Prehľad medailistov a umiestnenie SR.

Súhrn finálových výsledkov z 37. majstrovstiev sveta v rýchlostnej kanoistike v kanadskom Dartmouthe - prehľad medailistov a umiestnenie reprezentantov SR

SITA, zs;mj | 17.08.2009 18:37:45

1000 m:

K1 muži: 1. Max Hoff (Nem.) 3:29,425, 2. Anders Gustafsson (Švéd.) 3:30,976, 3. Adam van Köverden (Kan.) 3:31,285, ... Martin Jankovec (SR) - nepostúpil zo semifinále

C1 muži: 1. Vadim Menkov (Uzb.) 3:55,947, 2. Mathieu Goubel (Fr.) 3:56,047, 3. Sebastian Brendel (Nem.) 4:00,215, ... B-finále: 6. (celkovo 15. miesto) Matej Rusnák (SR) 4:08,192

K1 ženy: 1. Katalin Kovácsová (Maď.) 3:59,846, 2. Franziska Weberová (Nem.) 4:00,429, 3. Bridgette Hartleyová (JAR) 4:00,966, ... Slovensko v tejto kategórii nemalo zastúpenie

K2 muži: 1. Emilio Merchan, Diego Cosgaya (Šp.) 3:14,610, 2. David Smith, Luke Morrison (Austr.) 3:15,809, 3. Reinier Torres, Carlos Montalvo (Kuba) 3:16,071, ... B-finále: 6. (celkovo 15. miesto) Andrej Wiebauer, Róbert Erban (SR) 3:22,706

C2 muži: 1. Erik Leue, Tomasz Wylenzek (Nem.) 3:37,380, 2. Segej Bezuglyj, Maxim Prokopenko (Azerb.) 3:37,462, 3. Nikolaj Lipkin, Viktor Melantjev (Rus.) 3:38,758, ... Slovensko v tejto kategórii nemalo zastúpenie

K2 ženy: 1. Malgorzata Chojnacká, Beata Mikolajczyková (Poľ.) 3:40,425, 2. Tina Dietzeová, Carolin Leonhardtová (Nem.) 3:40,502, 3. Dalma Benedeková, Erika Medveczká (Maď.) 3:43,020, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie

K4 muži: 1. Bielorusko (Roman Piatrušenko, Alexej Abalmasov, Artur Litvinčuk, Vadzim Machnev) 2:57,437, 2. Francúzsko (Guillaume Burger, Vincent Lecrubier, Philippe Colin, Sebastien Jouve) 2:58,022, 3. Slovensko (Richard Riszdorfer, Michal Riszdorfer, Erik Vlček, Juraj Tarr) 2:58,593

C4 muži: 1. Bielorusko (Dianis Haraža, Dmitrij Rabčanko, Dmitrij Vaiciškin, Konstantin Ščarbak, Alexander Vaučeckij) 3:21,595, 2. Nemecko (Chris Wend, Thomas Lück, Erik Rebstock, Ronald Verch) 3:22,141, 3. Rumunsko (Catalin Costache, Silviu Simioncencu, Iosif Chirila, Andrei Cuculici) 3:23,733, ... Slovensko v tejto kategórii nemalo zastúpenie

500 m:

K1 muži: 1. Ronald Rauhe (Nem.) 1:37,605, 2. Anders Gustafsson (Švéd.) 1:37,679, 3. Ken

Wallace (Austr.) 1:38,225, ... C-finále: 8. (celkovo 26. miesto) Ľubomír Beňo (SR) 1:45,382

C1 muži: 1. Djanis Haraža (Bielorus.) 1:49,723, 2. Nikolaj Lipkin (Rus.) 1:49,750, 3. Mathieu Goubel (Fr.) 1:50,714, ... B-finále: 6. (celkovo 15. miesto) Ľubomír Hagara (SR) 1:55,061

K1 ženy: 1. Katalin Kovácsová (Maď.) 1:51,149, 2. Katrin Wagnerová-Augustinová (Nem.) 1:51,633, 3. Josefa Idemová (Tal.) 1:51,860, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie

K2 muži: 1. Vadim Machnev, Roman Piatrušenko (Bielorus.) 1:29,408, 2. Zoltán Kammerer, Gábor Kucsera (Maď.) 1:29,695, 3. Hendrik Bertz, Marcus Gross (Nem.) 1:30,372, ... B-finále: 1. (celkovo 10. miesto) Tomáš Martinek, Peter Gelle (SR) 1:31,686

C2 muži: 1. Stefan Holtz, Robert Nuck (Nem.) 1:41,310, 2. Jevgenij Ignatov, Ivan Štyl (Rus.) 1:41,782, 3. Sergej Bezuglij, Maxim Prokopenko (Azerb.) 1:42,660, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie

