MEJ a U23: popoludňajšie finále na 500 m

Slovenský štvorkajak juniorov s posádkou Tomáš Zigo, Martin Vajda, Marcel Virga, Marián Goga, ktorý bol jedinou slovenskou loďou v nedeľných popoludňajších finále na 500 m na majstrovstvách Európy juniorov a pretekárov do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike v poľskej Poznani, obsadil 8. miesto. Ďalší dvaja slovenskí zástupcovia vo finálových bojoch kajakárka Simona Šámková a Ľubomír Beňo obsadili v K1 vo svojich kategóriách pretekárov do 23 rokov zhodne siedme miesta, celkovo ich teda klasifikovali na 16. priečke.

SITA, zs | 19.07.2009 20:17:51

Slovenská výprava sa domov vracia s jednou medailou, keď v nedeľu predpoludním mužský štvorkajak v kategórii do 23 rokov v zostave Boris Viszlay, Andrej Divinec, Gabriel Jakubík a Martin Jankovec dopádloval vo finále K4 na 500 m na bronzovej pozícii.

Umiestnenie slovenských reprezentantov v nedeľných popoludňajších finále na 500 m:

Anonym

A čo tak spomenúť okrem všetkých výborných výsledkov aj K2 juniorky Matejkovú a Mištinovú, ktoré dosiahli v B finále 2 miesto a celkovo sa umiestnili na 11. mieste. To nie sú výsledky na zmieneniesa v žiadnom článku?

Anonym

Milý Maťo, musíš čítať pozorne. O tom tvojom štvorkajaku junioriek je predchádzajúca správa. Asi si to v záplave svojich povinností nezaregistorvoval, ale oni išli už PREDPOLUDNÍM a toto je súhnr POPOLUDŇAJŠÍCH pretekov. Ale, veď sa naučíš, keď narastieš...

mano

televízia včera len kratúčko poznamenala že slovenský juniorsky štvorkajak získal brozovú medalu, ale že sa fudbalisti pripravujú na nejaký medzinarodný zápas to prezentujú do nemoti mali by sa konečne zamysliet kto viac zviditelnuje Slovensko (ak ked je futbal masový šport ale za posledných 30 rokov nedosiahol nič)

maťo

Čo tak spomenúť aj K4 juniorky, ktoré obsadili vo finále A 9. miesto na ME v Poznani?