Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate - program

MSR
20.05.-21.05.2017

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 148,48 KB

sobota, 20.05.2017
K2 dievčatá 13+1410:00
C2 dievčatá 13+1410:03
K1 chlapci 1410:06
K1 chlapci 1310:41
C1 chlapci 1410:44
C1 chlapci 1310:44
C2 kadetky10:47
K2 kadetky11:22
K1 kadeti11:25
C1 kadeti11:28
K2 juniori12:03
K1 juniorky12:06
C1 juniorky12:09
K1 muži14:00
K1 ženy14:03
C1 muži14:06
C1 juniori14:06
C1 ženy14:09
K1 veteránky I14:44
K1 veteránky II14:44
K1 veteránky III14:44
K2 veteráni I14:47
K2 veteráni II14:47
K2 veteráni III14:47
C2 veteráni I14:50
C2 veteráni II14:50
C2 veteráni III14:50
C1 veteránky I14:53
C1 veteránky II14:53
C1 veteránky III14:53
15:00
nedeľa, 21.05.2017
K2 chlapci 13+1409:00
C2 chlapci 13+1409:03
K1 dievčatá 1409:38
K1 dievčatá 1309:41
C1 dievčatá 1409:44
C1 dievčatá 1309:47
K2 kadeti10:22
K1 kadetky10:25
C2 kadeti10:28
C1 kadetky10:31
K2 juniorky11:06
K1 juniori11:09
C2 juniori11:12
C2 juniorky11:15
K2 muži11:50
K2 ženy11:51
C2 muži11:52
C2 ženy11:53
K1 veteráni I11:54
K1 veteráni II11:54
K1 veteráni III11:54
C1 veteráni I11:55
C1 veteráni II11:55
C1 veteráni III11:55
K2 veteránky I11:56
K2 veteránky II11:56
K2 veteránky III11:56
C2 veteránky I11:57
C2 veteránky II11:57
C2 veteránky III11:57
12:30

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Rusová Andrea
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora, Bielik, Hvojnik

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.DUJo.z. DUKLA TRENČÍN JUNIORBelovič Ladislav
3.DUKVŠC Dukla Banská Bystrica, š. o. rýchlostnej kanoistickyBelovič Ladislav
4.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Ľubica
5.INTAŠK Inter BratislavaBugár Imrich
6.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosúdil František
7.MORŠportový klub KajakHomola Juraj
8.NANKayak canoe team NánaStano Tomáš
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
10.NZASPORT CLUB SLOVAKIAKráľ Radim
11.PIEKajak-Kanoe PiešťanyHusák Vladimír
12.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaWiebauer Andrej
13.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
14.UKBSlávia UK BratislavaPecsuk Peter
15.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
16.WBKWEBER KAYAKWeber Lucia
17.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyZirkelbach Gabriel
18.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
19.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubKollerová Daniela
20.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
21.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoMaršal Zorán

Späť na zoznam podujatí 2017
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
997,50
2. NOV
61,4%
612,50
3. ŠAM
60,4%
602,50
4. PIE
58,8%
587,00
5. UKB
51,8%
517,00
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta - šprint juniori a U23
17.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
MSR SPM-SR krátke trate
02.08.2024 | Bratislava, Zemník
Olympijské hry
06.08.2024 | Paríž, FRA
MSR M-SR SUP
10.08.2024 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
Vaša s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.