Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate - program

MSR
07.05.-08.05.2021

Otvor program PDF 175,12 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

piatok, 07.05.2021
18:00
sobota, 08.05.2021
K1 Dievčatá 1311:00
C1 Chlapci 1311:02
C1 Chlapci 1411:02
K1 Chlapci 1311:50
K1 Dievčatá 1411:52
C1 Dievčatá 1311:54
C1 Dievčatá 1411:54
K1 Juniorky12:40
K1 Kadetky12:42
C1 Kadetky12:44
C1 Juniorky12:44
K1 Kadeti14:40
C1 Juniori14:42
C1 Kadeti14:44
K1 Muži15:30
K1 Juniori15:32
C1 Muži15:34
K1 Veteráni16:20
K1 Chlapci 1416:22
K1 Ženy16:24
C1 Ženy16:26
C1 Veteráni16:28
C1 Veteránky16:30
K1 Veteránky16:32

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Rus Daniel
Zvolení do výboru:Vass Gejza, Hagara Ľubomír st., Hagara Ľubomír st.
Záchranná služba:Boťanský Cyril

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoDosúdil František
3.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
4.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKlieštenec Mário
5.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk Peter
6.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil Vladimír
7.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír st.
8.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
9.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Belovič Ladislav
10.SLASlávia Trenčín o.z.Vladimír Mrva
11.NZASPORT CLUB SLOVAKIAKráľ Radim
12.MORŠportový klub KajakValo Igor
13.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
14.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
15.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKuzma Michal
16.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaDanielová Veronika
17.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyZirkelbach Gabriel

Späť na zoznam podujatí 2021
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
421,50
2. ŠAM
62,9%
265,00
3. PIE
61,6%
259,50
4. NOV
58,7%
247,50
5. ŠKP
45,6%
192,00
Nedávne a najbližšie podujatia
KP juniori a U23
10.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
SP Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
SP Trenčianska regata
22.06.2024 | Trenčín, Lodenica KK TTS
ME Majstrovstvá Európy - šprint juniori U23
27.06.2024 | Bratislava, SVK
SP Novácka päťstovka
06.07.2024 | Nováky, Jazero
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, POL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.