
K2 veteráni I14:47
K2 veteráni II14:47
K2 veteráni III14:47
C2 veteráni I14:50
C2 veteráni II14:50
C2 veteráni III14:50
C1 veteránky I14:53
C1 veteránky II14:53
C1 veteránky III14:53
15:00
nedeľa, 21.05.2017
K2 chlapci 13+1409:00
C2 chlapci 13+1409:03
K1 dievčatá 1409:38
K1 dievčatá 1309:41
C1 dievčatá 1409:44
C1 dievčatá 1309:47
K2 kadeti10:22
K1 kadetky10:25
C2 kadeti10:28
C1 kadetky10:31
K2 juniorky11:06
K1 juniori11:09
C2 juniori11:12
C2 juniorky11:15
K2 muži11:50
K2 ženy11:51
C2 muži11:52
C2 ženy11:53
K1 veteráni I11:54
K1 veteráni II11:54
K1 veteráni III11:54
C1 veteráni I11:55
C1 veteráni II11:55
C1 veteráni III11:55
K2 veteránky I11:56
K2 veteránky II11:56
K2 veteránky III11:56
C2 veteránky I11:57
C2 veteránky II11:57
C2 veteránky III11:57
12:30

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Rusová Andrea
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora, Bielik, Hvojnik

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.DUJo.z. DUKLA TRENČÍN JUNIORBelovič Ladislav
3.DUKVŠC Dukla Banská Bystrica, š. o. rýchlostnej kanoistickyBelovič Ladislav
4.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Ľubica
5.INTAŠK Inter BratislavaBugár Imrich
6.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosúdil František
7.MORŠportový klub KajakHomola Juraj
8.NANKayak canoe team NánaStano Tomáš
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
10.NZASPORT CLUB SLOVAKIAKráľ Radim
11.PIEKajak-Kanoe PiešťanyHusák Vladimír
12.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaWiebauer Andrej
13.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
14.UKBSlávia UK BratislavaPecsuk Peter
15.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
16.WBKWEBER KAYAKWeber Lucia
17.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyZirkelbach Gabriel
18.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
19.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubKollerová Daniela
20.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
21.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoMaršal Zorán

Späť na zoznam podujatí 2017
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár SNP
19.06.2021
ME Majstrovstvá Európy juniorov a U23 - šprint
24.06.2021 | Poznaň, POL
Novácka päťstovka, 49. ročník
03.07.2021 | Nováky, jazero
ME Majstrovstvá Európy - maratón
08.07.2021 | Moskva, RUS
Samaria Cup
10.07.2021
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra