Na 200 m Slováci pridali 13 medailí

V záverečný deň Medzinárodnej regaty v Piešťanoch mladí slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike pridali na 200 m tratiach 13 medailových umiestnení.

SITA, ds;kl | 02.06.2014 20:47:50

Nedeľa priniesla až šesť slovenských víťazov. V K1 mužov sa vo vyrovnaných pretekoch o prvé miesto podelili Slovák Miroslav Zaťko a Francúz Franck LeMoel. Na treťom mieste svoju tretiu medailu na podujatí získal Denis Myšák. "Francúz potvrdil svoje kvality, vlani bol vo finále na ME do 23 rokov a vyzerá to tak, že sa ešte zlepšil. Boli to veľmi dobré preteky v kvalitnej konkurencii, navyše na domácej pôde, takže som spokojný," cituje Miroslava Zaťka server canoe.sk.

KADETKY

C2: 1. Lucia Oršulová, Paulína Tesáriková,...3. Romana Mikušová, Marianna Petrušová

Diskusia k článku:

Anonym

Medzinárodná regata Piešťany: v šprintoch 13 medailí pre Slovensko

Boris Bergendi po piešťanskej regate: vďaka pretekárom, trénerom i organizátorom