Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate - výsledky

MSR
SP 1. kolo, Orange
03.05.-04.05.2003


aktualizácia: 14:05 04.05.2003

03.05.2003 dopoludnie

1K2 žiačky 13+145000m03.05.2003 9:58:40
12729Dubranová Sandra (14)KOM0:25:18,085
155Bandžáková Mária (14)VIN(strata na 1.)
21671Šamková Simona (13)PIE0:25:21,509
668Hudáková Alena (14)PIE+0:00:03,424
36464Mičegová Simona (13)TTS0:27:05,781
465Muchová Petra (13)TTS+0:01:47,696
47121Hrinová Mária (13)NOV0:28:22,076
122Čerteková Viera (13)NOV+0:03:03,991
55562Kiszelyová Barbara (14)ZVO0:29:47,985
563Kadašová Andrea (14)ZVO+0:04:29,900
8665Krupová SilviaPIEdiskval. (štart)
158Minárová IvanaVIN
4667Jamrichová AdrianaPIEprevrátil
666Michelová DominikaPIE
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

2K1 žiaci 135000m03.05.2003 10:03:45
125306Tóth ZoltánŠAM0:26:37,402(strata na 1.)
228307Jakubík GáborŠAM0:27:18,860+0:00:41,458
317561Mikleš MarekZVO0:28:22,763+0:01:45,361
424726Maťko LukášKOM0:28:31,110+0:01:53,708
531308Duffek LadislavŠAM0:29:05,984+0:02:28,582
619209Sedláček MiroslavDUN0:29:06,755+0:02:29,353
715723Knirs MatejKOM0:29:31,125+0:02:53,723
818724Csicso TomášKOM0:29:43,347+0:03:05,945
920670Husák LukášPIE0:30:08,584+0:03:31,182
1033309Őry ÁrpádŠAM0:30:18,583+0:03:41,181
1123762Kadnár RomanTAT0:30:20,910+0:03:43,508
1229117Baránek JurajNOV0:31:13,305+0:04:35,903
1330728Harcsa RóbertKOM0:31:20,654+0:04:43,252
1434462Fortuna JozefTTS0:31:28,320+0:04:50,918
1527727Szarvas MartinKOM0:32:50,517+0:06:13,115
1616208Bátky TomášDUN0:33:17,038+0:06:39,636
1732118Gombarčík TomášNOV0:42:15,462+0:15:38,060
26116Mičo MiroslavNOVdiskval.(štart)
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

4K2 ml. dky.5000m03.05.2003 10:59:16
146659Doubravová Lenka (16)PIE0:24:19,055
660Kuniková Veronika (15)PIE(strata na 1.)
248759Miklešová Ivana (16)TAT0:24:29,912
606Šidlíková Martina (16)INT+0:00:10,857
347110Baláková Lucia (16)NOV0:24:36,494
111Sýkorová Lenka (16)NOV+0:00:17,439
445153Kubalová Radka (16)VIN0:25:53,291
154Kromková Katarína (15)VIN+0:01:34,236
549459Kováčiková Martina (16)TTS0:25:56,430
460Vachová Petra (15)TTS+0:01:37,375
650661Čupková Katarína (15)PIE0:26:42,462
607Mészárosová Katarína (15)INT+0:02:23,407
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

5K1 žiaci 145000m03.05.2003 11:02:38
156716Csepy TomášKOM0:24:46,743(strata na 1.)
260304Kirchner PeterŠAM0:25:22,572+0:00:35,829
359717Viszlay BorisKOM0:25:23,098+0:00:36,355
466608Divinec AndrejINT0:26:36,196+0:01:49,453
565720Hrabovsky PavolKOM0:26:37,554+0:01:50,811
668721Petruš PavolKOM0:27:41,786+0:02:55,043
763305Tóth KristiánŠAM0:27:52,856+0:03:06,113
867412Lipták JakubŠŠT0:27:56,308+0:03:09,565
974560Chrenko MatejZVO0:28:05,816+0:03:19,073
1072501Bobek MartinŠKP0:28:32,555+0:03:45,812
1164114Sýkora MatejNOV0:28:44,325+0:03:57,582
1262719Kajan PeterKOM0:28:49,975+0:04:03,232
1369500Ruščák MatúšŠKP0:31:02,189+0:06:15,446
1471722Krajčír TomášKOM0:31:26,402+0:06:39,659
1557207Beničák MarekDUN0:31:51,748+0:07:05,005
1655252Grega DávidDŠA0:33:10,002+0:08:23,259
61113Ondrejka SamuelNOVprevrátil
73718Petőcz KarolKOMprevrátil
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

3C1 žiaci 135000m03.05.2003 11:09:44
140119Zaťko MichalNOV0:39:56,555(strata na 1.)
241120Komžík JurajNOV0:40:37,734+0:00:41,179
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

6C1 žiaci 145000m03.05.2003 11:09:44
180555Likavčan LukášZVO0:30:22,495(strata na 1.)
285669Šupa MartinPIE0:32:02,098+0:01:39,603
383156Poliak PeterVIN0:33:49,823+0:03:27,328
487115Benko JozefNOV0:36:32,726+0:06:10,231
581461Jantula StanislavTTS0:38:53,635+0:08:31,140
684557Holienčik TomášZVO0:39:41,570+0:09:19,075
788559Benko MatejZVO0:40:26,485+0:10:03,990
882556Kubinec IgorZVO0:44:56,416+0:14:33,921
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

7K1 muži5000m03.05.2003 11:50:31
19521Tarr JurajŠKP0:22:14,353(strata na 1.)
24520Kmiť MilanŠKP0:22:15,617+0:00:01,264
38352Lachkovič MariánUKB0:22:16,312+0:00:01,959
47528Kohl BranislavŠKP0:22:17,952+0:00:03,599
53351Dvorský MariánUKB0:22:31,240+0:00:16,887
61350Petrla FilipUKB0:22:31,834+0:00:17,481
712400Gelle PeterŠŠT0:22:32,089+0:00:17,736
810353Dorkovič NorbertUKB0:23:23,761+0:01:09,408
95509Zatlakovič MartinŠKP0:23:24,709+0:01:10,356
106200Pikna BranislavDUN0:23:33,329+0:01:18,976
1116201Mišík MartinDUN0:25:21,575+0:03:07,222
1214752Mičušík MatejTAT0:26:15,639+0:04:01,286
2750Janiga PeterTATdiskval.(váha)
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

8C1 muži5000m03.05.2003 11:52:41
124100Rus RadoslavNOV0:24:22,872(strata na 1.)
221508Ostrčil MárioŠKP0:24:45,344+0:00:22,472
325524Puskajler MarekŠKP0:26:28,727+0:02:05,855
420522Meleg NándorŠKP0:26:55,928+0:02:33,056
522523Kiss RomanŠKP0:27:00,344+0:02:37,472
627525Gašparík MilošŠKP0:28:17,541+0:03:54,669
726101Petro MarekNOV0:31:04,825+0:06:41,953
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

14K1 ženy5000m03.05.2003 11:54:49
141526Mičušíková SimonaŠKP0:24:46,770(strata na 1.)
244505Kvetáková LuciaŠKP0:26:52,916+0:02:06,146
342507Bobková JanaŠKP0:28:04,661+0:03:17,891
443600Mlynská SylviaINT0:28:09,690+0:03:22,920
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

03.05.2003 popoludnie

9K1 ml. dci.5000m03.05.2003 14:27:59
137409Jankovec Martin (16)ŠŠT0:23:42,507(strata na 1.)
230709Ambrus Attila (16)KOM0:23:43,029+0:00:00,522
344410Čavojský Richard (16)ŠŠT0:23:43,732+0:00:01,225
446107Beňo Ľubomír (15)NOV0:23:52,458+0:00:09,951
542712Koči Gabriel (15)KOM0:24:16,313+0:00:33,806
647713Hradil Enriko (15)KOM0:24:19,451+0:00:36,944
731152Danko Juraj (16)VIN0:24:44,230+0:01:01,723
853658Zvonček Radovan (16)PIE0:24:57,298+0:01:14,791
950757Predajňanský Matej (16)TAT0:25:11,008+0:01:28,501
1041756Fingerland Marek (16)TAT0:25:15,446+0:01:32,939
1135205Mišík Matej (16)DUN0:25:16,529+0:01:34,022
1239554Mikleš Miloš (15)ZVO0:25:17,654+0:01:35,147
1334710Vincze Tomáš (15)KOM0:25:25,213+0:01:42,706
1452456Charvát Andrej (16)TTS0:25:28,419+0:01:45,912
1540206Podolský Jakub (15)DUN0:27:13,500+0:03:30,993
1632605Kebísek Lukáš (15)INT0:27:29,030+0:03:46,523
1743454Ovesný Jakub (15)TTS0:27:41,040+0:03:58,533
1845455Kováč Milan (15)TTS0:29:48,901+0:06:06,394
38711Slančík PeterKOMdiskval.(váha)
33408Lengvarský LukᚊŠTprevrátil
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

10C1 ml. dci.5000m03.05.2003 14:31:05
164108Beneš Martin (16)NOV0:25:47,167(strata na 1.)
270731Város Marián (16)KOM0:26:32,611+0:00:45,444
362662Rusnák Matej (15)PIE0:26:44,501+0:00:57,334
460302Horváth Peter (16)ŠAM0:26:47,892+0:01:00,725
568109Benko Jakub (15)NOV0:28:08,041+0:02:20,874
666457Bošanský Marián (16)TTS0:28:13,713+0:02:26,546
769157Džongov Marin (16)VIN0:28:23,300+0:02:36,133
865301Világi Zsolt (16)ŠAM0:28:37,069+0:02:49,902
961664Ondreička Patrik (16)PIE0:29:05,688+0:03:18,521
1067411Dušička Michal (16)ŠŠT0:29:12,957+0:03:25,790
1163458Jantula Peter (16)TTS0:29:16,101+0:03:28,934
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

11K2 st. dci.5000m03.05.2003 15:17:56
177650Galčík Ondrej (18)PIE0:21:05,570
651Maťaš Pavol (18)PIE(strata na 1.)
282355Nebeský Luboš (17)UKB0:21:11,631
356Matocha Tomáš (17)UKB+0:00:06,061
375700Stano Tomáš (18)KOM0:21:40,923
701Ambrus Alexander (17)KOM+0:00:35,353
476601Kaňa Tomáš (18)INT0:21:48,077
603Bugár ml. Imrich (18)INT+0:00:42,507
580403Slovák Tomáš (17)ŠŠT0:22:15,547
753Fingerland Adam (18)TAT+0:01:09,977
681654Hložka Ľuboš (18)PIE0:22:24,145
652Lešundák Adam (18)PIE+0:01:18,575
778401Bugárdi Viktor (17)ŠŠT0:22:48,261
402Szabo Peter (17)ŠŠT+0:01:42,691
884102Rybár Ján (18)NOV0:22:58,238
103Bielik Martin (17)NOV+0:01:52,668
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

12C1 st. dci.5000m03.05.2003 15:22:19
14104Hagara Ľubomír (18)NOV0:25:49,522(strata na 1.)
29707Bese Tomáš (18)KOM0:26:42,774+0:00:53,252
317405Kohút Rastislav (17)ŠŠT0:27:04,925+0:01:15,403
414708Bôlcskei Štefan (18)KOM0:27:19,098+0:01:29,576
55706Valent Vojtech (18)KOM0:27:24,017+0:01:34,495
616150Oremus Matej (17)VIN0:28:02,880+0:02:13,358
71703Vajkai Gabriel (18)KOM0:28:16,753+0:02:27,231
88552Marcinek Tomáš (17)ZVO0:28:26,942+0:02:37,420
911105Chlupík Tomáš (17)NOV0:29:05,099+0:03:15,577
102452Bečár Martin (17)TTS0:29:12,097+0:03:22,575
1113553Votýpka Lukáš (17)ZVO0:29:23,728+0:03:34,206
127151Vlčák Martin (17)VIN0:29:35,332+0:03:45,810
133657Pátek Zdeněk (17)PIE0:29:42,331+0:03:52,809
1410451Krendl Martin (17)TTS0:30:22,394+0:04:32,872
1512250Kolozsi Csaba (18)DŠA0:31:34,407+0:05:44,885
15656Michel NorbertPIEdiskval.(štart)
6404Milan SlavomírŠŠTvzdal
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

13K1 st. dky.5000m03.05.2003 16:12:56
130106Kmeťová Ivana (18)NOV0:25:12,963(strata na 1.)
232704Győriová Katarína (17)KOM0:25:22,697+0:00:09,734
327754Haviarová Daniela (18)TAT0:25:55,984+0:00:43,021
434755Kadnárová Jana (17)TAT0:25:58,024+0:00:45,061
526406Šinková Eva (17)ŠŠT0:26:12,955+0:00:59,992
631672Števková Michaela (18)PIE0:26:56,911+0:01:43,948
733655Rusnáková Veronika (18)PIE0:27:50,988+0:02:38,025
828300Czvedlerová Ildikó (17)ŠAM0:28:00,755+0:02:47,792
25705Fábiánová MartaKOMvzdal
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

04.05.2003 dopoludnie

15K2 žiaci 13+145000m04.05.2003 8:58:48
14716Csepy Tomáš (14)KOM0:22:45,127
717Viszlay Boris (14)KOM(strata na 1.)
25304Kirchner Peter (14)ŠAM0:23:01,951
608Divinec Andrej (14)INT+0:00:16,824
36721Petruš Pavol (14)KOM0:24:13,992
718Petőcz Karol (14)KOM+0:01:28,865
410306Tóth Zoltán (13)ŠAM0:24:28,934
307Jakubík Gábor (13)ŠAM+0:01:43,807
52412Lipták Jakub (14)ŠŠT0:25:05,837
113Ondrejka Samuel (14)NOV+0:02:20,710
618116Mičo Miroslav (13)NOV0:25:28,943
114Sýkora Matej (14)NOV+0:02:43,816
715561Mikleš Marek (13)ZVO0:26:03,008
670Husák Lukáš (13)PIE+0:03:17,881
88720Hrabovsky Pavol (14)KOM0:26:49,548
719Kajan Peter (14)KOM+0:04:04,421
99207Beničák Marek (14)DUN0:26:56,354
209Sedláček Miroslav (13)DUN+0:04:11,227
1011723Knirs Matej (13)KOM0:26:59,095
726Maťko Lukáš (13)KOM+0:04:13,968
113500Ruščák Matúš (14)ŠKP0:27:03,422
501Bobek Martin (14)ŠKP+0:04:18,295
121722Krajčír Tomáš (14)KOM0:28:32,337
724Csicso Tomáš (13)KOM+0:05:47,210
1316208Bátky Tomáš (13)DUN0:28:57,067
762Kadnár Roman (13)TAT+0:06:11,940
1413117Baránek Juraj (13)NOV0:29:57,555
118Gombarčík Tomáš (13)NOV+0:07:12,428
157462Fortuna Jozef (13)TTS0:30:03,374
463Brenišin Ján (13)TTS+0:07:18,247
1619725Kecskés Juraj (13)KOM0:30:14,820
727Szarvas Martin (13)KOM+0:07:29,693
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

16C2 žiaci 13+145000m04.05.2003 9:01:30
127156Poliak Peter (14)VIN0:28:39,054
669Šupa Martin (14)PIE(strata na 1.)
226555Likavčan Lukáš (14)ZVO0:29:08,479
556Kubinec Igor (14)ZVO+0:00:29,425
328115Benko Jozef (14)NOV0:31:54,413
119Zaťko Michal (13)NOV+0:03:15,359
425557Holienčik Tomáš (14)ZVO0:35:23,926
559Benko Matej (14)ZVO+0:06:44,872
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

17K1 žiačky145000m04.05.2003 9:43:33
138155Bandžáková MáriaVIN0:27:19,104(strata na 1.)
240729Dubranová SandraKOM0:27:25,179+0:00:06,075
342668Hudáková AlenaPIE0:27:54,224+0:00:35,120
435666Michelová DominikaPIE0:28:31,056+0:01:11,952
541562Kiszelyová BarbaraZVO0:30:16,942+0:02:57,838
637667Jamrichová AdrianaPIE0:30:37,248+0:03:18,144
739665Krupová SilviaPIE0:31:58,062+0:04:38,958
36563Kadašová AndreaZVOprevrátil
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

18K1 žiačky 135000m04.05.2003 9:46:46
146671Šamková SimonaPIE0:27:15,267(strata na 1.)
251465Muchová PetraTTS0:28:43,693+0:01:28,426
352122Čerteková VieraNOV0:28:52,573+0:01:37,306
449121Hrinová MáriaNOV0:30:07,458+0:02:52,191
545158Minárová IvanaVIN0:30:10,270+0:02:55,003
653609Kališová MartinaINT0:32:54,428+0:05:39,161
747310Nagyová KristinaŠAM0:33:12,683+0:05:57,416
850211Galmišová DominikaDUN0:36:52,561+0:09:37,294
48730Ráczová AgiKOMprevrátil
54464Mičegová SimonaTTSprevrátil
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

19K2 ml. dci.5000m04.05.2003 10:30:19
164709Ambrus Attila (16)KOM0:21:42,343
712Koči Gabriel (15)KOM(strata na 1.)
265408Lengvarský Lukáš (15)ŠŠT0:21:49,025
107Beňo Ľubomír (15)NOV+0:00:06,682
363409Jankovec Martin (16)ŠŠT0:22:06,777
410Čavojský Richard (16)ŠŠT+0:00:24,434
469756Fingerland Marek (16)TAT0:22:35,172
757Predajňanský Matej (16)TAT+0:00:52,829
568711Slančík Peter (15)KOM0:22:46,225
713Hradil Enriko (15)KOM+0:01:03,882
666152Danko Juraj (16)VIN0:22:48,476
658Zvonček Radovan (16)PIE+0:01:06,133
761605Kebísek Lukáš (15)INT0:24:11,928
710Vincze Tomáš (15)KOM+0:02:29,585
860206Podolský Jakub (15)DUN0:24:13,458
554Mikleš Miloš (15)ZVO+0:02:31,115
967456Charvát Andrej (16)TTS0:25:21,411
455Kováč Milan (15)TTS+0:03:39,068
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

20K1 ml. dky.5000m04.05.2003 10:35:19
175659Doubravová Lenka (16)PIE0:26:05,054(strata na 1.)
280153Kubalová Radka (16)VIN0:26:12,482+0:00:07,428
377759Miklešová Ivana (16)TAT0:26:13,429+0:00:08,375
479606Šidlíková Martina (16)INT0:26:13,896+0:00:08,842
586110Baláková Lucia (16)NOV0:26:24,391+0:00:19,337
688660Kuniková Veronika (15)PIE0:27:19,685+0:01:14,631
778111Sýkorová Lenka (16)NOV0:27:21,156+0:01:16,102
883607Mészárosová Katarína (15)INT0:28:32,866+0:02:27,812
989154Kromková Katarína (15)VIN0:28:50,547+0:02:45,493
1087460Vachová Petra (15)TTS0:29:18,829+0:03:13,775
1182661Čupková Katarína (15)PIE0:29:34,293+0:03:29,239
1276303Nagyová Zuzana (15)ŠAM0:31:55,971+0:05:50,917
81459Kováčiková MartinaTTSprevrátil
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

21C2 ml. dci.5000m04.05.2003 10:37:58
196662Rusnák Matej (15)PIE0:24:40,245
731Város Marián (16)KOM(strata na 1.)
295108Beneš Martin (16)NOV0:25:27,600
109Benko Jakub (15)NOV+0:00:47,355
394457Bošanský Marián (16)TTS0:28:10,594
458Jantula Peter (16)TTS+0:03:30,349
493467Roder Matej (16)TTS0:34:01,340
664Ondreička Patrik (16)PIE+0:09:21,095
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

22K2 st. dky. + ženy5000m04.05.2003 11:26:36
11755Kadnárová JanaTAT0:24:09,617
106Kmeťová IvanaNOV(strata na 1.)
24704Győriová KatarínaKOM0:24:31,107
705Fábiánová MartaKOM+0:00:21,490
32406Šinková EvaŠŠT0:24:43,462
407Liptáková ZdenaŠŠT+0:00:33,845
45655Rusnáková VeronikaPIE0:25:31,493
754Haviarová DanielaTAT+0:01:21,876
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

23C2 muži5000m04.05.2003 11:29:08
111100Rus RadoslavNOV0:24:54,669
101Petro MarekNOV(strata na 1.)
210550Slančík MartinZVO0:28:41,200
551Porubský MárioZVO+0:03:46,531
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

