Program Hier XXX. olympiády v Londýne - podľa športov

Program Hier XXX. olympiády v Londýne - podľa športov (rýchlostná kanoistika, bikros, horská cyklistika, cestná cyklistika, dráhová cyklistika, skoky do vody, jazdectvo):

SITA, dk;pp | 19.07.2012 19:59:17

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

Pondelok 6. augusta:

muži - 1000 m: K1 (rozjazdy 10.30, semifinále 11.58), C1 (rozjazdy 10.54, semifinále 12.14), K2 (rozjazdy 11.18, semifinále 12.30), ženy - 500 m: K4 (rozjazdy 11.39, semifinále 12.51)

Utorok 7. augusta:

muži - 1000 m: K4 (rozjazdy 10.30, semifinále 11.47), C2 (rozjazdy 10.46, semifinále 11.55), ženy - 500 m: K1 (rozjazdy 11.07, semifinále 12.16), K2 (rozjazdy 11.28, semifinále 12.30)

Streda 8. augusta:

muži - 1000 m: K1 (finále 10.30), C1 (finále 10.48), K2 (finále 11.16, ženy - 500 m: K4 (finále 11.44)

Štvrtok 9. augusta:

muži - 1000 m: C2 (finále 10.30), K4 (finále 10.48), ženy - 500 m: K1 (finále 11.08), K2 (finále 11.35)

Piatok 10. augusta:

muži - 200 m: K1 (rozjazdy 10.30, semifinále 12.02), C1 (rozjazdy 10.51, semifinále 12.16), K2 (rozjazdy 11.33, semifinále 12.44), ženy - 200 m: K1 (rozjazdy 11.12, semifinále 12.30)

Sobota 11. augusta:

muži - 200 m: K1 (finále 10.30), C1 (finále 10.47), K2 (finále 11.41), ženy - 200 m K1 (finále 11.14)

BIKROS

Streda 8. augusta:

nasadzovacie jazdy muži, ženy (16.00)

Štvrtok 9. augusta:

štvrťfinále muži (16.00)

Piatok 10. augusta:

semifinále muži (16.08), ženy (16.00) a finále muži (17.40), ženy (17.30)

HORSKÁ CYKLISTIKA

Sobota 11. augusta:

cross country žien (13.30)

Nedeľa 12. augusta:

cross country mužov (14.30)

CESTNÁ CYKLISTIKA

Sobota 28. júla:

Cestné preteky mužov s hromadným štartom (11.00)

Nedeľa 29. júla:

Cestné preteky žien s hromadným štartom (13.00)

Streda 1. augusta:

časovka žien (13.30), mužov (15.15)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

Štvrtok 2. augusta:

muži: stíhacie preteky družstiev - kvalifikácia (17.50), tímový šprint - kvalifikácia (17.15), 1. kolo (18.40), o 3. miesto (19.10), finále (19.10)

ženy: tímový šprint - kvalifikácia (17.00), 1. kolo (17.45), o 3. miesto (18.50), finále (17.00)

Piatok 3. augusta:

muži: stíhacie preteky družstiev - 1. kolo (17.15), finále (18.55)

ženy: Keirin - 1. kolo (17.00) a opravy (17.45), 2. kolo (18.45), o 7. - 12. miesto (19.35), finále (19.40), stíhacie preteky družstiev - kvalifikácia (18.00)

Sobota 4. augusta:

muži: Omnium - letmé kolo (11.25), šprint - kvalifikácia (11.00), šestnásťfinále (11.55), Omnium - bodovacie preteky na 30 km (18.00), vyraďovacie preteky (19.25), šprint - šestnásťfinále opravy (17.00), osemfinále (17.40) a opravy (18.40), o 9. - 12. miesto (19.20)

ženy: stíhacie preteky družstiev - 1. kolo (17.10), finále (18.45)

Nedeľa 5. augusta:

muži: Omnium - stíhacie preteky jednotlivcov na 4 km (11.00), Omnium - 15 km scratch (18.00), 1 km s pevným štartom (19.10), šprint - štvrťfinále (17.35), o 5. - 8. miesto (19.45)

ženy: šprint - kvalifikácia (12.00), šestnásťfinále (17.00) a opravy (17.50), osemfinále (18.35) a opravy (19.05), o 9. - 12. miesto (19.50)

Pondelok 6. augusta:

muži: šprint - semifinále (17.00), finále (18.40)

ženy: Omnium - letmé kolo (17.10), bodovacie preteky na 20 km (18.05), vyraďovacie preteky (19.20), šprint - štvrťfinále (17.45), preteky o 5. - 8. miesto (19.40)

Utorok 7. augusta:

muži: Keirin - 1. kolo (11.00) a opravy (12.15), 2. kolo (17.35), o 7. - 12. miesto (18.55), finále (19.00)

ženy: Omnium - stíhacie preteky jednotlivkýň na 3 km (11.15), 10 km scratch (17.10), 500 m s pevným štartom (17.50), šprint - semifinále (17.00), finále (18.25)

SKOKY DO VODY

Nedeľa 29. júla:

synchrónne skoky z 3 m dosky žien - finále (16.00)

Pondelok 30. júla:

synchrónne skoky z 10 m veže mužov - finále (16.00)

Utorok 31. júla:

synchrónne skoky žien z 10 m veže - finále (16.00)

Streda 1. augusta:

synchrónne skoky z 3 m dosky mužov - finále (16.00)

Piatok 3. augusta:

skoky z 3 m dosky žien - kvalifikácia (15.30)

Sobota 4. augusta:

semifinále skokov z 3 m dosky žien (15.30)

Nedeľa 5. augusta

finále skokov z 3 m dosky žien (20.00)

Pondelok 6. augusta

skoky z 3 m dosky mužov - kvalifikácia (20.00)

Utorok 7. augusta

semifinále skokov z 3 m dosky mužov (11.00)

finále skokov z 3 m dosky mužov (20.00)

Streda 8. augusta

skoky z 10 m veže žien - kvalifikácia (20.00)

Štvrtok 9. augusta

semifinále skokov z 10 m veže žien (11.00)

finále skokov z 10 m veže žien (20.00)

Piatok 10. augusta

skoky z 10 m veže mužov - kvalifikácia (20.00)

Sobota 11. augusta

semifinále skokov z 10 m veže mužov (11.00)

finále skokov z 10 m veže mužov (21.30)

JAZDECTVO

Sobota 28. júla:

súťaž všestrannej spôsobilosti (drezúra - jednotlivci, družstvá) - 1. deň (11.00)

Nedeľa 29. júla:

súťaž všestrannej spôsobilosti (drezúra - jednotlivci, družstvá) - 2. deň (11.00)

Pondelok 30. júla:

súťaž všestrannej spôsobilosti (cross country - jednotlivci, družstvá) (13.30)

Utorok 31. júla

súťaž všestrannej spôsobilosti (skoky - jednotlivci, družstvá) - finále družstiev (11.30), finále jednotlivcov (15.30)

Štvrtok 2. augusta:

drezúra tímy a jednotlivci - 1. deň (12.00)

Piatok 3. augusta:

drezúra tímy a jednotlivci - 2. deň (12.00)

Sobota 4. augusta

skoky jednotlivcov - kvalifikácia, skoky družstiev - kvalifikácia (11.30)

Nedeľa 5. augusta

skoky družstiev - finále 1. kolo (12.00), skoky jednotlivcov - 2. kvalifikácia (12.00)

Pondelok 6. augusta

skoky družstiev - finále 2. kolo (15.00), skoky jednotlivcov - 3. kvalifikácia (15.00)

Utorok 7. augusta

drezúra tímy - finále (11.00)

Streda 8. augusta

skoky jednotlivcov - finále (13.00 A-kolo, 15.45 B-kolo)

Štvrtok 9. augusta

individuálna drezúra - finále (13.30)



Diskusia k článku:

Anonym

Marek Krajčovič - Debut medzi dospelými - na olympiáde

http://www.canoe.sk/index.php?go=aktuality&news=2044

Anonym

Dnes nam fučí na kanály v Londýne silný bočný vietor s prava a mierne do chrbta.

Anonym

ten program na OH je tak strasne,, roztahaný,, že K2 medzi rozjazdou a semi maju asi 70 min.

Anonym

link OH London 2012

http://www.london2012.com/canoe-sprint/

Anonym

Jendo Matocha na markíze

http://tvnoviny.sk/sekcia/specialy/loh-londyn/olympijske-hry-ocami-nasich-uspesnych-olympionikov.html

Anonym

Program slovenských športovcov na Hrách XXX. olympiády v Londýne:

http://sport.pravda.sk/slovenski-olympionici-na-oh-v-londyne-dxm-/sk-soh2012.asp?y=sk-soh2012/slovenski_olympionici_na_oh_v_londyne.htm

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
1 145,00
2. NOV
76,3%
874,00
3. PIE
73,9%
846,50
4. ŠAM
69,0%
790,50
5. TAT
51,0%
583,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra