Novácka päťstovka, 43. ročník - program

04.07.-05.07.2015

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 822,5 KB

sobota, 04.07.2015
K2 chlapci 13+1410:30
K2 chlapci 13+1410:33
K1 dievčatá 1310:36
K1 dievčatá 1310:39
K1 dievčatá 1410:42
K1 dievčatá 1410:45
K1 kadeti10:48
K1 kadeti10:51
K1 kadeti10:54
C2 kadeti10:57
C2 kadeti11:00
K1 kadetky11:03
K1 kadetky11:06
K1 kadetky11:09
K1 chlapci 1311:15
K1 chlapci 1311:18
K1 chlapci 1311:21
K1 chlapci 1411:24
K1 chlapci 1411:27
K2 dievčatá 13+1411:30
K2 dievčatá 13+1411:33
K2 kadeti11:36
K2 kadeti11:39
C1 kadeti11:42
C1 kadeti11:45
C1 kadeti11:48
K1 juniori11:54
K1 juniori11:57
K2 chlapci 13+1412:00
C1 chlapci 1412:03
C1 chlapci 1412:06
K1 muži12:09
K1 muži12:12
K1 kadetky12:15
K1 kadetky12:18
K1 dievčatá 1312:24
K1 kadeti12:27
K1 kadeti12:30
C1 kadeti12:33
C1 kadeti12:36
K1 chlapci 1312:39
K1 chlapci 1312:42
K1 chlapci 1412:45
K1 Nováčik - diev12:50
K1 Nováčik - chla12:57
K2 chlapci 11+1213:05
K1 dievčatá 1213:07
K1 dievčatá 1113:09
K1 chlapci 1013:27
K1 chlapci 913:29
K1 dievčatá 1013:31
K1 dievčatá 913:33
C2 chlapci 11+1213:35
K2 chlapci 13+1415:00
C1 chlapci 1315:04
C1 chlapci 1415:08
C1 muži15:12
K1 muži15:16
K1 ženy15:20
C1 ženy15:24
K1 dievčatá 1315:28
K1 dievčatá 1415:32
K2 kadeti15:40
C2 kadeti15:44
K1 kadetky15:48
C1 kadetky15:52
K1 juniori15:56
C1 juniori16:00
K2 juniorky16:04
16:19
K1 chlapci 1316:39
K1 chlapci 1416:43
C2 chlapci 13+1416:47
K2 muži16:51
K2 ženy16:55
K1 veteráni16:59
K1 veteránky17:03
K2 dievčatá 13+1417:07
C1 dievčatá 1417:11
K1 kadeti17:19
C1 kadeti17:23
K2 kadetky17:27
K2 juniori17:31
C2 juniori17:35
K1 juniorky17:39
C1 juniorky17:43
18:00
nedeľa, 05.07.2015
C1 dievčatá 1408:30
C1 chlapci 1408:32
C1 chlapci 1308:34
K2 dievčatá 13+1408:52
K1 chlapci 1408:54
K1 chlapci 1308:56
K1 chlapci 1009:14
K1 chlapci 909:16
K1 dievčatá 1009:18
K1 dievčatá 909:20
K2 dievčatá 11+1209:40
C1 chlapci 1109:42
C1 chlapci 1209:42
K1 chlapci 1210:02
K1 chlapci 1110:04
K1 dievčatá 1410:22
K1 dievčatá 1310:24
C2 chlapci 13+1410:26
K2 chlapci 13+1410:28
K1 kadeti11:05
K1 kadeti11:08
K1 kadeti11:11
K1 kadeti11:14
C1 kadeti11:20
C1 kadeti11:23
C1 kadeti11:26
K1 kadetky11:29
K1 kadetky11:32
K1 kadetky11:35
K1 muži11:38
K1 muži11:41
K2 kadeti11:53
K2 kadeti11:56
C2 kadeti11:59
C2 kadeti12:02
K1 juniori12:05
K1 juniori12:08
K1 muži12:11
K1 kadeti12:23
K1 kadeti12:26
K1 kadeti12:29
C1 kadeti12:32
C1 kadeti12:35
K1 kadetky12:38
K1 kadetky12:41
C1 muži13:30
K1 muži13:33
K1 ženy13:36
C1 ženy13:39
K2 kadeti13:42
C2 kadeti13:45
K1 kadetky13:48
C1 kadetky13:51
K1 juniori13:54
C1 juniori13:57
K2 juniorky14:00
K1 veteráni14:03
K1 veteránky14:06
K1 Nováčik - diev14:16
K1 Nováčik - chla14:26
K2 muži14:36
K2 ženy14:39
K1 kadeti14:42
C1 kadeti14:45
K2 kadetky14:48
K2 juniori14:51
C2 juniori14:54
K1 juniorky14:57
C1 juniorky15:00
15:15

Informácie:

Hlavný rozhodca:Macek Jozef
Zást. hl. rozh:Štetka Vladimír
Zvolení do výboru:Vass Gejza, Skovajsová Helena, Zendulka
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora, Rus

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
2.DUJo.z. DUKLA TRENČÍN JUNIORLadislav Belovič
3.DUKVŠC Dukla Banská Bystrica, š. o. rýchlostnej kanoistickyMgr. Slavomír Kňazovický
4.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Ľubica
5.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
6.INTKanoistický klub Inter - SC, s r.o.Bugár Imrich
7.KOJKanoistika Kojetín CZEZendulka
8.KOMKajak kanoe klub KomárnoFrantišek Dosudil
9.MORŠportový klub KajakHomola
10.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
11.NZENový ZélandHagarová Erika
12.OLOKanoistický klub Olomouc CZEHagara Ľubomír
13.PIEKajak Kanoe PiešťanyErban Robert
14.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaHelena Skovajsová
15.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil
16.UKBSlávia UK BratislavaPecsuk Peter
17.VINKRK Vinohrady BratislavaKalafúsová
18.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
19.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubPáleš
20.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
21.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZorán Maršal

Späť na zoznam podujatí 2015
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Rudno Cup, 9. ročník
18.05.2024 | Nitrianske Rudno, Priehrada
SP II. Svetový pohár - šprint
24.05.2024 | Poznaň, POL
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 | Bratislava, Zemník
SP Svetový pohár - maratón
01.06.2024 | Brandenburg, GER
Pohár SNP
01.06.2024 | Piešťany, Váh-Slňava
KP juniori
08.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.