Dunajský maratón - program

08.09.2019

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 120,83 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

nedeľa, 08.09.2019
V1 Skiff masters M (35+)11:30
V1 Skiff masters W (30+)11:30
V1 Skiff M (19-34)11:30
V2 Double Scull M (19-34)11:30
V1 Skiff W (19-29)11:30
V2 Double Scull W (19-34)11:30
V1 Skiff junior M (17-18)11:30
V1 Skiff junior W (17-18)11:30
K2 parent-child (15+)11:35
K2 Cadet boys (15-16)11:35
C2 Cadet boys (15-16)11:35
K2 Cadet girls (15-16)11:35
K1 Junior M (17-18)11:35
C1 Junior M (17-18)11:35
K1 Junior W (17-18)11:35
K1 Senior M (19-34)11:35
C1 Senior M (19-34)11:35
K1 Senior W (19-29)11:35
K1 Masters M (35+)11:35
K1 Masters M (45+)11:35
K1 Masters M (55+)11:35
K1 Masters M (65+)11:35
C1 Masters M (35+)11:35
C1 Masters M (45+)11:35
C1 Masters M (55+)11:35
C1 Masters M (65+)11:35
K1 Masters W (30+)11:35
K1 Masters W (40+)11:35
K1 Masters W (50+)11:35
K1 Masters W (60+)11:35
K1 sea kayak Junior M (17-18)11:35
K1 sea kayak Junior W (17-18)11:35
K1 sea kayak Senior M (19-44)11:35
K1 sea kayak Senior W (19-39)11:35
K1 sea kayak Masters M (45+)11:35
K1 sea kayak Masters W (40+)11:35
K2 MIX (all types)11:35
C2 touring M (19+)11:35
C2 touring W (19+)11:35
C2 touring mixed11:35
C2 touring junior M (17-18)11:35
C2 touring junior W (17-18)11:35
C2 touring junior mixed (17-18)11:35
S1 Elite M-SUP (18+)11:37
S1 Elite W-SUP (18+)11:37
S1 Sport M-iSUP (18+)11:37
S1 Sport W-iSUP (18+)11:37
S1 Hobby M-iSUP (18+)11:37
S1 Hobby W-iSUP (18+)11:37

Informácie:

Hlavný rozhodca:Haviar Michal
Zást. hl. rozh:Grolmus Matej
Zvolení do výboru:Vass Gejza, Danišová Veronika, Pecsuk Peter

Zoznam prihlásených oddielov:

1.AOCAOC Wolfsberg
2.BURSup Club Burgenland
3.CHSChickenSUPremeteam
4.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
5.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaĽubica Klimová
6.DXCArray
7.GRAGraboplast GYOR
8.HAMRSK HAMR veslování
9.HEDJungarian Hedonists
10.HSTHorská služba Nízke Tatry juh
11.KBIKaktus bike
12.KIBKiboko
13.KKEKormorán KKE Hungary
14.KKKVKKKV Bratislava
15.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosudil František
16.KTWKTW Olomouc
17.KVŠKVŠ Karlová Ves Bratislava
18.LSBLodní sporty Brno
19.MVSEMVSE- Hungary
20.NAUNauticki BEOGRAD
21.NEONEONMARS | paddleboard team slovakia
22.NETNetmark
23.NKMNKM Szeged
24.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír st.
25.NZASPORT CLUB SLOVAKIAJozef Babicza
26.PKEPelso Keszthely
27.PSVPolizeisportvereinigung Wien AUT
28.PTSPaddleboard Team Slovakia
29.PTVPaddleboard team Teplý Vrch
30.RKJRK Jablonec nad Nisou ČR
31.RODTRODT
32.SHWShredwear
33.SLKSlovLak
34.SOKSokol Pražský
35.STAStarboard
36.SUPSUPportal.sk
37.SVBSVK Bratislava
38.TAMTambo SVK
39.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
40.THMTriton Hamuliakovo
41.THSTatai Hódy Sportegyesület
42.TTSKanoistický klub TTS TrenčínZigo Tomáš
43.TVNTVN WIEN
44.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
45.UKLUK Blesk
46.USKUSK Praha
47.WATWAT WIEN
48.WBKWEBER KAYAKLucia Weber
49.WCBWassersport Club Bruck/Mur, Austria
50.ZSOzsozsovizitura.hu
51.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass

Späť na zoznam podujatí 2019
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Dunajský maratón
08.09.2019 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijských nádejí
13.09.2019 | Bratislava, Zemník
Hargašov memoriál
21.09.2019 | Bratislava, Zemník
Rozlúčkové preteky
05.10.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
MS Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
14.10.2019 | Shaoxing, CHN
MS Majstrovstvá sveta seniorov - maratón
17.10.2019 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra