Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate - výsledky

MSR
07.05.-08.05.2021

Otvor výsledky PDF 182,73 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

piatok, 07.05.2021
18:00
sobota, 08.05.2021
K1 Dievčatá 1311:00
C1 Chlapci 1311:02
C1 Chlapci 1411:02
K1 Chlapci 1311:50
K1 Dievčatá 1411:52
C1 Dievčatá 1311:54
C1 Dievčatá 1411:54
K1 Juniorky12:40
K1 Kadetky12:42
C1 Kadetky12:44
C1 Juniorky12:44
K1 Kadeti14:40
C1 Juniori14:42
C1 Kadeti14:44
K1 Muži15:30
K1 Juniori15:32
C1 Muži15:34
K1 Veteráni16:20
K1 Chlapci 1416:22
K1 Ženy16:24
C1 Ženy16:26
C1 Veteráni16:28
C1 Veteránky16:30
K1 Veteránky16:32

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Rus Daniel
Zvolení do výboru:Vass Gejza, Hagara Ľubomír st., Hagara Ľubomír st.
Záchranná služba:Boťanský Cyril

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoDosúdil František
3.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
4.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKlieštenec Mário
5.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk Peter
6.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil Vladimír
7.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír st.
8.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
9.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Belovič Ladislav
10.SLASlávia Trenčín o.z.Vladimír Mrva
11.NZASPORT CLUB SLOVAKIAKráľ Radim
12.MORŠportový klub KajakValo Igor
13.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
14.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
15.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKuzma Michal
16.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaDanielová Veronika
17.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyZirkelbach Gabriel

Späť na zoznam podujatí 2021
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
1 626,50
2. NOV
55,8%
907,00
3. PIE
46,7%
759,50
4. TTS
38,6%
628,50
5. ŠAM
31,7%
516,00
hracie automaty zdarma bez registracie
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta - veteráni
12.08.2022 | Bydgoszcz (POL)
ME Multišportové majstrovstvá Európy
18.08.2022 | Mníchov (GER)
MS Majstrovstvá sveta juniorov a do 23 rokov
01.09.2022 | Szeged (HUN)
Pohár Slávie UK, Memoriál Jana Matochu
03.09.2022 | Bratislava, Zemník
Dunajský maratón
04.09.2022 | Dobrohošť - Gabčíkovo, Staré koryto Dunaja
Súťaž olympijských nádejí
08.09.2022 | Bratislava, Zemník
MS Univerzitné MS
09.09.2022 | Bydgoszcz (POL)
MSR M SR maratón
17.09.2022 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.