Rudno Cup, 2. ročník - program

2. ročník
23.05.2015

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 303,23 KB

sobota, 23.05.2015
K1 Chlapci 1010:30
K1 Chlapci 910:33
K1 Dievčatá 1010:36
K1 Dievčatá 910:39
C1 Dievčatá 1410:42
K1 Chlapci 1111:07
K1 Dievčatá 1111:10
C1 Chlapci 1111:13
C1 Chlapci 1011:15
K1 Chlapci 1211:40
K1 Dievčatá 1211:43
K1 Dievčatá 1311:46
K1 Chlapci 1312:11
C1 Chlapci 1312:14
C1 Chlapci 1212:17
C1 Dievčatá 1312:19
K1 Chlapci 1412:44
K1 Dievčatá 1412:47
C1 Chlapci 1412:50
K1 Kadeti13:15
K1 Kadetky13:18
C1 Kadeti13:21
K1 Juniori13:46
K1 Muži13:48
C1 Juniori13:50
C1 Muži13:52
K1 Juniorky13:54
K1 Ženy13:56
C1 Kadetky13:58
C1 Juniorky14:00
C1 Ženy14:02
14:30

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Rozsypal Peter
Zvolení do výboru:Bugár Imrich, Náhlik Pavol, Honti Eugen
Záchranná služba:Sýkora, Zaťko, Rus, Bielik

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.DUJo.z. DUKLA TRENČÍN JUNIORBelovič Ladislav
3.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Ľubica
4.INTKanoistický klub Inter - SC, s r.o.Bugár Imrich
5.KOMKajak kanoe klub KomárnoNáhlik Pavol
6.MORŠportový klub KajakValo Igor
7.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
8.PIEKajak Kanoe PiešťanyPiešťanský Milan
9.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaSkovajsová Helena
10.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil
11.UKBSlávia UK BratislavaKvetáková Lucia
12.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínHonti Eugen
13.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubZigo Jaroslav
14.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
15.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZorán Maršal

Späť na zoznam podujatí 2015
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
421,50
2. ŠAM
62,9%
265,00
3. PIE
61,6%
259,50
4. NOV
58,7%
247,50
5. ŠKP
45,6%
192,00
Nedávne a najbližšie podujatia
KP juniori a U23
10.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
SP Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
SP Trenčianska regata
22.06.2024 | Trenčín, Lodenica KK TTS
ME Majstrovstvá Európy - šprint juniori U23
27.06.2024 | Bratislava, SVK
SP Novácka päťstovka
06.07.2024 | Nováky, Jazero
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, POL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.