Majstrovstvá Slovenska - krátke trate - program

MSR
06.08.-08.08.2021

Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

piatok, 06.08.2021
K1 Chlapci 1310:00
K1 Chlapci 1310:03
K1 Chlapci 1310:06
K1 Chlapci 1410:09
K1 Chlapci 1410:12
K1 Chlapci 1410:15
K1 Kadeti10:18
K1 Kadeti10:21
K1 Kadeti10:24
K1 Juniori10:45
K1 Juniori10:48
K1 Juniori10:51
K1 Dievčatá 1310:54
K1 Dievčatá 1310:57
K1 Dievčatá 1411:00
K1 Dievčatá 1411:03
K1 Muži11:06
K1 Muži11:09
K2 Chlapci 13+1411:30
K2 Chlapci 13+1411:33
K2 Kadeti11:36
K2 Kadeti11:39
K1 Chlapci 1312:30
K1 Chlapci 1312:35
K1 Chlapci 1412:40
K1 Chlapci 1412:45
K1 Kadeti12:50
K1 Kadeti12:55
K1 Juniori13:00
K1 Juniori13:05
K1 Dievčatá 1313:10
K1 Dievčatá 1413:15
K2 Chlapci 13+1413:45
K1 Juniori15:00
K1 Juniori15:05
C1 Juniori15:10
K2 Kadeti15:15
K2 Veteráni15:25
K2 Muži15:25
C2 Muži15:30
K1 Juniorky15:35
C1 Juniorky15:40
K2 Ženy15:45
C1 Kadeti16:00
C1 Chlapci 1316:05
K1 Kadetky16:10
C1 Kadetky16:15
K1 Veteránky16:20
K1 Chlapci 1416:25
K1 Chlapci 1416:30
C1 Chlapci 1416:35
K1 Chlapci 1316:45
K1 Chlapci 1316:50
K2 Juniori16:55
K1 Kadeti17:00
K1 Kadeti17:05
C2 Juniori17:10
K1 Dievčatá 1417:15
K1 Dievčatá 1317:20
K1 Ženy17:25
K1 Veteráni17:30
K1 Muži17:35
C1 Muži17:40
K2 Juniorky17:45
K2 Kadetky17:50
C1 Ženy17:55
K2 Chlapci 13+1418:00
C2 Kadeti18:05
K2 Veteránky18:10
C1 Veteráni18:15
sobota, 07.08.2021
K1 Chlapci 1309:00
K1 Chlapci 1309:03
K1 Chlapci 1309:06
K1 Chlapci 1309:09
K1 Chlapci 1409:12
K1 Chlapci 1409:15
K1 Chlapci 1409:18
K1 Kadeti09:21
K1 Kadeti09:24
K1 Kadeti09:27
K1 Kadeti09:30
K1 Dievčatá 1309:45
K1 Dievčatá 1309:48
K1 Dievčatá 1309:51
K1 Dievčatá 1409:54
K1 Dievčatá 1409:57
K1 Dievčatá 1410:00
K1 Juniori10:03
K1 Juniori10:06
K1 Juniori10:09
K1 Juniori10:12
K2 Chlapci 13+1410:15
K2 Chlapci 13+1410:18
K2 Chlapci 13+1410:21
K1 Muži10:30
K1 Muži10:33
K2 Kadeti10:36
K2 Kadeti10:39
K1 Juniorky10:42
K1 Juniorky10:45
K1 Kadetky10:48
K1 Kadetky10:51
K2 Dievčatá 13+1410:54
K2 Dievčatá 13+1410:57
K1 Juniori11:15
K1 Juniori11:18
K1 Juniori11:21
K2 Chlapci 13+1411:24
K2 Chlapci 13+1411:27
K1 Kadeti11:30
K1 Kadeti11:33
K1 Kadeti11:36
K1 Muži11:39
K2 Dievčatá 13+1411:42
K1 Chlapci 1212:00
K1 Chlapci 1112:02
K2 Dievčatá 11+1212:20
C1 Dievčatá 1112:22
C1 Dievčatá 1212:22
C1 Chlapci 1112:22
C1 Chlapci 1212:22
K1 Chlapci 1313:20
K1 Chlapci 1313:23
K1 Chlapci 1313:26
K1 Chlapci 1413:29
K1 Chlapci 1413:32
K2 Kadeti13:35
K1 Dievčatá 1313:38
K1 Dievčatá 1313:41
K1 Dievčatá 1413:44
K1 Dievčatá 1413:47
K1 Juniori14:20
K1 Juniori14:24
C1 Juniori14:28
K2 Veteráni14:32
K2 Muži14:36
C2 Muži14:40
K4 Chlapci 13+1414:44
K1 Juniorky14:48
C1 Juniorky14:52
K2 Veteránky14:56
K2 Ženy15:00
K4 Dievčatá 13+1415:04
K1 Kadeti15:12
K1 Kadeti15:16
C1 Kadeti15:20
K2 Juniori15:24
C2 Juniori15:28
K4 Veteráni15:32
K4 Muži15:32
K1 Kadetky15:36
C1 Kadetky15:40
K2 Juniorky15:44
C2 Juniorky15:48
K4 Ženy15:52
K1 Chlapci 1415:56
K1 Chlapci 1416:00
C1 Chlapci 1416:08
K1 Chlapci 1316:20
K1 Chlapci 1316:24
C1 Chlapci 1316:28
K2 Kadeti16:32
C2 Kadeti16:36
K4 Juniori16:40
C4 Juniori16:44
K1 Dievčatá 1416:48
K1 Dievčatá 1416:52
C1 Dievčatá 1416:56
K1 Dievčatá 1317:00
K1 Dievčatá 1317:04
K2 Kadetky17:08
C2 Kadetky17:12
K4 Juniorky17:16
K1 Veteráni17:30
C1 Veteráni17:34
K1 Muži17:38
C1 Muži17:42
K2 Chlapci 13+1417:46
K2 Chlapci 13+1417:50
C2 Chlapci 13+1417:54
K4 Kadeti17:58
K1 Veteránky18:02
K1 Ženy18:06
C1 Ženy18:10
K2 Dievčatá 13+1418:14
C2 Dievčatá 13+1418:18
K4 Kadetky18:22
C4 Chlapci 13+1418:26
C1 Dievčatá 1318:30
C2 Ženy18:34
C4 Kadeti18:38
C4 Muži18:42
nedeľa, 08.08.2021
K1 Kadeti09:00
K1 Kadeti09:03
K1 Kadeti09:06
K1 Kadeti09:09
K1 Juniori09:12
K1 Juniori09:15
K1 Juniori09:18
K1 Juniori09:21
K1 Dievčatá 1309:24
K1 Dievčatá 1309:27
K1 Dievčatá 1309:30
K1 Dievčatá 1409:33
K1 Dievčatá 1409:36
K1 Dievčatá 1409:39
K1 Chlapci 1309:42
K1 Chlapci 1309:45
K1 Chlapci 1309:48
K1 Chlapci 1309:51
K1 Chlapci 1409:57
K1 Chlapci 1410:00
K1 Chlapci 1410:03
K2 Kadeti10:06
K2 Kadeti10:09
K1 Juniorky10:12
K1 Juniorky10:15
K1 Muži10:18
K1 Muži10:21
K2 Juniori10:30
K2 Juniori10:33
K1 Kadetky10:36
K1 Kadetky10:39
K2 Dievčatá 13+1410:42
K2 Dievčatá 13+1410:45
K1 Kadeti11:15
K1 Kadeti11:18
K1 Kadeti11:21
K2 Chlapci 11+1211:30
K1 Dievčatá 1211:32
K1 Dievčatá 1111:34
C2 Dievčatá 11+1211:50
C2 Chlapci 11+1211:50
K1 Juniori12:45
K1 Juniori12:48
K1 Juniori12:51
K1 Muži12:54
K1 Juniorky12:57
K1 Dievčatá 1313:00
K1 Dievčatá 1313:03
K1 Dievčatá 1413:06
K1 Dievčatá 1413:09
K1 Chlapci 1313:12
K1 Chlapci 1313:15
K1 Chlapci 1313:18
K1 Chlapci 1413:21
K1 Chlapci 1413:24
K2 Kadeti13:27
K1 Juniori14:00
K1 Juniori14:03
C1 Juniori14:06
K2 Veteráni14:09
K2 Muži14:12
C2 Muži14:15
K1 Juniorky14:18
C1 Juniorky14:21
K2 Veteránky14:24
K2 Ženy14:27
C2 Ženy14:30
K1 Kadeti14:45
K1 Kadeti14:48
C1 Kadeti14:51
K2 Juniori14:54
C2 Juniori14:57
K4 Veteráni15:00
K4 Muži15:00
K1 Kadetky15:03
K2 Juniorky15:06
C2 Juniorky15:09
K4 Ženy15:12
K1 Chlapci 1415:15
K1 Chlapci 1415:18
C1 Kadetky15:21
C1 Chlapci 1415:24
K1 Chlapci 1315:27
K1 Chlapci 1315:30
C1 Chlapci 1315:33
K2 Kadeti15:36
C2 Kadeti15:39
K4 Juniori15:42
C4 Juniori15:45
K1 Dievčatá 1415:54
K1 Dievčatá 1415:57
C1 Dievčatá 1416:00
K1 Dievčatá 1316:03
K1 Dievčatá 1316:06
K2 Kadetky16:09
C2 Kadetky16:12
K4 Juniorky16:15
K1 Veteráni16:18
C1 Veteráni16:21
K1 Muži16:24
C1 Muži16:27
C2 Chlapci 13+1416:30
K4 Kadeti16:33
K1 Veteránky16:36
K1 Ženy16:39
C1 Ženy16:42
K2 Dievčatá 13+1416:45
C2 Dievčatá 13+1416:48
K4 Kadetky16:51
C4 Muži16:54
C4 Kadeti16:57
C1 Dievčatá 1317:00

Informácie:

Hlavný rozhodca:Bielik Martin
Zást. hl. rozh:Rus Rastislav
Zvolení do výboru:František Dosúdil, Gejza Vass, Gejza Vass

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoFrantišek Dosudil
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMario Kliestenec
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPeter Pecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVladimir Vobořil
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
10.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír St.
11.VINKRK Vinohrady BratislavaJaroslav Ostrcil
12.KLUKULTSOT o.z.Csaba Bognár
13.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovič
14.SLASlávia Trenčín o.z.Daniela Kollerová
15.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kral
16.DANŠportový klub DanubianMonika Gyetvenova
17.MORŠportový klub KajakFilip Valo
18.ŠKPŠportový klub polície BratislavaJana Bobková, Marian Tesárik
19.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Marsal
20.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaĽubica Klimová
21.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaHelena Skovajsová
22.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
23.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2021
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
1 626,50
2. NOV
55,8%
907,00
3. PIE
46,7%
759,50
4. TTS
38,6%
628,50
5. ŠAM
31,7%
516,00
Nedávne a najbližšie podujatia
Svetový pohár - maratón
15.10.2021 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra