Veľká cena Komárna, 54. ročník - výsledky

SP – mládež 4. kolo DT, veteráni 3. kolo
16.06.-17.06.2012

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 417,14 KB

sobota, 16.06.2012
K2 chlapci 13+1410:30
K2 chlapci 13+1410:33
K1 kadeti10:36
K1 kadeti10:39
K1 kadeti10:42
K1 kadeti10:45
K2 dievčatá 13+1410:48
K2 dievčatá 13+1410:51
K1 chlapci 1310:57
K1 chlapci 1311:00
K1 chlapci 1311:03
K1 chlapci 1411:06
K1 chlapci 1411:09
K1 chlapci 1411:12
K2 kadeti11:15
K2 kadeti11:18
K1 dievčatá 1311:24
K1 dievčatá 1311:27
K1 juniori11:30
K1 juniori11:33
K1 muži11:36
K1 muži11:39
C1 chlapci 1311:48
C1 chlapci 1311:51
K1 kadeti11:54
K1 kadeti11:57
K1 kadeti12:00
K2 dievčatá 13+1412:09
C1 muži12:12
C1 muži12:15
K2 chlapci 13+1412:18
C1 kadeti12:21
C1 kadeti12:24
K2 kadeti12:27
K1 dievčatá 1312:39
K1 juniori12:42
K1 muži12:45
K1 chlapci 1312:48
K1 chlapci 1312:51
K1 chlapci 1412:54
K1 chlapci 1412:57
K1 chlapci 915:00
K1 chlapci 1015:02
K1 dievčatá 915:04
K1 dievčatá 1015:06
K1 chlapci 1115:36
K1 chlapci 1215:38
K2 dievčatá 11+1215:40
C2 chlapci 11+1215:42
K2 chlapci 13+1416:10
K1 dievčatá 1316:13
K1 dievčatá 1416:16
K2 kadeti16:19
C2 kadeti16:22
K1 kadetky16:25
C1 kadetky16:28
K1 juniori16:31
C1 juniori16:34
K2 juniorky16:37
C1 chlapci 1316:46
C1 chlapci 1416:49
K2 veteráni16:52
K1 muži16:55
C1 muži16:58
K1 ženy17:01
K1 kadeti17:13
C1 kadeti17:16
K2 kadetky17:19
K1 chlapci 1317:22
K1 chlapci 1417:25
K2 dievčatá 13+1417:28
K2 juniori17:37
C2 juniori17:40
K1 juniorky17:43
K1 veteráni17:46
K2 muži17:49
C2 muži17:52
K2 ženy17:55
C2 chlapci 13+1417:58
K1 veteránky18:01
nedeľa, 17.06.2012
C2 juniori09:00
K1 juniorky09:02
K2 juniori09:04
C1 chlapci 1309:06
C1 chlapci 1409:08
C1 kadeti09:49
K1 kadeti09:51
K2 kadetky09:53
K1 chlapci 1310:41
K1 chlapci 1410:43
K2 dievčatá 13+1410:45
K1 chlapci 911:21
K1 chlapci 1011:23
K1 dievčatá 911:25
K1 dievčatá 1011:27
C1 chlapci 1111:48
C1 chlapci 1211:48
K1 dievčatá 1111:50
K1 dievčatá 1211:52
K2 chlapci 11+1211:54
K1 juniori12:16
C1 juniori12:18
K2 juniorky12:20
K1 kadetky12:22
K2 kadeti12:24
C2 kadeti12:26
C2 chlapci 13+1413:00
K1 dievčatá 1313:02
K1 dievčatá 1413:04
K2 chlapci 13+1413:06

Informácie:

Hlavný rozhodca:Kunc Ľuboš
Zást. hl. rozh:Štarková Ľubica
Zvolení do výboru:Stano Tomáš, Váňa Ladislav, Vass Gejza

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.DUKVŠK Dukla Trenčín, športový oddiel rýchlostnej kanoistickyGelle Peter
3.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Lubica
4.HODTata Hodysport HUNKun Tamáš
5.INTKanoistický klub Inter - SC, s r.o.Bugár Imrich
6.KOMKajak kanoe klub KomárnoNáhlik Pavol
7.MORŠportový klub KajakValo Igor
8.MTVMTV Munchen GERNáhlik Pavol
9.NANKayak canoe team NánaStano Tomáš
10.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyĽubomír Hagara
11.PIETJ Sĺňava Piešťany, kanoistický oddielMilan Blaho
12.PRETJ Spartak Přerov CZECsoma Tomáš
13.TATVK Tatran REALIZ KVS BratislavaSkovajsová Helena
14.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
15.UKBSlávia UK BratislavaPecsuk Peter
16.VACVáci V.SE. HUNMatula Tamás
17.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola, Kolpach Peter
18.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
19.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubMrva Vladimír
20.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
21.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoKozubek Viktor

Späť na zoznam podujatí 2012
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár SNP
19.06.2021
ME Majstrovstvá Európy juniorov a U23 - šprint
24.06.2021 | Poznaň, POL
Novácka päťstovka, 49. ročník
03.07.2021 | Nováky, jazero
ME Majstrovstvá Európy - maratón
08.07.2021 | Moskva, RUS
Samaria Cup
10.07.2021
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra