Pohár SNP v Piešťanoch - výsledky

Výsledky pretekov 52. ročníka Pohára SNP v rýchlostnej kanoistike v Piešťanoch:

SITA, zs;ru | 27.08.2012 19:53:06

1000 m:

K1 muži: 1. Juraj Danko (Dukla Trenčín) 3:34,39, 2. Matej Michálek (ŠKP Bratislava) 3:39,37, 3. Ľubomír Beňo (Dukla Trenčín) 3:39,67

C1 muži: 1. Stanislav Luža (ŠKP Bratislava) 4:04,40, 2. Krištof Tóth (KCK Šamorín) 4:04,97, 3. Michal Cabadaj (ŠKP Bratislava) 4:20,83

K1 ženy: 1. Simona Šamková (TJ Sĺňava Piešťany) 4:12,99, 2. Lucia Mištinová (KRK Nováky) 4:14,98, 3. Judita Kecskemétiová (KCT Nána) 4:38,95

K2 muži: 1. Ľubomír Beňo, Juraj Danko (Dukla Trenčín) 3:18,49, 2. Matej Michálek, Viktor Demin (ŠKP Bratislava/KKK Komárno) 3:21,96, 3. Branislav Pikna, Martin Vajda (UK Bratislava/VK Tatran Karlova Ves Bratislava) 3:27,52

C2 muži: 1. Michal Cabadaj, Stanislav Luža (ŠKP Bratislava) 3:50,04, 2. Tibor Orosz, Krištof Tóth (KCK Šamorín) 3:56,51, ... štartovali iba dve posádky

K2 ženy: 1. Lucia Mištinová, Simona Šamková (KRK Nováky/TJ Sĺňava Piešťany) 4:03,12, 2. Sabina Hoferová, Jidta Kecskemétiová (VK Tatran Karlova Ves Bratislava /KCT Nána) 4:14,91, ... štartovali iba dve posádky

K1 juniori: 1. Denis Myšák (KRK Nováky) 3:40,44

C1 juniori: 1. Michal Ďuriš (KRK Nováky) 4:20,74

K1 juniorky: 1. Róberta Pelantová (KKK Komárno) 4:22,18

K2 juniori: 1. Jerguš Jacko, Filip Valo (TJ Sĺňava Piešťany) 3:24,04

C2 juniori: 1. Jakub Ďuriš, Michal Ďuriš (KRK Nováky) 3:57,72

K2 juniorky: 1. Patrícia Drienovská, Nikola Zatlkajová (KRK Nováky) 4:05,67

200 m:

K1 muži: 1. Martin Vajda (VK Tatran Karlova Ves Bratislava) 36,82, 2. Ľubomír Beňo (Dukla Trenčín) 37,11, 3. Branislav Pikna (UK Bratislava) 37,44

C1 muži: 1. Krištof Tóth 42,61, 2. Csaba Orosz (obaja KCK Šamorín) 43,54, 3. Michal Cabadaj (ŠKP Bratislava) 44,53

K1 ženy: 1. Simona Šamková (TJ Sĺňava Piešťany) 44,04, 2. Lucia Mištinová (KRK Nováky) 47,14, 3. Judita Kecskemétiová (KCT Nána) 50,66

K2 muži: 1. Branislav Pikna, Martin Vajda (UK Bratislava/ VK Tatran Karlova Ves Bratislava) 33,22, 2. Ľubomír Beňo, Juraj Danko (Dukla Trenčín) 33,76, 3. Matej Michálek, Viktor Demin (ŠKP Bratislava/KKK Komárno) 34,25

C2 muži: 1. Tibor Orosz, Krištof Tóth (KCK Šamorín) 40,51, 2. Michal Cabadaj, Juraj Beránek (ŠKP Bratislava/KRK Nováky) 50,98, ... štartovali iba dve posádky

K2 ženy: 1. Lucia Mištinová, Simona Šamková (KRK Nováky/TJ Sĺňava Piešťany) 41,70, 2. Sabina Hoferová, Jidta Kecskemétiová (VK Tatran Karlova Ves Bratislava /KCT Nána) 50,25, ... štartovali iba dve posádky

K1 juniori: 1. Martin Dugas (VK Tatran Karlova Ves Bratislava) 37,08

C1 juniori: 1. Roland Fekete (KCK Šamorín) 44,29

K1 juniorky: 1. Patrícia Drienovská (KRK Nováky) 47,67

K2 juniori: 1. Martin Dugas, Filip Sprušanský (VK Tatran Karlova Ves Bratislava) 34,71

C2 juniori: 1. Jakub Ďuriš, Michal Ďuriš (KRK Nováky) 42,41

K2 juniorky: 1. Patrícia Drienovská, Nikola Zatlkajová (KRK Nováky) 45,37



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Pohár SNP v Piešťanoch - výsledky“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
1 145,00
2. NOV
76,3%
874,00
3. PIE
73,9%
846,50
4. ŠAM
69,0%
790,50
5. TAT
51,0%
583,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra