Pohár Interu, 40. ročník - program

SP dospelí 4. kolo, mládež 3. kolo
03.06.2012

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 235,15 KB

nedeľa, 03.06.2012
K1 chlapci 1310:30
K1 chlapci 1410:32
C1 chlapci 1410:34
C1 chlapci 1310:35
K1 dievčatá 1411:04
K1 dievčatá 1311:06
K1 chlapci 1211:08
K1 chlapci 1111:38
K1 dievčatá 1211:40
K1 dievčatá 1111:41
C1 chlapci 1211:42
C1 chlapci 1111:42
K1 chlapci 1012:12
K1 chlapci 912:13
K1 dievčatá 1012:14
K1 dievčatá 912:15
K1 kadeti13:30
K1 kadeti13:33
K1 kadeti13:36
K1 kadeti13:39
K1 kadeti13:42
K1 kadeti13:45
C1 kadeti13:48
C1 kadeti13:51
K1 kadetky13:54
K1 kadetky13:57
K1 juniori14:03
K1 juniori14:06
K1 muži14:09
K1 muži14:12
K1 muži14:15
K1 kadeti14:18
K1 kadeti14:21
K1 kadeti14:24
C1 juniori14:30
C1 juniori14:33
K1 juniorky14:36
K1 juniorky14:39
K1 ženy14:42
K1 ženy14:45
K1 kadeti14:48
C1 muži14:51
C1 muži14:54
K1 muži14:57
K1 kadeti15:10
C1 kadeti15:13
K1 kadetky15:16
C1 kadetky15:19
K1 juniori15:22
C1 juniori15:25
K1 juniorky15:28
C1 juniorky15:31
K1 veteráni15:34
C1 veteráni15:37
K1 veteránky15:40
C1 ženy15:43
K1 ženy15:46
C1 muži15:49
K1 muži15:52
K2 mix16:07
16:25

Informácie:

Hlavný rozhodca:Záborský Juraj
Zást. hl. rozh:Štarková Ľubica
Zvolení do výboru:Náhlik Pavol, Horvát Ľuboš, Stano Tomáš

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.DUKVŠK Dukla Trenčín, športový oddiel rýchlostnej kanoistickyNebeský Ľubomír
3.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Ľubica
4.INTKanoistický klub Inter - SC, s r.o.Bugár Imrich
5.KOMKajak kanoe klub KomárnoNáhlik Pavol
6.MORŠportový klub KajakHorvát Ľuboš
7.NANKayak canoe team NánaStano Tomáš
8.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
9.PIETJ Sĺňava Piešťany, kanoistický oddielBlaho Milan
10.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaSkovajsová Helena
11.TTSKanoistický klub TTS TrenčínPodolák Martin
12.UKBSlávia UK BratislavaPecsuk Peter
13.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola , Kolpach Peter
14.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
15.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubMrva Vladimír
16.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana

Späť na zoznam podujatí 2012
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
512,50
2. ŠAM
61,8%
316,50
3. PIE
56,7%
290,50
4. NOV
54,0%
276,50
5. ŠKP
42,9%
220,00
Nedávne a najbližšie podujatia
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
SP Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
SP Trenčianska regata
22.06.2024 | Trenčín, Lodenica KK TTS
ME Majstrovstvá Európy - šprint juniori U23
27.06.2024 | Bratislava, SVK
SP Novácka päťstovka
06.07.2024 | Nováky, Jazero
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, POL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.