24C2 st. dci.5000m04.05.2003 11:29:08
119104Hagara Ľubomír (18)NOV0:24:37,156
150Oremus Matej (17)VIN(strata na 1.)
220708Bôlcskei Štefan (18)KOM0:25:08,843
703Vajkai Gabriel (18)KOM+0:00:31,687
316405Kohút Rastislav (17)ŠŠT0:26:24,532
404Milan Slavomír (17)ŠŠT+0:01:47,376
415552Marcinek Tomáš (17)ZVO0:26:53,361
553Votýpka Lukáš (17)ZVO+0:02:16,205
521151Vlčák Martin (17)VIN0:27:19,252
657Pátek Zdeněk (17)PIE+0:02:42,096
18706Valent VojtechKOMvzdal
707Bese TomášKOM
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

25K2 muži5000m04.05.2003 12:09:33
127521Tarr JurajŠKP0:20:37,330
527Nemec ĽubošŠKP(strata na 1.)
226520Kmiť MilanŠKP0:20:38,794
528Kohl BranislavŠKP+0:00:01,464
332352Lachkovič MariánUKB0:20:38,991
351Dvorský MariánUKB+0:00:01,661
431509Zatlakovič MartinŠKP0:21:34,598
350Petrla FilipUKB+0:00:57,268
533508Ostrčil MárioŠKP0:21:40,594
400Gelle PeterŠŠT+0:01:03,264
628200Pikna BranislavDUN0:21:45,882
201Mišík MartinDUN+0:01:08,552
730752Mičušík MatejTAT0:23:39,710
750Janiga PeterTAT+0:03:02,380
825512Kuzma MichalŠKP0:25:43,342
450Lalík MárioTTS+0:05:06,012
29353Dorkovič NorbertUKBvzdal
358Šimočko RadovanUKB
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

26K1 st. dci.5000m04.05.2003 12:13:24
150651Maťaš Pavol (18)PIE0:22:42,349(strata na 1.)
255356Matocha Tomáš (17)UKB0:22:44,370+0:00:02,021
343650Galčík Ondrej (18)PIE0:22:48,515+0:00:06,166
441355Nebeský Luboš (17)UKB0:22:53,385+0:00:11,036
535652Lešundák Adam (18)PIE0:23:37,111+0:00:54,762
649700Stano Tomáš (18)KOM0:23:38,567+0:00:56,218
754753Fingerland Adam (18)TAT0:23:45,241+0:01:02,892
839732Pikor Peter (17)KOM0:23:54,592+0:01:12,243
945601Kaňa Tomáš (18)INT0:23:58,857+0:01:16,508
1046403Slovák Tomáš (17)ŠŠT0:24:29,499+0:01:47,150
1142103Bielik Martin (17)NOV0:24:30,885+0:01:48,536
1237603Bugár ml. Imrich (18)INT0:24:38,901+0:01:56,552
1353202Baják Matej (17)DUN0:24:45,582+0:02:03,233
1448654Hložka Ľuboš (18)PIE0:25:10,086+0:02:27,737
1551401Bugárdi Viktor (17)ŠŠT0:25:14,406+0:02:32,057
1638203Bíro Mikuláš (17)DUN0:29:11,603+0:06:29,254
36402Szabo PeterŠŠTdiskval.
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

Bodovanie oddielov:
por.klubskr.body
1.Komárňanský kajak kanoe klub KomárnoKOM157
2.TJ Sĺňava PiešťanyPIE113.5
3.Klub rýchlostnej kanoistiky NCHZ NovákyNOV109
4.Športový klub polície BratislavaŠKP76
5.TJ Slávia športová škola TrenčínŠŠT57.5
6.Kajak canoe klub ŠamorínŠAM55
7.KRK Vinohrady BratislavaVIN51
8.Slávia UK BratislavaUKB47.5
9.Klub vodných športov ZvolenZVO38.5
10.VK Tatran Karlová Ves BratislavaTAT37.5
11.AŠK Inter BratislavaINT32.5
12.Kanoistický klub TTS TrenčínTTS24
13.VK Dunajčík BratislavaDUN10
14.Slovan Duslo ŠaľaDŠA0
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

Bodovanie jednotlivcov:

kategória K1 muži
por.priezvisko, menooddielbody
1.Tarr JurajŠKP14.5
2.Kmiť MilanŠKP11.5
3.Lachkovič MariánUKB10
4.Kohl BranislavŠKP9.5
5.Dvorský MariánUKB8
6.Petrla FilipUKB6.5
7.Gelle PeterŠŠT5
8.Nemec ĽubošŠKP4.5
9.Zatlakovič MartinŠKP3.5
10.Dorkovič NorbertUKB2
11.Mišík MartinDUN1.5
11.Pikna BranislavDUN1.5
13.Janiga PeterTAT1
13.Mičušík MatejTAT1
15.Kuzma MichalŠKP0.5
15.Lalík MárioTTS0.5

kategória C1 muži
por.priezvisko, menooddielbody
1.Rus RadoslavNOV9.5
2.Ostrčil MárioŠKP8
3.Puskajler MarekŠKP5
4.Meleg NándorŠKP4
5.Kiss RomanŠKP3
6.Petro MarekNOV2.5
7.Gašparík MilošŠKP2
8.Porubský MárioZVO0.5
8.Slančík MartinZVO0.5

kategória K1 ženy
por.priezvisko, menooddielbody
1.Mičušíková SimonaŠKP5
2.Kvetáková LuciaŠKP3
3.Bobková JanaŠKP2
4.Mlynská SylviaINT1

kategória K1 st. dci.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Maťaš PavolPIE14.5
2.Galčík OndrejPIE11.5
2.Matocha TomášUKB11.5
4.Nebeský LubošUKB9.5
5.Stano TomášKOM7
6.Lešundák AdamPIE6.5
7.Fingerland AdamTAT5
8.Kaňa TomášINT3.5
9.Ambrus AlexanderKOM3
10.Bugár ml. ImrichINT2.5
11.Pikor PeterKOM2
11.Slovák TomᚊŠT2
13.Hložka ĽubošPIE1.5
14.Bugárdi ViktorŠŠT1
14.Szabo PeterŠŠT1
16.Bielik MartinNOV0.5
16.Rybár JánNOV0.5

kategória C1 st. dci.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Hagara ĽubomírNOV13
2.Kohút RastislavŠŠT8.5
3.Bese TomášKOM8
3.Bôlcskei ŠtefanKOM8
5.Oremus MatejVIN7
6.Vajkai GabrielKOM5
6.Valent VojtechKOM5
8.Marcinek TomášZVO3
9.Milan SlavomírŠŠT1.5
10.Chlupík TomášNOV1
10.Votýpka LukášZVO1
12.Pátek ZdeněkPIE0.5
12.Vlčák MartinVIN0.5

kategória K1 st. dky.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Kmeťová IvanaNOV11.5
2.Győriová KatarínaKOM8.5
3.Kadnárová JanaTAT7.5
4.Haviarová DanielaTAT6.5
5.Šinková EvaŠŠT5
6.Števková MichaelaPIE3
7.Rusnáková VeronikaPIE2.5
8.Fábiánová MartaKOM1.5
9.Czvedlerová IldikóŠAM1
9.Liptáková ZdenaŠŠT1

kategória K1 ml. dci.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Jankovec MartinŠŠT13.5
2.Ambrus AttilaKOM13
3.Čavojský RichardŠŠT10.5
4.Beňo ĽubomírNOV10
4.Koči GabrielKOM10
6.Hradil EnrikoKOM6.5
7.Danko JurajVIN5
8.Lengvarský LukᚊŠT4
8.Predajňanský MatejTAT4
8.Zvonček RadovanPIE4
11.Fingerland MarekTAT3
12.Slančík PeterKOM2.5
13.Kebísek LukášINT1.5
13.Vincze TomášKOM1.5
15.Mikleš MilošZVO1
15.Podolský JakubDUN1
17.Charvát AndrejTTS0.5
17.Kováč MilanTTS0.5

kategória C1 ml. dci.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Beneš MartinNOV11.5
2.Város MariánKOM10.5
3.Rusnák MatejPIE9.5
4.Benko JakubNOV6.5
5.Horváth PeterŠAM6
6.Bošanský MariánTTS5
7.Džongov MarinVIN3
8.Világi ZsoltŠAM2
9.Ondreička PatrikPIE1.5
10.Jantula PeterTTS1
11.Roder MatejTTS0.5

kategória K1 ml. dky.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Doubravová LenkaPIE13.5
2.Kubalová RadkaVIN9.5
2.Miklešová IvanaTAT9.5
4.Šidlíková MartinaINT8.5
5.Kuniková VeronikaPIE7.5
6.Baláková LuciaNOV7
7.Sýkorová LenkaNOV5
8.Kromková KatarínaVIN2.5
8.Mészárosová KatarínaINT2.5
10.Kováčiková MartinaTTS1
10.Vachová PetraTTS1
12.Čupková KatarínaPIE0.5

kategória K1 žci. 14r.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Csepy TomášKOM15
2.Kirchner PeterŠAM12
2.Viszlay BorisKOM12
4.Divinec AndrejINT10
5.Petruš PavolKOM7.5
6.Hrabovsky PavolKOM6
7.Lipták JakubŠŠT4.5
8.Petőcz KarolKOM3.5
9.Tóth KristiánŠAM3
10.Ondrejka SamuelNOV2.5
11.Sýkora MatejNOV2
12.Chrenko MatejZVO1
12.Kajan PeterKOM1
14.Beničák MarekDUN0.5

kategória C1 žci. 14r.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Likavčan LukášZVO10.5
2.Šupa MartinPIE9.5
3.Poliak PeterVIN8.5
4.Benko JozefNOV6
5.Jantula StanislavTTS4
6.Holienčik TomášZVO3.5
7.Benko MatejZVO2.5
7.Kubinec IgorZVO2.5

kategória K1 žky. 14r.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Bandžáková MáriaVIN11
2.Dubranová SandraKOM9
3.Hudáková AlenaPIE7
4.Michelová DominikaPIE4
5.Kiszelyová BarbaraZVO3.5
6.Jamrichová AdrianaPIE2
7.Krupová SilviaPIE1
8.Kadašová AndreaZVO0.5

kategória K1 žci. 13r.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Tóth ZoltánŠAM13
2.Jakubík GáborŠAM11
3.Mikleš MarekZVO8.5
4.Maťko LukášKOM6
5.Duffek LadislavŠAM5
6.Sedláček MiroslavDUN4.5
7.Knirs MatejKOM3
8.Husák LukášPIE2.5
9.Csicso TomášKOM2
9.Mičo MiroslavNOV2

kategória C1 žci. 13r.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Zaťko MichalNOV4
2.Komžík JurajNOV1

kategória K1 žky. 13r.
por.priezvisko, menooddielbody
1.Šamková SimonaPIE11
2.Muchová PetraTTS8.5
3.Čerteková VieraNOV7
4.Hrinová MáriaNOV6
5.Minárová IvanaVIN4
6.Kališová MartinaINT3
7.Nagyová KristinaŠAM2
8.Mičegová SimonaTTS1.5
9.Galmišová DominikaDUN1

počet jázd: 26
počet prihlásených klubov, oddielov: 14
počet bodujúcich klubov, oddielov: 13
počet prihlásených posádok: 264
počet prihlásených pretekárov: 219
počet hodnotených posádok: 232
počet bodujúcich pretekárov: 161
počet posádok, ktoré nedokončili: 12 (vzdal, vykúpal sa, a iné)
celkový počet diskvalifikovaných posádok: 6
3 - diskvalifikácia na štarte
0 - diskvalifikácia na trati
0 - diskvalifikácia na obrátke
0 - diskvalifikácia v cieli
2 - diskvalifikácia na váhe
1 - iný dôvod diskvalifikácie
celkový počet vyjazdených bodov: 809
priemerný počet bodov na jeden bodujúci klub, oddiel: 62.230769230769
priemerný počet bodov na jedného bodujúceho pretekára: 5.0248

Späť na zoznam podujatí 2003
Slovenský pohár 2022
1. KOM
100,0%
1 410,50
2. NOV
64,5%
909,50
3. TTS
54,2%
764,50
4. UKB
53,8%
758,50
5. PIE
46,7%
658,00
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.