Rozlúčkové preteky - program

03.10.2020

Otvor program PDF 176,87 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 03.10.2020
K1 Chlapci 1210:00
K1 Dievčatá 1210:45
C1 Chlapci 1210:47
C1 Dievčatá 1110:47
C1 Dievčatá 1210:47
C1 Chlapci 1010:47
K1 Chlapci 1111:30
K1 Dievčatá 1111:32
C1 Chlapci 1112:10
K1 štafety 9 - 10 roční, chlapec - dievča - chlapec, 3x 1000m12:12
K1 Chlapci 912:15
K1 Dievčatá 912:17
K1 Chlapci 1012:19
K1 Dievčatá 1013:00
K1 Chlapci 1313:02
K1 Dievčatá 1314:00
C1 Chlapci 1314:04
C1 Dievčatá 1414:06
C1 Dievčatá 1314:06
K1 Chlapci 1415:00
K1 Dievčatá 1415:02
C1 Chlapci 1415:04
K1 Kadeti15:45
K1 Kadetky15:47
C1 Kadeti15:49
C1 Kadetky15:51
K1 Juniori17:00
K1 Juniorky17:02
C1 Juniori17:04
C1 Juniorky17:06

Informácie:

Hlavný rozhodca:Daniel Rus
Zást. hl. rozh:Michal Šuhajda
Zvolení do výboru:Zorán Maršál, Peter Pecsuk, Peter Pecsuk
Záchranná služba:Vodná záchranná služba Willstorm s.r.o.

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoDosúdil František
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínEugen Honti
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMatej Michálek
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil Vladimír
8.NANKayak canoe team NánaTóth Richard
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyĽubomír Hagara st.
10.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
11.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
12.MORŠportový klub KajakFilip Valo
13.ŠKPŠportový klub Polície BratislavaBobková Jana
14.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
15.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaBranislav Kunc
16.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
17.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
18.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2020
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
997,50
2. NOV
61,4%
612,50
3. ŠAM
60,4%
602,50
4. PIE
58,8%
587,00
5. UKB
51,8%
517,00
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta - šprint juniori a U23
17.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
MSR SPM-SR krátke trate
02.08.2024 | Bratislava, Zemník
Olympijské hry
06.08.2024 | Paríž, FRA
MSR M-SR SUP
10.08.2024 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
Vaša s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.