M SR krátke trate

Výsledky z MSR krátke trate na inom portáli.

kanoe.sk | 22.07.2011 20:44:16

Na základe žiadosti SZRK aby stránka www.kanoe.sk nezverejňovala žiadne správy, listiny a ostatné informácie, ktorých zdrojom je SZRK a tak isto z akcií, ktorých je usporiadateľ SZRK tak si výsledky z M SR KT môžete pozrieť na stránke www.msrkt.area51.sk

Diskusia k článku:

Gabo

Ahaaa,tak potom nechod na ulicu lebo ti padne nieco na hlavu! S takýmto myslením naozaj nebudeme mat nikdy tú dráhu. Teraz uz je jasne preco sa doteraz nevybudovala, lebo ak kazdy kompetentný v SZRK takto rozmýšla (česť výnimkam), tak naozaj nie je o čom. Neviem kto si, ale ak nahodou si funkcionar vo zväze,tak s takýmto myslením nemas tam co hladat! Totiz podla mna funkcionar ma mysliet pozitivne a urobit vsetko za to, aby slovenska kanoistika mala co potrebuje! Je pravda ze hokejisti vdaka majstrovstvam sveta dosiahli novy stadion,ale neporovnavajme udrzbu resp. naklady na reziu hokejoveho stadionu s nejakym vodym kanalom.

Anonym

Uvidime ako dlho vydrzia hokejisti drzat halu v BA pri zivote.Lebo v Prahe v Sazka arene to vobec nemaju ruzove a tak isto sa tvari aj kanal v Cunove pre vod. slalomarov.

Gabo

Podla mna by malo Slovensko kandidovat na usporiadanie Majstrovstiev sveta a mozno by sa nam podarilo to co hokejistom. Hned by sa naslo 100 milionov (Sk) a konecne by sme mali drahu na svetovej urovni :-)

Anonym

čo navrhujete? Ako by sme pomohli kanoistike?

Anonym

trapne je ze tych 100mega je bezny rozpocet dakeho trapneho slovenskeho futbaloveho klubu, tunak chlapci jazdia svetovu spicku a hovno s makom pod padakom...

Anonym

Čo sa týka dráhy, nikto nikomu nebráni, byť aktívny a pomôcť veci. Na to netreba byť ani v žiadnej komisii, stačí vytiahnuť 100 miliónov v bývalých Sk a máme takú dráhu, že až! Ono sa ľahko kritizuje, ale vezmi 100 mega a hoď ich do hry!!! A na niektoré lokality, treba zabudnúť a na niektoré spomínať v dobrom!

Anonym

Rozhodne drahy 1,2 a 3 sú najmä na kiláku najpomalšie. Za posledné roky boli absolútne najlepšie dráhy na zvolenskej priehrade. Zial, nie je tam už žiadne zázemie. Dobrá voda je i na Zemníku, podobne však bez infraštruktúry a vyjasnených vlastníckych vzťahoch. Co nám však nechýba, to sú komisie a veční funkcionári, ktorí nepohli so žiadnym projektom s odôvodnením - že to inak nejde :-) Rokujeme a rokujeme. Boli tu návrhy, aby sa vytvorila diskusia a navrhli alternatívy z ktorých by sa vybrala najvhodnejšia. A tú by celá kanoistická, prípadne i veslárska obec spoločnými silami "presadila" a i využívala. Ale my nie sme ani o tom schopní debatovať na úrovni a bez zbytočných emocií. Piešťanci boli jediní ochotní zorganizovať MSKT, ale Váh vôbec nepraje podobným podujatiam. A do budúcich rokov sa nedá čakať, že sa to zmení resp. samotné vyrieši.

Anonym

Su smiesni, preteka tu na slovensku 5 a pol cloveka, profici beru almuznu oproti inym sportom a este ta kopa hnoja co si vravia funkcionari a za 20r neboli schopni ani spravit regulernu drahu na slovensku este robia taketo gesta k ustretovosti k informaciam. Ja mam pocit ze celeszrk je len jedna krasna pracka...

Anonym

Otazka pre kompetentnych: Z akého dovodu sa usporiadali M-SR v Piestanoch na neregulernej neistej tecucej vode? Na Zelenej vode v Novom meste n/Vahom by to nebolo lepsie? Viem ze trat nema dlzku 1000m, ale urcite je regulernejsia na 500 a 200m trati ako trat v Piestanoch. Ked uz nemame ako zvaz na to aby sme konecne vybudovali slusny kanoisticky areal, nemame ani na to aby sa tych par metrov vybagrovalo na Zelenej vode? Alebo na Slovensku len hokejisti a futbalisti maju schopnych ludí vo zvaze resp vo vedení a len oni vedia vybavit aj nemozné???

Anonym

Hadam predosle dve info nebude SZRK hodnotit ako porusenie "embarga" zo strany nezavislej stranky kanoe.sk :-)

Zatial ani nasvojej stranke nedali ziadne info, diky Broňa ....

Anonym

Organizátori majstrovstiev Slovenska v rýchlostnej kanoistike na krátkych tratiach v Piešťanoch sa pre problémy s prúdom rieky Váh rozhodli presunúť sobotňajšie finálové jazdy disciplín na 1000 m na nedeľu ráno. Podľa aktualizovaného programu by sa mali začať o 9.30 h. V dôsledku uvedeného organizátori zrušili na nedeľu plánovaný program na 500 m tratiach.

Anonym

Popoludňajší program na 1000 m bol z technických príčin zrušený. O ďalšom dianí rozhodne zajtrajšia ranná porada.

Anonym
Mica
Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Rudno Cup, 9. ročník
18.05.2024 | Nitrianske Rudno, Priehrada
SP II. Svetový pohár - šprint
24.05.2024 | Poznaň, POL
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 | Bratislava, Zemník
SP Svetový pohár - maratón
01.06.2024 | Brandenburg, GER
Pohár SNP
01.06.2024 | Piešťany, Váh-Slňava
KP juniori
08.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.