Dunajský maratón - výsledky

08.09.2019

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 162,62 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

nedeľa, 08.09.2019
V1 Skiff masters M (35+)11:30
V1 Skiff masters W (30+)11:30
V1 Skiff M (19-34)11:30
V2 Double Scull M (19-34)11:30
V1 Skiff W (19-29)11:30
V2 Double Scull W (19-34)11:30
V1 Skiff junior M (17-18)11:30
V1 Skiff junior W (17-18)11:30
K2 parent-child (15+)11:35
K2 Cadet boys (15-16)11:35
C2 Cadet boys (15-16)11:35
K2 Cadet girls (15-16)11:35
K1 Junior M (17-18)11:35
C1 Junior M (17-18)11:35
K1 Junior W (17-18)11:35
K1 Senior M (19-34)11:35
C1 Senior M (19-34)11:35
K1 Senior W (19-29)11:35
K1 Masters M (35+)11:35
K1 Masters M (45+)11:35
K1 Masters M (55+)11:35
K1 Masters M (65+)11:35
C1 Masters M (35+)11:35
C1 Masters M (45+)11:35
C1 Masters M (55+)11:35
C1 Masters M (65+)11:35
K1 Masters W (30+)11:35
K1 Masters W (40+)11:35
K1 Masters W (50+)11:35
K1 Masters W (60+)11:35
K1 sea kayak Junior M (17-18)11:35
K1 sea kayak Junior W (17-18)11:35
K1 sea kayak Senior M (19-44)11:35
K1 sea kayak Senior W (19-39)11:35
K1 sea kayak Masters M (45+)11:35
K1 sea kayak Masters W (40+)11:35
K2 MIX (all types)11:35
C2 touring M (19+)11:35
C2 touring W (19+)11:35
C2 touring mixed11:35
C2 touring junior M (17-18)11:35
C2 touring junior W (17-18)11:35
C2 touring junior mixed (17-18)11:35
S1 Elite M-SUP (18+)11:37
S1 Elite W-SUP (18+)11:37
S1 Sport M-iSUP (18+)11:37
S1 Sport W-iSUP (18+)11:37
S1 Hobby M-iSUP (18+)11:37
S1 Hobby W-iSUP (18+)11:37

Informácie:

Hlavný rozhodca:Haviar Michal
Zást. hl. rozh:Grolmus Matej
Zvolení do výboru:Vass Gejza, Danišová Veronika, Pecsuk Peter

Zoznam prihlásených oddielov:

1.AOCAOC Wolfsberg
2.BURSup Club Burgenland
3.CHSChickenSUPremeteam
4.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
5.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaĽubica Klimová
6.DXCArray
7.GRAGraboplast GYOR
8.HAMRSK HAMR veslování
9.HEDJungarian Hedonists
10.HSTHorská služba Nízke Tatry juh
11.KBIKaktus bike
12.KIBKiboko
13.KKEKormorán KKE Hungary
14.KKKVKKKV Bratislava
15.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosudil František
16.KTWKTW Olomouc
17.KVŠKVŠ Karlová Ves Bratislava
18.LSBLodní sporty Brno
19.MVSEMVSE- Hungary
20.NAUNauticki BEOGRAD
21.NEONEONMARS | paddleboard team slovakia
22.NETNetmark
23.NKMNKM Szeged
24.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír st.
25.NZASPORT CLUB SLOVAKIAJozef Babicza
26.PKEPelso Keszthely
27.PSVPolizeisportvereinigung Wien AUT
28.PTSPaddleboard Team Slovakia
29.PTVPaddleboard team Teplý Vrch
30.RKJRK Jablonec nad Nisou ČR
31.RODTRODT
32.SHWShredwear
33.SLKSlovLak
34.SOKSokol Pražský
35.STAStarboard
36.SUPSUPportal.sk
37.SVBSVK Bratislava
38.TAMTambo SVK
39.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
40.THMTriton Hamuliakovo
41.THSTatai Hódy Sportegyesület
42.TTSKanoistický klub TTS TrenčínZigo Tomáš
43.TVNTVN WIEN
44.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
45.UKLUK Blesk
46.USKUSK Praha
47.WATWAT WIEN
48.WBKWEBER KAYAKLucia Weber
49.WCBWassersport Club Bruck/Mur, Austria
50.ZSOzsozsovizitura.hu
51.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass

Späť na zoznam podujatí 2019
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
512,50
2. ŠAM
61,8%
316,50
3. PIE
56,7%
290,50
4. NOV
54,0%
276,50
5. ŠKP
42,9%
220,00
Nedávne a najbližšie podujatia
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
SP Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
SP Trenčianska regata
22.06.2024 | Trenčín, Lodenica KK TTS
ME Majstrovstvá Európy - šprint juniori U23
27.06.2024 | Bratislava, SVK
SP Novácka päťstovka
06.07.2024 | Nováky, Jazero
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, POL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.