Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate - program

MSR
SP 1. kolo, Orange
03.05.-04.05.2003


aktualizované: 23:21 29.4.2003

Časový rozpis:
(počet štartov: 26)
č.lod. kat.vek. sk.dĺžkačastyp
03.05.2003
1K2žiačky 13+145000m10:00
2K1žiaci 135000m10:02
3C1žiaci 135000m10:04
4K2ml. dky.5000m11:00
5K1žiaci 145000m11:02
6C1žiaci 145000m11:04
7K1muži5000m11:50
8C1muži5000m11:52
I.vyhlásenie víťazov12:30
9K1ml. dci.5000m14:30
10C1ml. dci.5000m14:32
11K2st. dci.5000m15:20
12C1st. dci.5000m15:22
13K1st. dky.5000m16:15
14K1ženy5000m16:17
II.vyhlásenie víťazov17:00
04.05.2003
15K2žiaci 13+145000m09:00
16C2žiaci 13+145000m09:02
17K1žiačky145000m09:45
18K1žiačky 135000m09:47
19K2ml. dci.5000m10:35
20K1ml. dky.5000m10:37
21C2ml. dci.5000m10:39
22K2st. dky. + ženy5000m11:25
23C2muži5000m11:27
24C2st. dci.5000m11:29
25K2muži5000m12:10
26K1st. dci.5000m12:12
III.vyhlásenie víťazov13:00
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

03.05.2003 dopoludnie

1K2 žiačky 13+145000m03.05.2003 10:00
1671Šamková SimonaPIE
668Hudáková AlenaPIE
2729Doubranová SandraKOM
730Ráczová AgiKOM
3310Nagyová KristinaŠAM
0
4667Jamrichová AdrianaPIE
666Michelová DominikaPIE
5562Kiszelyová BarbaraZVO
563Kadašová AndreaZVO
6464Mičegová SimonaTTS
465Muchová PetraTTS
7121Hrinová MáriaNOV
122Čerteková VieraNOV
8665Krupová SilviaPIE
158Minárová IvanaVIN
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

2K1 žiaci 135000m03.05.2003 10:02
15723Knirs MatejKOM
16208Bátky TomášDUN
17561Mikleš MarekZVO
18724Csicso TomášKOM
19209Sedláček MiroslavDUN
20670Husák LukášPIE
21725Kecskés JurajKOM
22210Herchl PatrikDUN
23762Kadnár RomanTAT
24726Maťko LukášKOM
25306Tóth ZoltánŠAM
26116Mičo MiroslavNOV
27727Szarvas MartinKOM
28307Jakubík GáborŠAM
29117Baránek JurajNOV
30728Harcsa RóbertKOM
31308Duffek LadislavŠAM
32118Gombarčík TomášNOV
33309Őry ÁrpádŠAM
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

3C1 žiaci 135000m03.05.2003 10:04
40119Zaťko MichalNOV
41120Komžík JurajNOV
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

4K2 ml. dky.5000m03.05.2003 11:00
45153Kubalová RadkaVIN
154Kromková KatarínaVIN
46606Šidlíková MartinaINT
607Mészárosová KatarínaINT
47110Baláková LuciaNOV
111Sýkorová LenkaNOV
48759Miklešová IvanaTAT
0
49459Kováčiková MartinaTTS
460Vachová PetraTTS
50661Čupková KatarínaPIE
0
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

5K1 žiaci 145000m03.05.2003 11:02
55761Petalík MichalTAT
56716Csepy TomášKOM
57207Beničák MarekDUN
59717Viszlay BorisKOM
60304Kirchner PeterŠAM
61113Ondrejka SamuelNOV
62719Kajan PeterKOM
63305Tóth KristiánŠAM
64114Sýkora MatejNOV
65720Hrabovsky PavolKOM
66608Divinec AndrejINT
67412Lipták JakubŠŠT
68721Petruš PavolKOM
69500Ruščák MatúšŠKP
70760Fingerland JakubTAT
71722Krajčír TomášKOM
72501Bobek MartinŠKP
73718Petőcz KarolKOM
74560Chrenko MatejZVO
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

6C1 žiaci 145000m03.05.2003 11:04
80555Likavčan LukášZVO
81461Jantula StanislavTTS
82556Kubinec IgorZVO
83156Polák PeterVIN
84557Holienčik TomášZVO
85669Šupa MartinPIE
86558Gubčo JánZVO
87115Benko JozefNOV
88559Benko MatejZVO
89502Janík PeterŠKP
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

7K1 muži5000m03.05.2003 11:50
1350Petrla FilipUKB
2750Janiga PeterTAT
3351Dvorský MariánUKB
4520Kmiť MilanŠKP
5509Zatlakovič MartinŠKP
6200Pikna BranislavDUN
7751Vajda MarcelTAT
8352Lachkovič MariánUKB
9521Tarr JurajŠKP
10353Dorkovič NorbertUKB
11450Lalík MárioTTS
12400Gelle PeterŠŠT
13510Banák PeterŠKP
14752Mičušík MatejTAT
15354Matocha MárioUKB
16201Mišík MartinDUN
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

8C1 muži5000m03.05.2003 11:52
20522Meleg NándorŠKP
21508Ostrčil MárioŠKP
22523Kiss RomanŠKP
23550Slančík MartinZVO
24100Rus RadoslavNOV
25524Puskajler MarekŠKP
26101Petro MarekNOV
27525Gašparík MilošŠKP
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

03.05.2003 popoludnie

9K1 ml. dci.5000m03.05.2003 14:30
30709Ambrus AttilaKOM
31204Beničák MiroslavDUN
32605Kebísek LukášINT
33408Lengvarský LukᚊŠT
34710Vincze TomášKOM
35205Mišík MatejDUN
36503Pištek MiroslavŠKP
37409Jankovec MartinŠŠT
38711Slančík PeterKOM
39554Mikleš MilošZVO
40206Podolský JakubDUN
41756Fingerland MarekTAT
42712Koči GabrielKOM
43454Ovesný JakubTTS
44410Čavojský RichardŠŠT
45455Kováč MilanTTS
46107Beňo ĽubomírNOV
47713Hradil EnrikoKOM
48758Šimko PeterTAT
49251Nagy ErikDŠA
50757Predajňanský MatejTAT
51714Szabó TiborKOM
52456Charvát AndrejTTS
53658Zvonček RadovanPIE
54715Krajčír MartinKOM
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

10C1 ml. dci.5000m03.05.2003 14:32
60302Horváth PeterŠAM
61664Ondreička PatrikPIE
62662Rusnák MatejPIE
63458Jantula PeterTTS
64108Beneš MartinNOV
65301Világi ZsoltŠAM
66457Bošanský MariánTTS
67411Dušička MichalŠŠT
68109Benko JakubNOV
69157Džongov MartinVIN
70663Lehuta ĽubošPIE
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

11K2 st. dci.5000m03.05.2003 15:20
75700Stano TomášKOM
701Ambrus AlexanderKOM
76601Kaňa TomášINT
603Bugár ml. ImrichINT
77650Galčík OndrejPIE
651Maťaš PavolPIE
78401Bugárdi ViktorŠŠT
402Szabo PeterŠŠT
79202Baják MatejDUN
203Bíro MikulášDUN
80403Slovák TomᚊŠT
753Fingerland AdamTAT
81653Kačic MatejPIE
652Lešundák AdamPIE
82355Nebeský LubošUKB
356Matocha TomášUKB
83602Popík MartinINT
610Mészáros MariánINT
84102Rybár JánNOV
103Bielik MartinNOV
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

12C1 st. dci.5000m03.05.2003 15:22
1703Vajkai Gabriel KOM
2452Bečár Martin TTS
3657Pátek Zdeněk PIE
4104Hagara Ľubomír NOV
5706Valent Vojtech KOM
6404Milan Slavomír ŠŠT
7151Vlčák Martin VIN
8552Marcinek Tomáš ZVO
9707Bese Tomáš KOM
10451Krendl Martin TTS
11105Chlupík Tomáš NOV
12250Kolozsi Csaba DŠA
13553Votýpka Lukáš ZVO
14708Bôlcskei Štefan KOM
15656Michel Norbert PIE
16150Oremus Matej VIN
17405Kohút Rastislav ŠŠT
18453Roder Lukáš TTS
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

13K1 st. dky.5000m03.05.2003 16:15
25705Fábiánová MartaKOM
26406Šinková EvaŠŠT
27754Haviarová DanielaTAT
28300Czvedlerová IldikóŠAM
29407Liptáková ZdenaŠŠT
30106Kmeťová IvanaNOV
31672Števková MichaelaPIE
32704Győriová KatarínaKOM
33655Rusnáková VeronikaPIE
34755Kadnárová JanaTAT
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

14K1 ženy5000m03.05.2003 16:17
40506Janíková EvaŠKP
41526Mičušíková SimonaŠKP
42507Bobková JanaŠKP
43600Mlynská SylviaINT
44505Kvetáková LuciaŠKP
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

04.05.2003 dopoludnie

15K2 žiaci 13+145000m04.05.2003 09:00
1722Krajčír TomášKOM
724Csicso TomášKOM
2412Lipták JakubŠŠT
113Ondrejka SamuelNOV
3500Ruščák MatúšŠKP
0
4716Csepy TomášKOM
717Viszlay BorisKOM
5304Kirchner PeterŠAM
608Divinec AndrejINT
6721Petruš PavolKOM
718Petőcz KarolKOM
7462Fortuna JozefTTS
463Brenišin JánTTS
8720Hrabovsky PavolKOM
719Kajan PeterKOM
9207Beničák MarekDUN
209Sedláček MiroslavDUN
10305Tóth KristiánŠAM
307Jakubík GáborŠAM
11723Knirs MatejKOM
726Maťko LukášKOM
12760Fingerland JakubTAT
761Petalík MichalTAT
13117Baránek JurajNOV
118Gombarčík TomášNOV
14560Chrenko MatejZVO
0
15561Mikleš MarekZVO
670Husák LukášPIE
16208Bátky TomášDUN
210Herchl PatrikDUN
17501Bobek MartinŠKP
511Cabadaj MichalŠKP
18116Mičo MiroslavNOV
114Sýkora MatejNOV
19725Kecskés JurajKOM
727Szarvas MartinKOM
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

16C2 žiaci 13+145000m04.05.2003 09:02
25557Holienčik TomášZVO
556Kubinec IgorZVO
26555Likavčan LukášZVO
0
27156Polák PeterVIN
669Šupa MartinPIE
28115Benko JozefNOV
119Zaťko MichalNOV
29559Benko MatejZVO
558Gubčo JánZVO
30461Jantula StanislavTTS
466Nigut JakubTTS
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

17K1 žiačky145000m04.05.2003 09:45
35666Michelová DominikaPIE
36563Kadašová AndreaZVO
37667Jamrichová AdrianaPIE
38155Bandžáková MáriaVIN
39665Krupová SilviaPIE
40729Doubranová SandraKOM
41562Kiszelyová BarbaraZVO
42668Hudáková AlenaPIE
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

18K1 žiačky 135000m04.05.2003 09:47
45158Minárová IvanaVIN
46671Šamková SimonaPIE
47310Nagyová KristinaŠAM
48730Ráczová AgiKOM
49121Hrinová MáriaNOV
50211Galmišová DominikaDUN
51465Muchová PetraTTS
52122Čerteková VieraNOV
53609Kališová MartinaINT
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

19K2 ml. dci.5000m04.05.2003 10:35
60206Podolský JakubDUN
554Mikleš MilošZVO
61605Kebísek LukášINT
611Škrabák MartinINT
62711Slančík PeterKOM
715Krajčír MartinKOM
63409Jankovec MartinŠŠT
410Čavojský RichardŠŠT
64714Szabó TiborKOM
712Koči GabrielKOM
65408Lengvarský LukᚊŠT
107Beňo ĽubomírNOV
66152Danko JurajVIN
658Zvonček RadovanPIE
67454Ovesný JakubTTS
455Kováč MilanTTS
68709Ambrus AttilaKOM
713Hradil EnrikoKOM
69756Fingerland MarekTAT
757Predajňanský MatejTAT
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

