Olympijske hry mládeže - kvalifikácia

12.04.-15.04.2018 | Barcelona, ESP | www.canoeicf.com

Prehľad výsledkov:

KategóriaKvalifikáciaMedzijazdaFinále A
C1 Men’s Head to head sprint Qualification
Ladič Andrej
26. miesto
C1 Men’s Head to head sprint Qualification
Svasta Ján
41. miesto
K1 Women’s Head to head sprint Qualification
Pecsuková Katarína
2. miesto
K1 Women’s Head to head sprint Qualification
Durecová Kristína
DNF
C1 Men’s Head to head sprint Repechage
Ladič Andrej
14. miesto
K1 Women’s Head to head sprint Quarterfinal
Pecsuková Katarína
DNF
K1 Women’s Head to head sprint RE-RUN
Durecová Kristína
2. miesto
C1 Women’s Head to head sprint Qualification
Luknarová Emanuela
36. miesto
C1 Women’s Head to head sprint Qualification
Durecová Mahuliena
43. miesto
K1 Men’s Head to head sprint Qualification
Buran Ilja
57. miesto
K1 Men’s Head to head sprint Qualification
Bende Adam
DSQ
K1 Men’s Head to head sprint RE-RUN
Bende Adam
1. miesto
C1 Men’s Obstacle slalom Qualification
Svasta Ján
29. miesto
C1 Men’s Obstacle slalom Qualification
Ladič Andrej
20. miesto
K1 Women’s Obstacle slalom Qualification
Pecsuková Katarína
12. miesto
K1 Women’s Obstacle slalom Qualification
Durecová Kristína
7. miesto
C1 Men’s Obstacle slalom Repechage
Svasta Ján
24. miesto
C1 Men’s Obstacle slalom Repechage
Ladič Andrej
20. miesto
K1 Women’s Obstacle slalom Repechage
Pecsuková Katarína
8. miesto
K1 Women’s Obstacle slalom Repechage
Durecová Kristína
2. miesto
K1 Women’s Obstacle slalom Quarterfinal
Durecová Kristína
2. miesto
1. miesto
3. miesto
C1 Women’s Obstacle slalom Qualification
Luknarová Emanuela
5. miesto
C1 Women’s Obstacle slalom Qualification
Durecová Kristína
1. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Qualification
Buran Ilja
9. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Qualification
Bende Adam
29. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Re-run Tie
Buran Ilja
1. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Repechage
Buran Ilja
2. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Repechage
Bende Adam
25. miesto
C1 Women’s Obstacle slalom Quarterfinal
Durecová Mahuliena
2. miesto
- - -
C1 Women’s Obstacle slalom Quarterfinal
Luknarová Emanuela
1. miesto
2. miesto
3. miesto
K1 Men’s Obstacle slalom Quarterfinal
Buran Ilja
2. miesto
- - -

Zúčastnení pretekári: Bende Adam, Buran Ilja, Durecová Kristína, Durecová Mahuliena, Ladič Andrej, Luknarová Emanuela, Pecsuková Katarína, Svasta Ján.

Fotky:


Späť na zoznam podujatí 2018
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
683,50
2. NOV
76,7%
524,50
3. PIE
72,7%
497,00
4. ŠAM
70,1%
479,00
5. TAT
52,5%
359,00
Nedávne a najbližšie podujatia
ME Majstrovstvá Európy v maratóne
05.07.2018 | Metkovic, CRO
Novácka päťstovka, 46. ročník
07.07.2018 | Nováky, jazero
II. KP seniori
14.07.2018 | Bratislava, Zemník
ME Akademické majstrovstvá Európy
26.07.2018 | Coimbra, POR
MS Majstrovstvá sveta juniorov a U23
26.07.2018 | Plovdiv, BUL
MS Akademické majstrovstvá sveta
10.08.2018 | Szolnok, HUN
Pohár SNP
11.08.2018 | Piešťany
MS Majstrovstvá sveta seniorov
22.08.2018 | Montemor o Velho, POR
MSR Majstrovstvá Slovenska krátke trate
31.08.2018 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta v maratóne
06.09.2018 | Prado Vila Verde, POR
Pohár Slávie UK
08.09.2018 | Bratislava
Dunajský maratón
09.09.2018 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijskych nádejí
14.09.2018 | Poznaň, POL
MSR Hargašov memoriál, Majstrovstvá Slovenska dlhé trate
22.09.2018 | Bratislava, Zlaté piesky
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra