Majstrovstvá Európy juniorov a U23

ME | 28.06.-01.07.2018 | Auronzo, ITA | lnx.auronzo2018.eu

Prehľad výsledkov:

KategóriaRozjazdaMedzijazdaFinále AFinále B
K1 Jun Men 1000
Holka Tomáš
2. miesto
2. miesto
9. miesto
C1 Jun Men 1000
Koczkás Dávid
6. miesto
4. miesto
- - -
- - -
K1 Jun Women 1000
Zatlkajová Jessica
3. miesto
6. miesto
C1 U23 Men 1000
Kleman Tomáš
9. miesto
- - -
- - -
K1 U23 Women 1000
Petrušová Marianna
3. miesto
6. miesto
K2 Jun Men 1000
Ujvári Marko
Libai Zsolt
4. miesto
4. miesto
4. miesto
C2 Jun Men 1000
Fekete Dávid
Zilizi Richard
5. miesto
3. miesto
7. miesto
K2 U23 Men 1000
Baláž Samuel
Linka Tibor
2. miesto
1. miesto
C2 U23 Men 1000
Polákovič Michal
Banai Istvan
7. miesto
5. miesto
- - -
- - -
K1 Jun Women 500
Zatlkajová Jessica
3. miesto
4. miesto
1. miesto
K1 Jun Men 500
Hvojnik Martin
3. miesto
3. miesto
7. miesto
C1 Jun Women 500
Valová Lucia
2. miesto
1. miesto
K1 U23 Women 500
Petrušová Marianna
3. miesto
4. miesto
1. miesto
C1 U23 Women 500
Ladičová Gabriela
6. miesto
1. miesto
5. miesto
K2 Jun Women 500
Pecsuková Katarína
Seregiová Karolína
4. miesto
5. miesto
- - -
- - -
C2 U23 Men 500
Polákovič Michal
Banai Istvan
7. miesto
8. miesto
- - -
- - -
C2 Jun Women 500
Jankovská Kristína
Ikréniová Viktória
6. miesto
8. miesto
- - -
- - -
K4 Jun Men 500
Hvojnik Martin
Németh Richard
Jedinák Matúš
Libai Zsolt
2. miesto
1. miesto
4. miesto
C4 Jun Men 500
Koczkás Dávid
Fekete Dávid
Strýček Eduard
Zilizi Richard
2. miesto
4. miesto
K4 U23 Men 500
Baláž Samuel
Zalka Csaba
Fraňa Milan
Linka Tibor
1. miesto
1. miesto
K4 Jun Women 500
Pecsuková Katarína
Seregiová Karolína
Jakubisová Romana
Culenová Dagmar
7. miesto
5. miesto
- - -
- - -
C1 Jun Women 200
Valová Lucia
2. miesto
2. miesto
K1 Jun Men 200
Jedinák Matúš
1. miesto
2. miesto
C1 Jun Men 200
Olexik Dominik
4. miesto
1. miesto
9. miesto
K1 Jun Women 200
Jakubisová Romana
6. miesto
7. miesto
8. miesto
C1 U23 Women 200
Ladičová Gabriela
4. miesto
1. miesto
8. miesto
K1 U23 Men 200
Linka Tibor
3. miesto
2. miesto
5. miesto
C1 U23 Men 200
Kleman Tomáš
9. miesto
- - -
- - -
- - -
K1 U23 Women 200
Oršulová Lucia
4. miesto
6. miesto
2. miesto
C2 Jun Women 200
Jankovská Kristína
Ikréniová Viktória
7. miesto
7. miesto
- - -
- - -

Zúčastnení pretekári: Baláž Samuel, Banai Istvan, Culenová Dagmar, Fekete Dávid, Fraňa Milan, Holka Tomáš, Hvojnik Martin, Ikréniová Viktória, Jakubisová Romana, Jankovská Kristína, Jedinák Matúš, Kleman Tomáš, Koczkás Dávid, Ladičová Gabriela, Libai Zsolt, Linka Tibor, Németh Richard, Olexik Dominik, Oršulová Lucia, Pecsuková Katarína, Petrušová Marianna, Polákovič Michal, Seregiová Karolína, Strýček Eduard, Ujvári Marko, Valová Lucia, Zalka Csaba, Zatlkajová Jessica, Zilizi Richard.

Fotky:


Späť na zoznam podujatí 2018
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
683,50
2. NOV
76,7%
524,50
3. PIE
72,7%
497,00
4. ŠAM
70,1%
479,00
5. TAT
52,5%
359,00
Nedávne a najbližšie podujatia
ME Majstrovstvá Európy v maratóne
05.07.2018 | Metkovic, CRO
Novácka päťstovka, 46. ročník
07.07.2018 | Nováky, jazero
II. KP seniori
14.07.2018 | Bratislava, Zemník
ME Akademické majstrovstvá Európy
26.07.2018 | Coimbra, POR
MS Majstrovstvá sveta juniorov a U23
26.07.2018 | Plovdiv, BUL
MS Akademické majstrovstvá sveta
10.08.2018 | Szolnok, HUN
Pohár SNP
11.08.2018 | Piešťany
MS Majstrovstvá sveta seniorov
22.08.2018 | Montemor o Velho, POR
MSR Majstrovstvá Slovenska krátke trate
31.08.2018 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta v maratóne
06.09.2018 | Prado Vila Verde, POR
Pohár Slávie UK
08.09.2018 | Bratislava
Dunajský maratón
09.09.2018 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijskych nádejí
14.09.2018 | Poznaň, POL
MSR Hargašov memoriál, Majstrovstvá Slovenska dlhé trate
22.09.2018 | Bratislava, Zlaté piesky
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra