MSJ_U23 SZEGED: Slovenské lode iba do B a C-finále

Výsledky štvrtkových predpoludňajších rozjázd a semifinálových jázd so slovenským obsadením na majstrovstvách sveta juniorov a pretekárov do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike v maďarskom Szegede:

SITA, ds;ko | 17.07.2014 21:38:15

Výsledky - štvrtok:

JUNIORI / 1000 m

K1 - II. rozjazda: 1. Tomáš Veselý (ČR) 3:34,875,... 7. Milan Fraňa (SR) 3:44,827 - postúpil do semifinále

IV. semifinále: 1. Christoph Kornfeind (Rak.) 3:33,549,... 5. Milan Fraňa (SR) 3:42,205 - postúpil do C-finále (19. 7. o 8.42 h)

K2 - II. rozjazda: 1. Edmund Haws, Samuel Kirchstein-Smith (V. Brit.) 3:19,629,... 4. Martin Nemček, Csaba Zalka (SR) 3:23,301 - postúpili do semifinále

II. semifinále: 1. Stanislav Daineka, Ivan Ivanov (Biel.) 3:15,666,...6. Martin Nemček, Csaba Zalka (SR) 3:23,970 - postúpili do B-finále (19. 7. o 9.03 h)

MUŽI DO 23 ROKOV / 1000 m

K2 - I. rozjazda: 1. Benjámin Ceiner, Tibor Hufnágel (Maď.) 3:15,481,... 3. Denis Myšák, Tibor Linka (SR) 3:17,977 - postúpili do semifinále

II. semifinále: 1. Simo Boltič, Vladimir Torubarov (Srb.) 3:13,832,... 5. Denis Myšák, Tibor Linka (SR) 3:19,660 - postúpili do B-finále (19. 7. o 10.15 h)

C1 - I. rozjazda: 1. Kristóf Khaut (Maď.) 4:00,931,... 3. Vicent Farkaš (SR) 4:03,375 - postúpil do semifinále

II. semifinále: 1. Carlo Tacchini (Tal.) 3:53,373,... 5. Vincent Farkaš (SR) 3:56,789 - postúpil do B-finále (19. 7. o 10.08 h)



Diskusia k článku:

Anonym

V Szegede sa začali MS juniorov a pretekárov do 23 rokov

http://www.canoe.sk/index.php?go=aktuality&news=2661

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta juniorov a U23 - šprint
01.08.2019 | Pitesti, ROM
MSR Majstrovstvá Slovenska - krátke trate
09.08.2019 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta seniorov - šprint
21.08.2019 | Szeged, HUN
MS Majstrovstvá sveta veteránov - šprint
29.08.2019 | Szeged, HUN
Pohár Slávie UK
07.09.2019 | Bratislava, Zemník
Dunajský maratón
08.09.2019 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijských nádejí
13.09.2019 | Bratislava, Zemník
Hargašov memoriál
21.09.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
Rozlúčkové preteky
05.10.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
MS Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
14.10.2019 | Shaoxing, CHN
MS Majstrovstvá sveta seniorov - maratón
17.10.2019 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra