SAMARIA CUP, 18. ročník - program

Memoriál Vladimíra Galisa, SP - dospelí 3. kolo, mládež 2. kolo, veteráni 2. kolo
02.06.2012

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 153,63 KB

sobota, 02.06.2012
K1 chlapci 1310:30
K1 chlapci 1410:32
C1 chlapci 1410:34
C1 chlapci 1310:35
K1 dievčatá 1411:04
K1 dievčatá 1311:06
K1 chlapci 1211:08
K1 chlapci 1111:38
K1 dievčatá 1211:40
K1 dievčatá 1111:41
C1 chlapci 1211:42
C1 chlapci 1111:42
K1 chlapci 1012:10
K1 chlapci 912:12
K1 dievčatá 1012:14
K1 dievčatá 912:15
K1 kadeti14:00
K1 kadeti14:03
K1 kadeti14:06
K1 kadeti14:09
K1 kadeti14:12
K1 kadeti14:15
C1 kadeti14:18
C1 kadeti14:21
K1 kadetky14:24
K1 kadetky14:27
K1 juniori14:33
K1 juniori14:36
K1 juniori14:39
C1 juniori14:42
C1 juniori14:45
K1 kadeti14:48
K1 kadeti14:51
K1 kadeti14:54
K1 muži15:00
K1 muži15:03
K1 muži15:06
K1 juniorky15:09
K1 juniorky15:12
K1 kadeti15:15
C1 muži15:18
C1 muži15:21
K1 ženy15:24
K1 ženy15:27
K1 juniori15:30
K1 muži15:33
K1 kadeti15:45
C1 kadeti15:48
K1 kadetky15:51
C1 kadetky15:54
K1 juniori15:57
C1 juniori16:00
K1 juniorky16:03
C1 juniorky16:06
K1 muži16:09
C1 muži16:12
K1 ženy16:15
C1 ženy16:18
K1 veteráni16:21
C1 veteráni16:24
K1 veteránky16:27
16:35

Informácie:

Hlavný rozhodca:Kunc Branislav
Zást. hl. rozh:Kováč Andrej
Zvolení do výboru:Mrva Vladimír, Blaho Milan, Náhlik Pavol

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
2.DUKVŠK Dukla Trenčín, športový oddiel rýchlostnej kanoistickyViszlay Boris
3.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Ľubica
4.INTKanoistický klub Inter - SC, s r.o.Bugár Imrich
5.KOMKajak kanoe klub KomárnoNáhlik Pavol
6.MORŠportový klub KajakHorvát Ľuboš
7.NANKayak canoe team NánaStano Tomáš
8.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
9.PIETJ Sĺňava Piešťany, kanoistický oddielBlaho Milan
10.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaSkovajsová Helena
11.TTSKanoistický klub TTS TrenčínPodolák Martin
12.UKBSlávia UK BratislavaPecsuk Peter
13.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola, Kolpach Peter
14.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
15.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubMrva Vladimír
16.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana

Späť na zoznam podujatí 2012
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Nedávne a najbližšie podujatia
SP II. Svetový pohár - šprint
24.05.2024 | Poznaň, POL
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 | Bratislava, Zemník
SP Svetový pohár - maratón
01.06.2024 | Brandenburg, GER
Pohár SNP
01.06.2024 | Piešťany, Váh-Slňava
KP juniori
08.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
Trenčianska regata
22.06.2024 | Trenčín, Lodenica KK TTS
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.