K2 ženy: 1. Danuta Kozáková, Gabriella Szabóová (Maď.) 1:41,144, 2. Fanny Fischerová, Nicole Reinhardtová (Nem.) 1:42,023, 3. Josefin Nordlowová, Sofia Paldaniusová (Švéd.) 1:42,276, ... B-finále: 1. (celkovo 10. miesto) Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (SR) 1:46,272

K4 ženy: 1. Maďarsko (Dalma Benedeková, Danuta Kozáková, Natasa Janicsová, Katalin Kovácsová) 1:33,090, 2. Nemecko (Katrin Wagnerová-Augustinová, Tina Dietzeová, Carolin Leonhardtová, Nicole Reinhardtová) 1:33,094, 3. Španielsko (Beatriz Manchonová, Teresa Portelová, Jana Smidaková, Sonia Molanesová) 1:34,973, ... Slovensko nemalo v tejto disciplíne zastúpenie

200 m:

K1 muži: 1. Ronald Rauhe (Nem.) 35,134, 2. Oleg Charytonov (Ukr.) 35,650, 3. Arťom Kononuk (Rus.) 35,696, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie.

C1 muži: 1. Valentin Demjanenko (Azerb.) 39,048, 2. Nikolaj Lipkin (Rus.) 39,234, 3. Jevgenij Suklin (Litva) 39,978, ... 7. Ľubomír Hagara (SR) 41,074

K1 ženy: 1. Natasa Janicsová (Maď.) 40,866, 2. Marta Walczykiewiczová (Poľ.) 41,209, 3. Anne Laure Viardová (Fr.) 41,357, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie.

K2 muži: 1. Vadim Machnev, Roman Piatrušenko (Bielorus.) 32,229, 2. Saul Craviotto, Carlos Perez (Šp.) 32,231, 3. Andrew Willovs, Richard Dober jr. (Kan.) 32,653, ... B-finále 5. (celkovo 14. miesto) Ľubomír Beňo, Martin Jankovec (SR) 35,364

C2 muži: 1. Tomas Gadiekis, Raimundas Labuckas (Litva) 36,433, 2. Jevgenij Ignatov, Ivan Štyl (Rus.) 36,753, 3. Stefan Holtz, Robert Nuck (Nem.) 37,085, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie.

K2 ženy: 1. Natasa Janicsová, Katalin Kovácsová (Maď.) 37,508, 2. Fanny Fischerová, Nicole Reinhardtová (Nem.) 37,628, 3. Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (SR) 37,774

K4 muži: 1. Bielorusko (Roman Piatrušenko, Taras Valko, Damjan Turčin, Vadim Machnev) 30,412, 2. Slovensko (Richard Riszdorfer, Michal Riszdorfer, Erik Vlček, Juraj Tarr) 30,525, 3. Rusko (Stepan Ševčuk, Alexander Djačenko, Sergej Chovanskij, Roman Zarubin) 30,608

C4 muži: 1. Bielorusko (Alexander Bohdanovič, Dmitrij Rabčanko, Alexander Vaučeckij, Andrej Bohdanovič) 34,147, 2. Rusko (Alexander Kostoglod, Nikolaj Lipkin,Viktor Melantjev, Sergej Ulegin) 34,449, 3. Maďarsko (Attila Bozsik, László Foltán, Gábor Horváth, Gergely Németh) 35,235, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie.

K4 ženy: 1. Nemecko (Carolin Leonhardtová, Conny Wassmuthová, Katrin Wagnerová-Augustinová, Tina Dietzeová) 35,049, 2. Maďarsko (Timea Paksyová, Katalin Kovácsová, Natasa Janicsová, Krisztina Fazekasová) 35,075, 3. Portugalsko (Helena Rodriguesová, Teresa Portelová, Joana Sousová, Beatriz Gomesová) 35,657, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie

Štafety:

4x200 m C1 muži: 1. Rusko 2:49,838, 2. Maďarsko 2:51,977, 3. Francúzsko 2:52,455, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie

4x200 m K1 muži: 1. Španielsko 2:27,422, 2. Nemecko 2:28,530, 3. Francúzsko 2:29,614, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie

4x200 m K1 ženy: 1. Nemecko 2:50,806, 2. Maďarsko 2:51,756, 3. Kanada 2:54,638, ... Slovensko nemalo v tejto kategórii zastúpenie

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Prehľad medailistov a umiestnenie SR.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
997,50
2. NOV
61,4%
612,50
3. ŠAM
60,4%
602,50
4. PIE
58,8%
587,00
5. UKB
51,8%
517,00
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta - šprint juniori a U23
17.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
MSR SPM-SR krátke trate
02.08.2024 | Bratislava, Zemník
Olympijské hry
06.08.2024 | Paríž, FRA
MSR M-SR SUP
10.08.2024 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
Vaša s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.