Táto stránka využíva cookies na individuálne nastavenie služieb a zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Zotrvaním alebo pokračovaním na stránke, vyjadrujete súhlas s ukladaním cookies vo Vašom zariadení.
22.06.-23.06.2013
sobota, 22.06.2013 | |||||
---|---|---|---|---|---|
#1 | 200m | K1 chlapci 13 | R1 | 10:30 | |
#2 | 200m | K1 chlapci 13 | R2 | 10:33 | |
#3 | 200m | K1 chlapci 14 | R1 | 10:36 | |
#4 | 200m | K1 chlapci 14 | R2 | 10:39 | |
#5 | 200m | K1 chlapci 14 | R3 | 10:42 | |
#6 | 200m | C1 chlapci 14 | R1 | 10:45 | |
#7 | 200m | C1 chlapci 14 | R2 | 10:48 | |
#8 | 200m | K2 dievčatá 13+14 | R1 | 10:54 | |
#9 | 200m | K2 dievčatá 13+14 | R2 | 10:57 | |
#10 | 200m | K1 kadeti | R1 | 11:00 | |
#11 | 200m | K1 kadeti | R2 | 11:03 | |
#12 | 200m | K1 kadeti | R3 | 11:06 | |
#13 | 200m | K1 juniori | R1 | 11:09 | |
#14 | 200m | K1 juniori | R2 | 11:12 | |
#15 | 200m | K1 juniori | R3 | 11:15 | |
#16 | 200m | C1 muži | R1 | 11:21 | |
#17 | 200m | C1 muži | R2 | 11:24 | |
#18 | 200m | K1 muži | R1 | 11:27 | |
#19 | 200m | K1 muži | R2 | 11:30 | |
#20 | 200m | K1 muži | R3 | 11:33 | |
#21 | 200m | K2 chlapci 13+14 | R1 | 11:36 | |
#22 | 200m | K2 chlapci 13+14 | R2 | 11:39 | |
#23 | 200m | K1 dievčatá 13 | R1 | 11:45 | |
#24 | 200m | K1 dievčatá 13 | R2 | 11:48 | |
#25 | 200m | K1 dievčatá 14 | R1 | 11:51 | |
#26 | 200m | K1 dievčatá 14 | R2 | 11:54 | |
#27 | 200m | K1 kadetky | R1 | 11:57 | |
#28 | 200m | K1 kadetky | R2 | 12:00 | |
#29 | 200m | K2 juniori | R1 | 12:03 | |
#30 | 200m | K2 juniori | R2 | 12:06 | |
#31 | 200m | K1 chlapci 13 | M | 12:12 | |
#32 | 200m | K1 chlapci 14 | M1 | 12:15 | |
#33 | 200m | K1 chlapci 14 | M2 | 12:18 | |
#34 | 200m | K1 kadeti | M1 | 12:21 | |
#35 | 200m | K1 kadeti | M2 | 12:24 | |
#36 | 200m | K1 juniori | M1 | 12:30 | |
#37 | 200m | K1 juniori | M2 | 12:33 | |
#38 | 200m | C1 muži | M | 12:36 | |
#39 | 200m | K1 muži | M1 | 12:39 | |
#40 | 200m | K1 muži | M2 | 12:42 | |
#41 | 200m | K1 dievčatá 13 | M | 12:45 | |
#42 | 200m | K1 dievčatá 14 | M | 12:48 | |
#43 | 200m | K2 chlapci 13+14 | M | 12:51 | |
#44 | 200m | K2 dievčatá 13+14 | F | 14:30 | |
#45 | 200m | K1 chlapci 13 | F | 14:33 | |
#46 | 200m | K1 chlapci 14 | F | 14:36 | |
#47 | 200m | C1 chlapci 13 | F | 14:39 | |
#48 | 200m | C1 chlapci 14 | F | 14:42 | |
#49 | 200m | K2 kadetky | F | 14:45 | |
#50 | 200m | C2 kadetky | F | 14:48 | |
#51 | 200m | C2 ženy | F | 14:51 | |
#52 | 200m | C1 kadeti | F | 14:54 | |
#53 | 200m | K1 kadeti | F | 14:57 | |
#54 | 200m | K2 juniorky | F | 15:03 | |
#55 | 200m | K1 juniori | F | 15:06 | |
#56 | 200m | C2 juniori | F | 15:09 | |
#57 | 200m | C1 muži | F | 15:12 | |
#58 | 200m | K1 ženy | F | 15:15 | |
#59 | 200m | K1 muži | F | 15:18 | |
#60 | 200m | C1 ženy | F | 15:21 | |
#61 | 200m | K1 veteránky | F | 15:24 | |
#62 | 200m | K1 veteránky II | F | 15:27 | |
#63 | 200m | K1 veteránky III | F | 15:30 | |
#64 | 200m | C1 veteráni | F | 15:33 | |
#65 | 200m | C1 veteráni II | F | 15:36 | |
#66 | 200m | C1 veteráni III | F | 15:39 | |
#67 | 200m | K1 veteráni I | F | 15:42 | |
#68 | 200m | K1 veteráni II | F | 15:45 | |
#69 | 200m | K1 veteráni III | F | 15:48 | |
#70 | 200m | C1 dievčatá 13 | F | 15:51 | |
#71 | 200m | C1 dievčatá 14 | F | 15:54 | |
#72 | 200m | K1 dievčatá 13 | F | 15:57 | |
#73 | 200m | K1 dievčatá 14 | F | 16:00 | |
#74 | 200m | K2 chlapci 13+14 | F | 16:03 | |
#75 | 200m | C2 chlapci 13+14 | F | 16:06 | |
#76 | 200m | K1 kadetky | F | 16:09 | |
#77 | 200m | C1 kadetky | F | 16:12 | |
#78 | 200m | C1 juniorky | F | 16:15 | |
#79 | 200m | C2 kadeti | F | 16:21 | |
#80 | 200m | K2 kadeti | F | 16:24 | |
#81 | 200m | K1 juniorky | F | 16:27 | |
#82 | 200m | K2 juniori | F | 16:30 | |
#83 | 200m | C1 juniori | F | 16:33 | |
#84 | 200m | C2 muži | F | 16:36 | |
#85 | 200m | K2 ženy | F | 16:39 | |
#86 | 200m | K2 muži | F | 16:42 | |
#87 | 200m | C2 ženy | F | 16:45 | |
#88 | 200m | C2 veteráni | F | 16:48 | |
#89 | 200m | K2 veteráni | F | 16:51 | |
#90 | 200m | K2 veteránky | F | 16:54 | |
#91 | 2000m | K1 dievčatá 12 | 17:10 | ||
#92 | 2000m | K1 chlapci 11 | 17:13 | ||
#93 | 2000m | C2 chlapci 11+12 | 17:16 | ||
#94 | 2000m | K1 dievčatá 11 | 17:45 | ||
#95 | 2000m | K1 chlapci 12 | 17:48 | ||
#96 | 2000m | K1 dievčatá 10 | 18:15 | ||
#97 | 2000m | K1 dievčatá 9 | 18:18 | ||
#98 | 2000m | K1 chlapci 10 | 18:21 | ||
#99 | 2000m | K1 chlapci 9 | 18:24 | ||
1. vyhlasovanie víťazov. | 18:53 | ||||
nedeľa, 23.06.2013 | |||||
#100 | 2000m | K2 dievčatá 11+12 | 09:00 | ||
#101 | 2000m | K1 dievčatá 10 | 09:03 | ||
#102 | 2000m | K1 dievčatá 9 | 09:06 | ||
#103 | 2000m | K1 chlapci 10 | 09:30 | ||
#104 | 2000m | K1 chlapci 9 | 09:33 | ||
#105 | 2000m | C1 chlapci 12 | 09:36 | ||
#106 | 2000m | K1 dievčatá 13 | 10:05 | ||
#107 | 2000m | C1 chlapci 14 | 10:08 | ||
#108 | 2000m | C1 chlapci 13 | 10:11 | ||
#109 | 2000m | K2 chlapci 11+12 | 10:35 | ||
#110 | 2000m | K1 dievčatá 14 | 10:38 | ||
#111 | 2000m | C1 dievčatá 14 | 10:41 | ||
#112 | 2000m | C1 dievčatá 13 | 10:44 | ||
#113 | 2000m | K1 chlapci 14 | 11:10 | ||
#114 | 2000m | K1 chlapci 13 | 11:13 | ||
#115 | 2000m | C1 chlapci 11 | 11:16 | ||
#116 | 4000m | K1 ženy | 11:45 | ||
#117 | 4000m | K1 juniorky | 11:48 | ||
#118 | 4000m | K1 kadetky | 11:51 | ||
#119 | 4000m | K1 kadeti | 12:20 | ||
#120 | 4000m | C1 kadeti | 12:23 | ||
#121 | 4000m | C1 juniorky | 12:26 | ||
#122 | 4000m | C1 kadetky | 12:29 | ||
#123 | 6000m | C1 muži | 13:00 | ||
#124 | 6000m | K1 muži | 13:03 | ||
#125 | 6000m | C1 juniori | 13:06 | ||
#126 | 6000m | K1 juniori | 13:09 | ||
#132 | 4000m | K1 veteránky | 13:12 | ||
#127 | 4000m | C1 veteráni III | 13:45 | ||
#128 | 4000m | C1 veteráni II | 13:45 | ||
#129 | 4000m | C1 veteráni I | 13:45 | ||
#130 | 4000m | K1 veteránky III | 13:48 | ||
#131 | 4000m | K1 veteránky II | 13:48 | ||
#133 | 4000m | K1 veteráni III | 13:51 | ||
#134 | 4000m | K1 veteráni II | 13:51 | ||
#135 | 4000m | K1 veteráni I | 13:51 | ||
2. vyhlasovanie víťazov. | 14:00 |
Hlavný rozhodca: | Rus Rastislav |
---|---|
Zást. hl. rozh: | Haviarová Daniela |
1. | DKB | Dunajklub Kamzík Bratislava | Fiedler Milan |
2. | DUK | VŠK Dukla Trenčín, športový oddiel rýchlostnej kanoisticky | Belovič Ladislav |
3. | DUN | Vodácky klub Dunajčík Bratislava | Kmiť Milan |
4. | HOS | KK DELFÍN Horné Srnie | Lipták Zdenko |
5. | INT | Kanoistický klub Inter - SC, s r.o. | Bugár Imrich |
6. | KOJ | Kanoistika Kojetín CZE | Zendulka Aleš |
7. | KOM | Kajak kanoe klub Komárno | Dosúdil František |
8. | MOR | Športový klub Kajak | Horvát Ľuboš |
9. | NAN | Kayak canoe team Nána | Stano Tomáš |
10. | NOV | Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky | Hagara Ľubomír |
11. | OLO | Kanoistický klub Olomouc CZE | Havel Miroslav |
12. | ONV | Oddíl kanoistiky TJ Ostrožská Nová Ves CZE | Pjajčík Vít |
13. | PIE | Kajak Kanoe Piešťany | Erban Róbert |
14. | POL | Poland | Gorka Czeslav |
15. | PRE | TJ Spartak Přerov CZE | Csoma Tomáš |
16. | TAT | VK Tatran REALIZ KVS Bratislava | Wiebauer Andrej |
17. | TTS | Kanoistický klub TTS Trenčín | Podolák Martin |
18. | UKB | Slávia UK Bratislava | Pecsuk |
19. | VIN | KRK Vinohrady Bratislava | Kolpach Peter |
20. | ŠAM | Kajak canoe klub Šamorín | Vass Gejza |
21. | ŠGT | TJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klub | Zigo Jaroslav |
22. | ŠKP | Športový klub polície Bratislava | Kohlová Martina |