20K1 ml. dky.5000m04.05.2003 10:37
75659Doubravová LenkaPIE
76303Nagyová ZuzanaŠAM
77759Miklešová IvanaTAT
78111Sýkorová LenkaNOV
79606Šidlíková MartinaINT
80153Kubalová RadkaVIN
81459Kováčiková MartinaTTS
82661Čupková KatarínaPIE
83607Mészárosová KatarínaINT
84112Hrinová SimonaNOV
85504Srnáková DominikaŠKP
86110Baláková LuciaNOV
87460Vachová PetraTTS
88660Kuniková VeronikaPIE
89154Kromková KatarínaVIN
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

21C2 ml. dci.5000m04.05.2003 10:39
93663Lehuta ĽubošPIE
664Ondreička PatrikPIE
94457Bošanský MariánTTS
458Jantula PeterTTS
95108Beneš MartinNOV
109Benko JakubNOV
96662Rusnák MatejPIE
731Város MariánKOM
97467Roder MatejTTS
468Jambor TomášTTS
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

22K2 st. dky. + ženy5000m04.05.2003 11:25
1755Kadnárová JanaTAT
106Kmeťová IvanaNOV
2406Šinková EvaŠŠT
407Liptáková ZdenaŠŠT
3507Bobková JanaŠKP
506Janíková EvaŠKP
4704Győriová KatarínaKOM
705Fábiánová MartaKOM
5655Rusnáková VeronikaPIE
754Haviarová DanielaTAT
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

23C2 muži5000m04.05.2003 11:27
10550Slančík MartinZVO
551Porubský MárioZVO
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

24C2 st. dci.5000m04.05.2003 11:29
15552Marcinek TomášZVO
553Votýpka LukášZVO
16405Kohút RastislavŠŠT
404Milan SlavomírŠŠT
17656Michel NorbertPIE
0
18706Valent VojtechKOM
707Bese TomášKOM
19104Hagara ĽubomírNOV
150Oremus MatejVIN
20708Bôlcskei ŠtefanKOM
703Vajkai GabrielKOM
21151Vlčák MartinVIN
657Pátek ZdeněkPIE
22453Roder LukášTTS
451Krendl MartinTTS
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

25K2 muži5000m04.05.2003 12:10
25512Kuzma MichalŠKP
513Reisinger PeterŠKP
26750Janiga PeterTAT
751Vajda MarcelTAT
27521Tarr JurajŠKP
527Nemec ĽubošŠKP
28200Pikna BranislavDUN
201Mišík MartinDUN
29353Dorkovič NorbertUKB
357Kéri MikulášUKB
30752Mičušík MatejTAT
763Böhm ĽudovítTAT
31509Zatlakovič MartinŠKP
510Banák PeterŠKP
32352Lachkovič MariánUKB
351Dvorský MariánUKB
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

26K1 st. dci.5000m04.05.2003 12:12
35652Lešundák Adam PIE
36402Szabo Peter ŠŠT
37603Bugár ml. Imrich INT
38203Bíro Mikuláš DUN
39702Riszdorfer Ladislav KOM
40653Kačic Matej PIE
41355Nebeský Luboš UKB
42103Bielik Martin NOV
43650Galčík Ondrej PIE
44701Ambrus Alexander KOM
45601Kaňa Tomáš INT
46403Slovák Tomáš ŠŠT
47602Popík Martin INT
48654Hložka Ľuboš PIE
49700Stano Tomáš KOM
50651Maťaš Pavol PIE
51401Bugárdi Viktor ŠŠT
52102Rybár Ján NOV
53202Baják Matej DUN
54753Fingerland Adam TAT
55356Matocha Tomáš UKB
Majstrovstvá SR - dlhé trate, SP 1. kolo, podporované Orange Slovensko, NovákyKanoe.sk TiMing

Späť na zoznam podujatí 2003
Slovenský pohár 2022
1. KOM
100,0%
1 410,50
2. NOV
64,5%
909,50
3. TTS
54,2%
764,50
4. UKB
53,8%
758,50
5. PIE
46,7%
658,00
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.