Slovenská kanoistika

Slovenský zväz rýchlostnej kanoistiky

Schválené nominácie na majstrovstvá Európy juniorov a U23

Napísali www.canoe.sk Výkonný výbor sekcie hladkých vôd Slovenskej kanoistiky na pondelkovom zasadnutí schválil nominácie na majstrovstvá Európy juniorov a pretekárov do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike, ktoré sa konajú od 28. júna do 1. júla 2018 v talianskom Auronze. Štartuje 19 juniorov a 10 pretekárov do 23 rokov.

PONDELOK 19:20
Celý príspevok

Český majster sveta Dostál v Komárne najprv spieval, potom vyhrával

Napísali www.canoe.sk pieval, potom vyhrával „Skončil si tretí!" vítal ho v sobotu na móle po dojazde do cieľa kájednotky na 500 m na 60. ročníku Veľkej ceny Komárna tréner slovenskej káštvorky Peter Likér. „To nie je možné!" krútil hlavou víťaz tejto disciplíny. „Ale áno, videl som fotofiniš," ďalej si trojnásobného českého majstra sveta v kanoistike Josefa Dostála doberal Likér, ktorý 25-ročného, mimoriadne úspešného pretekára, pozval a dotiahol na toto podujatie do Komárna.

PONDELOK 08:30
Celý príspevok

V Komárne to žilo, jubilejná 60. Veľká cena mala európske parametre

Napísali www.canoe.sk Skvelá domáca i medzinárodná konkurencia, účasť majstrov sveta a ďalších medailistov z vrcholných európskych a svetových podujatí, vynikajúca organizácia, pekné výkony, teplé a zväčša slnečné počasie, príjemná, živá a pulzujúca atmosféra. Takto by sme mohli charakterizovať uplynulý víkend v Komárne na Váhu a pri Váhu počas jubilujúcich pretekov v rýchlostnej kanoistike Veľkej ceny Komárna, ktorá zavŕšila už svoj 60. ročník. Všetko pod organizátorskou taktovkou komárňanského Kajak&kanoe klubu.

NEDEľA 18:30
Celý príspevok
Slovenský zväz kanoistiky na divokej vode

Seriál svetového pohára štartuje v Liptovskom Mikuláši

Napísali www.canoeslalom.sk V Liptovskom Mikuláši sa odštartuje tohtoročný seriál svetového pohára. Kto sa stane kráľom kanoistov v tomto roku ?

UTOROK 19:50
Celý príspevok

Oznámenie – Svetový pohár

Napísali www.canoeslalom.sk Oznamujeme všetkým členom Slovenskej kanoistiky sekcie divokých vôd, ktorí majú uhradené členské pre rok 2018, že vstup na podujatie prvého kola Svetového pohára v Liptovskom Mikuláši, ktoré sa koná v dňoch 21.- 24.6.2018 majú zdarma.

PIATOK 15:10
Celý príspevok

Čo nám priniesli ME v Prahe

Napísali www.canoeslalom.sk Slovenský tím získal na ME 2018 svoju 91 medailu...

04.06.2018 10:40
Celý príspevok