Pohár SNP - program

19.06.-20.06.2021

Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 19.06.2021
K1 Kadeti10:00
K1 Kadeti10:03
K1 Kadeti10:06
K1 Kadeti10:09
K1 Juniori10:15
K1 Juniori10:18
K1 Juniori10:21
K1 Chlapci 1310:27
K1 Chlapci 1310:30
K1 Chlapci 1310:33
K1 Chlapci 1310:36
K1 Chlapci 1410:39
K1 Chlapci 1410:42
K1 Chlapci 1410:45
K1 Dievčatá 1310:51
K1 Dievčatá 1310:54
K1 Dievčatá 1410:57
K1 Dievčatá 1411:00
K1 Juniorky11:09
K1 Juniorky11:12
K2 Kadeti11:34
K2 Kadeti11:37
K2 Chlapci 13+1411:40
K2 Chlapci 13+1411:43
K2 Chlapci 13+1411:46
K2 Dievčatá 13+1411:52
K2 Dievčatá 13+1411:55
K1 Juniori12:24
K1 Juniori12:27
K1 Kadeti12:33
K1 Kadeti12:36
K1 Kadeti12:39
K1 Chlapci 1312:42
K1 Chlapci 1312:45
K1 Chlapci 1312:48
K1 Chlapci 1412:51
K1 Chlapci 1412:54
K1 Dievčatá 1312:57
K1 Dievčatá 1413:00
K1 Clapci 8 a menej13:55
K1 Dievčatá 8 a menej14:00
K2 Dievčatá 11+1214:10
K1 Chlapci 1214:12
K1 Chlapci 914:14
K1 Chlapci 1114:34
K1 Chlapci 1014:36
K1 Dievčatá 1014:38
K1 Dievčatá 914:40
C1 Chlapci 1114:42
C1 Dievčatá 1214:42
K2 Kadeti15:05
K2 Chlapci 13+1415:08
K2 Chlapci 13+1415:11
C2 Chlapci 13+1415:15
K2 Ženy15:23
K1 Juniori15:27
C1 Juniori15:31
K1 Juniorky15:39
C1 Juniorky15:43
K2 Dievčatá 13+1415:47
C2 Dievčatá 13+1415:51
C2 Kadetky15:55
K2 Kadetky15:59
K1 Muži16:03
C1 Muži16:07
K1 Veteráni16:07
K1 Kadeti16:11
C1 Kadeti16:15
K1 Chlapci 1316:23
C1 Chlapci 1316:27
K1 Chlapci 1416:31
C1 Chlapci 1416:35
K1 Veteránky16:39
K1 Ženy16:43
C1 Ženy16:47
K2 Juniori16:51
C2 Kadeti16:55
C2 Juniori16:55
K2 Juniorky16:59
K1 Dievčatá 1317:03
K1 Dievčatá 1417:07
C1 Dievčatá 1417:11
K1 Kadetky17:15
C1 Kadetky17:19
K2 Muži17:23
K2 Veteráni17:27
K2 Chlapci 13+1417:31
K2 Kadeti17:35
nedeľa, 20.06.2021
K2 Chlapci 11+1208:30
K1 Dievčatá 1208:32
K1 Dievčatá 1108:50
C1 Chlapci 1108:52
C1 Dievčatá 1208:52
K1 Chlapci 1009:20
K1 Chlapci 909:30
K1 Dievčatá 1009:40
K1 Dievčatá 909:50
K1 Clapci 8 a menej10:10
K1 Dievčatá 8 a menej10:15
K1 Kadeti10:40
K1 Kadeti10:43
K1 Kadeti10:46
K1 Kadeti10:49
K1 Kadeti10:52
K1 Juniori10:55
K1 Juniori10:58
K1 Juniori11:01
K1 Juniori11:04
K1 Chlapci 1311:13
K1 Chlapci 1311:16
K1 Chlapci 1311:19
K1 Chlapci 1311:22
K1 Chlapci 1411:25
K1 Chlapci 1411:28
K1 Chlapci 1411:31
K1 Dievčatá 1311:40
K1 Dievčatá 1311:43
K1 Dievčatá 1311:46
K1 Dievčatá 1411:49
K1 Dievčatá 1411:52
K2 Kadeti11:55
K2 Kadeti11:58
K1 Juniorky12:01
K1 Juniorky12:04
K2 Chlapci 13+1412:25
K2 Chlapci 13+1412:28
K2 Chlapci 13+1412:31
K2 Dievčatá 13+1412:34
K2 Dievčatá 13+1412:37
K1 Kadeti13:29
K1 Kadeti13:32
K1 Kadeti13:35
K1 Chlapci 1313:38
K1 Chlapci 1313:41
K1 Chlapci 1313:44
K1 Chlapci 1413:47
K1 Chlapci 1413:50
K1 Juniori13:53
K1 Juniori13:56
K1 Juniori13:59
K1 Dievčatá 1314:02
K1 Dievčatá 1314:05
K1 Dievčatá 1414:08
K2 Kadeti14:41
K2 Chlapci 13+1414:44
K2 Chlapci 13+1414:47
C1 Chlapci 1314:56
C1 Chlapci 1414:59
C1 Dievčatá 1415:02
C1 Juniorky15:05
K2 Juniori15:08
C2 Juniori15:11
K2 Juniorky15:14
C1 Kadeti15:17
C1 Kadetky15:20
K1 Kadetky15:23
K1 Muži15:26
C1 Muži15:29
K1 Veteráni15:32
K1 Veteránky15:35
K1 Ženy15:38
C1 Ženy15:41
K1 Kadeti15:44
K1 Chlapci 1316:02
K1 Chlapci 1416:05
K1 Dievčatá 1316:08
K1 Dievčatá 1416:11
C2 Dievčatá 13+1416:14
C2 Chlapci 13+1416:17
C1 Juniori16:20
K1 Juniori16:23
K1 Juniorky16:26
K2 Kadetky16:29
C2 Kadeti16:32
C2 Kadetky16:35
K2 Muži16:41
K2 Veteráni16:41
K2 Ženy16:44
K2 Kadeti16:47
K2 Chlapci 13+1416:50
K2 Dievčatá 13+1416:53

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rus Rastislav
Zást. hl. rozh:Grolmus Matej
Zvolení do výboru:František Dosúdil, Ľubomír Hagara st., Ľubomír Hagara st.

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaPavel Plevák
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KKSEEsztergomiErdész
4.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoDosudil František
5.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
6.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMario Kliestenec
7.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPeter Pecsuk
8.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVladimír Vobořil
9.NANKayak canoe team NánaTomas Stano
10.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
11.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Lubomír
12.SALKlub rýchlostnej kanoistiky ŠaľaLucian Kašuba
13.VINKRK Vinohrady BratislavaJaroslav Ostrcil
14.KLUKULTSOT o.z.Csaba Bognár
15.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovič
16.SLASlávia Trenčín o.z.Daniela Kollerová
17.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kral
18.DANŠportový klub DanubianTomas Janostiak
19.MORŠportový klub KajakFilip Valo
20.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
21.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Marsal
22.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaMichal Kuzma
23.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaHelena Skovajsová
24.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
25.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2021