Pohár Slávie UK - výsledky

04.09.2021

Otvor výsledky PDF 228,82 KB Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 04.09.2021
K1 Kadeti10:00
K2 Kadetky10:02
K2 Dievčatá 11+1210:04
C2 Chlapci 13+1410:06
K1 Juniori10:20
C1 Juniorky10:22
K2 Juniorky10:22
K1 Chlapci 1210:24
K1 Muži10:40
K1 Chlapci 1010:42
C1 Kadeti11:04
C1 Chlapci 1211:06
C1 Chlapci 1111:06
C1 Chlapci 1011:06
K1 Veteráni11:28
K2 Ženy11:30
C1 Juniori11:32
C1 Kadetky11:52
K1 Chlapci 1111:54
K1 Chlapci 1312:16
K1 Dievčatá 1412:18
K1 Chlapci 1412:38
K1 Dievčatá 912:40
K1 Dievčatá 1313:02
K1 Dievčatá 1113:04
K1 Juniorky14:15
K1 Chlapci 914:17
K1 Dievčatá 1214:40
C1 Chlapci 1414:42
K1 Kadetky15:02
K2 Dievčatá 13+1415:04
K2 Chlapci 11+1215:06
K1 Dievčatá 1015:08
K2 Juniori15:26
C2 Kadeti15:26
C2 Juniori15:26
K2 Kadeti15:50
K2 Chlapci 13+1415:52
C1 Chlapci 1315:54
K1 Ženy16:14
C1 Dievčatá 1416:16
K2 Veteráni16:40
K2 Muži16:40
C1 Muži17:02
K1 Veteránky17:04

Informácie:

Hlavný rozhodca:Malatinec Miroslav
Zást. hl. rozh:Rusová Andrea
Zvolení do výboru:Kováč Peter, Skovajsová Helena, Skovajsová Helena

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoFrantišek Dosudil
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMario Kliestenec
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaZora Klimová
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyRus Radoslav
10.SALKlub rýchlostnej kanoistiky ŠaľaLucian Kasuba
11.VINKRK Vinohrady BratislavaJaroslav Ostrcil
12.KLUKULTSOT o.z.Bognár Csaba
13.NZASPORT CLUB SLOVAKIAPeter Kováč
14.DANŠportový klub DanubianTomas Janostiak
15.MORŠportový klub KajakFilip Valo
16.ŠKPŠportový klub polície BratislavaJana Bobková
17.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
18.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaĽubica Klimová
19.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaSkovajsová Helena
20.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
21.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2021
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
1 626,50
2. NOV
55,8%
907,00
3. PIE
46,7%
759,50
4. TTS
38,6%
628,50
5. ŠAM
31,7%
516,00
Nedávne a najbližšie podujatia
Svetový pohár - maratón
15.10.2021 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra