Piešťanská Regata 2020 - výsledky

18.07.-19.07.2020

Otvor výsledky PDF 401,94 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 18.07.2020
K1 Muži10:00
K1 Muži10:05
K1 Juniori10:10
K1 Juniori10:15
K1 Juniori10:20
K1 Juniorky10:25
K1 Juniorky10:30
K1 Kadeti10:35
K1 Kadeti10:40
K1 Kadeti10:45
K1 Kadeti10:50
K1 Kadetky11:00
K1 Kadetky11:05
K1 Chlapci 1411:15
K1 Chlapci 1411:20
K1 Chlapci 1411:25
K1 Chlapci 1311:30
K1 Chlapci 1311:35
K1 Chlapci 1311:40
K1 Chlapci 1311:45
K1 Dievčatá 1311:50
K1 Dievčatá 1311:55
C1 Kadeti12:00
C1 Kadeti12:05
K1 Muži12:15
K1 Juniori12:20
K1 Juniori12:25
K1 Juniorky12:30
K1 Kadeti12:35
K1 Kadeti12:40
K1 Kadeti12:45
K1 Kadetky12:50
K1 Chlapci 1413:00
K1 Chlapci 1413:05
K1 Chlapci 1313:10
K1 Chlapci 1313:15
K1 Chlapci 1313:20
K1 Dievčatá 1313:25
K1 Chlapci 1214:30
K1 Dievčatá 1114:35
K1 Chlapci 1114:50
K1 Dievčatá 1214:55
K1 Chlapci 1015:10
C1 Chlapci 1115:15
C1 Dievčatá 1215:15
C1 Chlapci 1215:15
C1 Chlapci 1015:15
C1 Dievčatá 1115:15
K1 Dievčatá 1015:30
K1 Chlapci 915:35
K1 Dievčatá 915:40
K1 Veteráni I16:00
K1 Veteráni II16:05
K1 Veteránky16:10
K1 Muži16:15
C1 Muži16:20
K1 Juniori16:25
C1 Juniori16:30
K1 Ženy16:35
C1 Ženy16:40
K1 Juniorky16:45
C1 Juniorky16:50
K1 Kadeti17:00
C1 Kadeti17:05
K1 Kadetky17:10
C1 Kadetky17:15
K1 Chlapci 1417:20
C1 Chlapci 1417:25
K1 Chlapci 1317:30
C1 Chlapci 1317:35
K1 Dievčatá 1417:40
C1 Dievčatá 1417:45
K1 Dievčatá 1317:50
C1 Dievčatá 1317:55
nedeľa, 19.07.2020
K1 Muži10:00
K1 Muži10:05
K1 Juniori10:10
K1 Juniori10:15
K1 Juniori10:20
K1 Juniorky10:25
K1 Juniorky10:30
K1 Kadeti10:35
K1 Kadeti10:40
K1 Kadeti10:45
K1 Kadeti10:50
K1 Kadetky11:00
K1 Kadetky11:05
K1 Chlapci 1411:15
K1 Chlapci 1411:20
K1 Chlapci 1411:25
K1 Chlapci 1311:30
K1 Chlapci 1311:35
K1 Chlapci 1311:40
K1 Chlapci 1311:45
K1 Dievčatá 1311:50
K1 Dievčatá 1311:55
C1 Kadeti12:00
C1 Kadeti12:05
K1 Muži12:15
K1 Juniori12:20
K1 Juniori12:25
K1 Juniorky12:30
K1 Kadeti12:35
K1 Kadeti12:40
K1 Kadeti12:45
K1 Kadetky12:50
K1 Chlapci 1413:00
K1 Chlapci 1413:05
K1 Chlapci 1313:10
K1 Chlapci 1313:15
K1 Chlapci 1313:20
K1 Dievčatá 1313:25
K1 Chlapci 1214:30
K1 Dievčatá 1114:40
K1 Chlapci 1114:50
K1 Dievčatá 1215:00
C1 Dievčatá 1115:10
C1 Chlapci 1115:10
C1 Dievčatá 1215:10
C1 Chlapci 1215:10
C1 Chlapci 1015:10
K1 Chlapci 1015:20
K1 Dievčatá 915:30
K1 Dievčatá 1015:40
K1 Chlapci 915:45
K1 Veteráni I16:00
K1 Veteráni II16:05
K1 Veteránky16:10
K1 Muži16:15
C1 Muži16:20
K1 Juniori16:25
C1 Juniori16:30
K1 Ženy16:35
C1 Ženy16:40
K1 Juniorky16:45
C1 Juniorky16:50
K1 Kadeti17:00
C1 Kadeti17:05
K1 Kadetky17:10
C1 Kadetky17:15
K1 Chlapci 1417:20
C1 Chlapci 1417:25
K1 Chlapci 1317:30
C1 Chlapci 1317:35
K1 Dievčatá 1417:40
C1 Dievčatá 1417:45
K1 Dievčatá 1317:50
C1 Dievčatá 1317:55

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rusová Andrea
Zást. hl. rozh:Grolmus Matej
Zvolení do výboru:Vass Gejza, Maršal Zoran, Maršal Zoran
Záchranná služba:Záchranná služba

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoDosudil
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKlieštenec Mario
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil Vladimír
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.KGMKG München e.V.Peter Orth
10.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
11.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyĽubomír Hagara st.
12.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
13.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovič
14.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
15.MORŠportový klub KajakFilip Valo
16.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
17.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
18.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubDaniela Kollerová
19.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Lubica
20.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
21.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
22.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2020
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár SNP
19.06.2021
ME Majstrovstvá Európy juniorov a U23 - šprint
24.06.2021 | Poznaň, POL
Novácka päťstovka, 49. ročník
03.07.2021 | Nováky, jazero
ME Majstrovstvá Európy - maratón
08.07.2021 | Moskva, RUS
Samaria Cup
10.07.2021
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra