Novácka päťstovka, 38. ročník - výsledky

SP – dospelí a mládež 7. kolo, veteráni 6. kolo
10.07.-11.07.2010

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 675,59 KB

sobota, 10.07.2010
K1 chlapci 1410:30
K1 chlapci 1410:33
K1 chlapci 1410:36
K1 chlapci 1310:39
K1 chlapci 1310:42
K2 juniori10:48
K2 juniori10:51
K1 kadeti10:54
K1 kadeti10:57
K1 kadeti11:00
K1 muži11:06
K1 muži11:09
K1 muži11:12
K2 chlapci 13+1411:18
K2 chlapci 13+1411:21
K2 chlapci 13+1411:24
K1 juniori11:30
K1 juniori11:33
K1 juniori11:36
K1 juniorky11:39
K1 juniorky11:42
K2 kadeti11:45
K2 kadeti11:48
C1 muži11:51
C1 muži11:54
K1 chlapci 1412:04
K1 chlapci 1412:07
K1 chlapci 1312:10
K1 muži12:13
K1 muži12:16
K1 juniori12:19
K1 juniori12:22
K1 kadeti12:25
K1 kadeti12:28
C1 muži12:31
K2 chlapci 13+1412:34
K2 chlapci 13+1412:37
K2 dievčatá 11+1212:47
K1 chlapci 1212:49
K1 chlapci 1112:51
K1 chlapci 913:11
K1 chlapci 1013:12
K1 dievčatá 913:13
K1 dievčatá 1013:13
K4 kluby 11-1813:33
K1 muži15:00
C1 muži15:04
K1 ženy15:08
K1 veteráni I15:12
K1 veteráni II15:16
K1 veteráni III15:20
C1 veteráni15:24
K1 veteránky15:28
K2 chlapci 13+1415:32
C2 chlapci 13+1415:36
K1 dievčatá 1415:40
K1 dievčatá 1315:44
15:48 veteráni + dospelí
K1 kadeti16:03
C1 kadeti16:07
K2 kadetky16:11
K1 juniori16:15
C1 juniori16:19
K2 juniorky16:23
K2 muži16:31
C2 muži16:35
K2 ženy16:39
K2 veteráni I16:43
K2 veteráni II16:47
C2 veteráni16:51
K2 veteránky16:55
K1 chlapci 1316:59
C1 chlapci 1317:03
K2 dievčatá 13+1417:11
K1 chlapci 1417:15
C1 chlapci 1417:19
K2 kadeti17:23
C2 kadeti17:27
K1 kadetky17:31
K2 juniori17:35
C2 juniori17:39
K1 juniorky17:43
K1 muži17:52
K1 ženy17:54
18:25
nedeľa, 11.07.2010
K2 chlapci 11+1209:00
K1 dievčatá 1209:02
K1 dievčatá 1109:04
K2 chlapci 13+1409:25
K1 chlapci 1409:27
K1 chlapci 1309:29
C2 chlapci 13+1409:50
C1 chlapci 1409:52
C1 chlapci 1309:54
K2 dievčatá 13+1410:15
K1 dievčatá 1410:17
K1 dievčatá 1310:19
K1 chlapci 910:40
K1 chlapci 1010:41
K1 dievčatá 910:42
K1 dievčatá 1010:42
K1 juniori11:13
K1 juniori11:16
K1 juniori11:19
K1 muži11:22
K1 muži11:25
K1 muži11:28
C1 muži11:31
C1 muži11:34
K1 juniorky11:37
K1 juniorky11:40
K2 juniori11:46
K2 juniori11:49
K2 muži11:52
K2 muži11:55
K1 kadeti11:58
K1 kadeti12:01
K1 kadeti12:04
K1 ženy12:07
K1 ženy12:10
K1 juniori12:25
K1 juniori12:28
K1 muži12:31
K1 muži12:34
C1 muži12:37
K1 kadeti12:40
K1 kadeti12:43
K1 veteráni I13:30
K1 veteráni II13:33
K1 veteráni III13:36
C1 veteráni13:39
K1 veteránky13:42
K1 muži13:45
C1 muži13:48
K1 ženy13:51
K1 kadeti13:57
C1 kadeti14:00
K2 kadetky14:03
K1 juniori14:06
C1 juniori14:09
K2 juniorky14:12
K2 veteráni I14:18
K2 veteráni II14:21
C2 veteráni14:24
K2 veteránky14:27
K2 muži14:30
C2 muži14:33
K2 ženy14:36
K2 kadeti14:42
C2 kadeti14:45
K1 kadetky14:48
K2 juniori14:51
C2 juniori14:54
K1 juniorky14:57
15:20

Informácie:

Hlavný rozhodca:Jozef Macek
Zást. hl. rozh:Štetka Vladislav
Zvolení do výboru:Lipták Zdenko, Bobková Jana, Blaho Milan
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora, Rus, Bielik

Zoznam prihlásených oddielov:

1.BLHAŠK Blesk Hlohovec, kanoistický klubVetrík Peter
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
3.DUKVŠK Dukla Trenčín, športový oddiel rýchlostnej kanoistickyKňazovický Slavomír, Šimočko Radovan
4.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaJaníková Eva
5.HOSKK DELFÍN Horné SrnieLipták Zdenko
6.INTKanoistický klub Inter - SC, s r.o.Bugár Imrich
7.KOMKajak kanoe klub KomárnoNáhlik Pavol
8.MORŠportový klub KajakHorvát Ľuboš
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
10.PIETJ Sĺňava Piešťany, kanoistický oddielBlaho Milan
11.TATVK Tatran REALIZ KVS BratislavaSkovajsová Helena
12.TTSKanoistický klub TTS TrenčínLapoš Branko
13.UKBSlávia UK BratislavaSlovák Tomáš
14.VBKVannabek kanoe kajak club, DánskoJonsson
15.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
16.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
17.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
18.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Marsal
19.ŠŠTTJ Slávia Športová škola Trenčín, kanoistický klubZigo Jaroslav

Späť na zoznam podujatí 2010