Novácka päťstovka, 41. ročník - program

MSR
06.07.-07.07.2013

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 738,87 KB

sobota, 06.07.2013
K1 chlapci 1310:30
K1 chlapci 1310:33
K1 chlapci 1410:36
K1 chlapci 1410:39
K1 kadeti10:42
K1 kadeti10:45
K1 kadeti10:48
K1 dievčatá 1410:51
K1 dievčatá 1410:54
K1 dievčatá 1311:00
K1 dievčatá 1311:03
C1 muži11:06
C1 muži11:09
K1 juniori11:12
K1 juniori11:15
K1 juniori11:18
K2 chlapci 13+1411:30
K2 chlapci 13+1411:33
K2 kadeti11:36
K2 kadeti11:39
K2 dievčatá 13+1411:42
K2 dievčatá 13+1411:45
K1 muži11:48
K1 muži11:51
C1 chlapci 1411:54
C1 chlapci 1411:57
C1 muži12:10
K1 juniori12:13
K1 juniori12:16
K1 chlapci 1312:19
K1 chlapci 1412:22
K1 kadeti12:25
K1 kadeti12:28
K1 dievčatá 1412:31
K1 Nováčik - diev.12:38
K1 Nováčik - chl.12:45
K2 chlapci 11+1213:00
K1 dievčatá 1213:02
K1 dievčatá 1113:04
C2 chlapci 11+1213:06
K1 chlapci 1013:25
K1 chlapci 913:27
K1 dievčatá 1013:29
K1 dievčatá 913:31
K2 chlapci 13+1415:00
C1 muži15:04
K1 muži15:08
K1 ženy15:12
K1 dievčatá 1315:16
K1 dievčatá 1415:20
K2 kadeti15:24
C2 kadeti15:28
K1 kadetky15:32
C1 chlapci 1315:36
C1 chlapci 1415:40
15:44 dospelí
K1 juniori16:00
C1 juniori16:04
K2 juniorky16:08
K2 veteráni16:12
C1 veteráni I16:16
C1 veteráni16:20
C1 veteráni III16:24
K1 veteránky16:28
K2 muži16:32
C2 muži16:36
K2 ženy16:40
K1 chlapci 1316:44
K1 chlapci 1416:48
K1 kadeti16:56
C1 kadeti17:00
K2 kadetky17:04
C2 chlapci 13+1417:08
K2 juniori17:12
C2 juniori17:16
K1 juniorky17:20
C1 juniorky17:24
C1 kadetky17:28
K1 veteráni I17:32
K1 veteráni II17:36
K1 veteráni III17:40
K2 dievčatá 13+1417:44
K1 muži17:48
K1 ženy17:50
18:20
nedeľa, 07.07.2013
K2 dievčatá 11+1209:00
K1 chlapci 1209:02
K1 chlapci 1109:04
C1 chlapci 1209:06
K1 chlapci 1009:27
K1 chlapci 909:29
K1 dievčatá 1009:31
K1 dievčatá 909:33
C1 chlapci 1109:35
K2 chlapci 13+1410:00
K2 chlapci 13+1410:03
K1 muži10:06
K1 muži10:09
C1 muži10:12
C1 muži10:15
K1 dievčatá 1310:18
K1 dievčatá 1310:21
K1 dievčatá 1410:24
K1 dievčatá 1410:27
K1 kadeti10:33
K1 kadeti10:36
K1 kadeti10:39
C1 chlapci 1410:42
C1 chlapci 1410:45
K1 juniori10:48
K1 juniori10:51
K1 juniori10:54
K1 chlapci 1311:03
K1 chlapci 1311:06
K1 chlapci 1411:09
K1 chlapci 1411:12
K2 dievčatá 13+1411:15
K2 dievčatá 13+1411:18
K2 kadeti11:21
K2 kadeti11:24
C1 chlapci 1411:33
K1 juniori11:36
K1 juniori11:39
K1 chlapci 1311:42
K1 chlapci 1411:45
K1 muži11:48
C1 muži11:51
K1 dievčatá 1411:54
K1 kadeti11:57
K1 kadeti12:00
K1 Nováčik - diev.12:06
K1 Nováčik - chl.12:11
K2 chlapci 13+1413:30
C1 muži13:33
K1 muži13:36
K1 ženy13:39
K1 dievčatá 1313:42
K1 dievčatá 1413:45
K2 kadeti13:48
C2 kadeti13:51
K1 kadetky13:54
C1 chlapci 1313:57
C1 chlapci 1414:00
K1 juniori14:03
C1 juniori14:06
K2 juniorky14:09
K2 veteráni14:18
C1 veteráni I14:21
C1 veteráni14:24
C1 veteráni III14:27
K1 veteránky14:30
K1 chlapci 1314:33
K1 chlapci 1414:36
K2 dievčatá 13+1414:39
K1 kadeti14:42
C1 kadeti14:45
K2 kadetky14:48
K2 muži14:57
C2 muži15:00
K2 ženy15:03
C2 chlapci 13+1415:06
K2 juniori15:09
C2 juniori15:12
K1 juniorky15:15
C1 juniorky15:18
C1 kadetky15:21
K1 veteráni I15:24
K1 veteráni II15:27
K1 veteráni III15:30
15:45

Informácie:

Hlavný rozhodca:Macek Jozef
Zást. hl. rozh:Kužel Jozef
Zvolení do výboru:Belovič Ladislav, Bobková Jana, Váňa Ladislav
Záchranná služba:Sýkora, Zaťko, Rus, Bielik

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.DUKVŠK Dukla Trenčín, športový oddiel rýchlostnej kanoistickyBelovič Ladislav
3.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaSoldán Peter
4.HOSKK DELFÍN Horné SrnieLipták Zdenko
5.INTKanoistický klub Inter - SC, s r.o.Bugár Imrich
6.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosúdil František
7.MORŠportový klub KajakValo Igor
8.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
9.PIEKajak Kanoe PiešťanyHložka Luboš
10.TATVK Tatran REALIZ KVS BratislavaWiebauer Andrej
11.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
12.UKBSlávia UK BratislavaPecsuk Peter
13.VINKRK Vinohrady BratislavaKolpach Peter
14.ZNOTJ Znojmo CZEZahradník Jan
15.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínCsaba Orosz
16.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubMrvová Daniela
17.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana

Späť na zoznam podujatí 2013
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.