Pre Slovensko jediná medaila.

Súhrn finálových výsledkov na 500 m.

SITA, zs, xo, ds | 25.07.2004 18:49:04

Slovenská výprava na majstrovstvách Európy juniorov a pretekárov do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike v poľskej Poznani sa medailového úspechu dočkala až v záverečnej disciplíne celého šampionátu - pretekoch mužských štvorkajakov do 23 rokov na 500 m. Kvarteto Juraj Lipták, Erik Noskovič, Ladislav Belovič, Tomáš Martinek dopádlovalo na striebornej pozícii. Krôčik od medaily na tej istej trati boli aj kajakárky Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou, ktoré v K2 žien do 23 rokov skončili štvrté.

Súhrn finálových výsledkov na 500 m:

K1 juniori: 1. Norman Bröckel (Nem.) 1:39,261

K1 muži do 23 rokov: 1. Saul Craviotto (Portug.) 1:38,134,... 9. Pavol Maťaš (SR) 1:41,194

K1 juniorky: 1. Danuta Kozaková (Maď.) 1:51,410

K1 ženy do 23 rokov: 1. Beata Mikolajczyková (Poľ.) 1:52,138

C1 juniori: 1. Jurij Čeban (Ukr.) 1:49,613,... 5. Rastislav Kohút (SR) 1:55,871

C1 muži do 23 rokov: 1. Valentin Demjanenko (Ukr.) 1:49,115

K2 juniori: 1. Jonas Ems, Michael Pot d´Or (Nem.) 1:32,335

K2 muži do 23 rokov: 1. Saul Craviotto, Borja Prieto (Portug.) 1:31,378,... 7. Ladislav Belovič, Juraj Lipták (SR) 1:33,790

K2 juniorky: 1. Danuta Kozaková, Gabriella Szabóová (Maď.) 1:43,508,... 8. Lenka Doubravová, Radka Kubalová (SR) 1:51,848

K2 ženy do 23 rokov: 1. Timea Paksyová, Dalma Benedeková (Maď.) 1:39,919,... 4. Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (SR) 1:43,837

C2 juniori: 1. Ilja Štokalov, Michail Pavlov (Rus.) 1:44,372

C2 muži do 23 rokov: 1. Iosif Chirila, Andrei Cuculici (Rum.) 1:43,309

K4 juniori: 1. Nemecko (Norman Bröckel, Tim Bayer, Matthias Mork, Jan Niclas Altmeppen) 1:22,765

K4 muži do 23 rokov: 1. Maďarsko (Márton Sik, Attila Csamango, Gábor Bozsik, Gábor Kucera) 1:21,174, 2. Slovensko (Juraj Lipták, Erik Noskovič, Ladislav Belovič, Tomáš Martinek) 1:22,044

K4 juniorky: 1. Nemecko (Fanny Fischerová, Tina Dietzeová, Silke Hörmannová, Brit Hitzschkeová) 1:34,631°

K4 ženy do 23 rokov: 1. Maďarsko (Timea Paksyová, Melinda Patyiová, Dalma Benedeková, Ágnes Szabóová) 1:32,532

C4 juniori: 1. Maďarsko (Matyás Safran, Szabolcs Németh, Viktor Volein, Tamás Nagy) 1:36,498

C4 muži do 23 rokov: 1. Rumunsko (Florin Mirončič, Andrei Cuculici, Iosif Chirila, Petre Condrat) 1:32,711



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Pre Slovensko jediná medaila.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra