Táto stránka využíva cookies na individuálne nastavenie služieb a zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Zotrvaním alebo pokračovaním na stránke, vyjadrujete súhlas s ukladaním cookies vo Vašom zariadení.
II. Kvalifikačné preteky, Orange SP III. |
25.07.-27.07.2003
1 | por. | dr. | C1 muži 1000m | F 9:00 | ||||
1 | 7 | Ostrčil Marián | DUK | 4:01,20 | ||||
2 | 5 | Páleš Peter | DUK | 4:05,80 | ||||
3 | 1 | Ostrčil Mário | ŠKP | 4:07,66 | ||||
4 | 3 | Biksadský Daniel | DUK | 4:08,68 | ||||
5 | 9 | Puskajler Marek | ŠKP | 4:25,54 | ||||
2 | por. | dr. | K1 muži 1000m | F 9:20 | ||||
1 | 5 | Erban Róbert | ŠKP | 3:39,22 | ||||
2 | 3 | Wiebauer Andrej | ŠKP | 3:40,95 | ||||
3 | 9 | Kužel Rastislav | DUK | 3:43,53 | ||||
4 | 7 | Gyori Tibor | ŠKP | 3:44,83 | ||||
3 | por. | dr. | K1 ženy 1000m | F 10:00 | ||||
1 | 7 | Oršulová Jana | ŠKP | 4:21,18 | ||||
2 | 1 | Mičušíková Simona | ŠKP | 4:23,15 | ||||
3 | 3 | Kvetáková Lucia | ŠKP | 4:37,76 | ||||
4 | por. | dr. | C2 muži 1000m | F 10:10 | ||||
1 | 3 | Páleš Peter | DUK | 3:44,30 | ||||
Kubica Ján | DUK | |||||||
5 | por. | dr. | K2 muži 1000m | F 10:20 | ||||
1 | 5 | Kadnár Juraj | ŠKP | 3:16,60 | ||||
Erban Róbert | ŠKP | |||||||
2 | 3 | Nemec šuboš | ŠKP | 3:20,19 | ||||
Tarr Juraj | ŠKP | |||||||
3 | 7 | Likér Peter | ŠKP | 3:23,66 | ||||
Gyori Tibor | ŠKP | |||||||
4 | 1 | Martinek Tomáš | ŠKP | 3:24,77 | ||||
Kohl Branislav | ŠKP | |||||||
8 | por. | dr. | K4 muži 1000m | F 11:20 | ||||
1 | 3 | Riszdorfer Richard | ŠKP | 3:00,46 | ||||
Riszdorfer Michal | ŠKP | |||||||
Vlček Erik | ŠKP | |||||||
Bača Juraj | ŠKP | |||||||
10 | por. | dr. | C1 muži 500m | F 9:15 | ||||
1 | 3 | Ostrčil Marián | DUK | 1:53,71 | ||||
2 | 5 | Páleš Peter | DUK | 1:54,75 | ||||
3 | 2 | Grassl Anton | ŠKP | 1:55,54 | ||||
4 | 7 | Biksadský Daniel | DUK | 1:56,57 | ||||
5 | 8 | Ostrčil Mário | ŠKP | 1:57,67 | ||||
6 | 9 | Váňa Michal | TTS | 2:02,93 | ||||
7 | 1 | Puskajler Marek | ŠKP | 2:09,12 | ||||
11 | por. | dr. | K1 muži 500m | F 9:25 | ||||
1 | 5 | Erban Róbert | ŠKP | 1:43,12 | ||||
2 | 3 | Wiebauer Andrej | ŠKP | 1:43,68 | ||||
3 | 7 | Chorváth Martin | DUK | 1:43,93 | ||||
4 | 8 | Gyori Tibor | ŠKP | 1:47,85 | ||||
5 | 1 | Likér Peter | ŠKP | 1:48,39 | ||||
12 | por. | dr. | K1 ženy 500m | F 10:05 | ||||
1 | 5 | Erbanová Marcela | ŠKP | 1:56,77 | ||||
2 | 3 | Kohlová Martina | ŠKP | 2:00,30 | ||||
3 | 7 | Oršulová Jana | ŠKP | 2:02,32 | ||||
4 | 1 | Mičušíková Simona | ŠKP | 2:05,42 | ||||
5 | 9 | Kvetáková Lucia | ŠKP | 2:06,73 | ||||
13 | por. | dr. | C2 muži 500m | F 10:15 | ||||
1 | 3 | Páleš Peter | DUK | 1:44,99 | ||||
Kubica Ján | DUK | |||||||
2 | 5 | Ostrčil Marián | DUK | 1:45,25 | ||||
Biksadský Daniel | DUK | |||||||
14 | por. | dr. | K2 muži 500m | F 10:25 | ||||
1 | 5 | Kadnár Juraj | ŠKP | 1:33,90 | ||||
Erban Róbert | ŠKP | |||||||
2 | 2 | Wiebauer Andrej | ŠKP | 1:34,62 | ||||
Noskovič Erik | ŠKP | |||||||
3 | 7 | Lipták Juraj | DUK | 1:35,47 | ||||
Belovič Ladislav | DUK | |||||||
4 | 8 | Nemec šuboš | ŠKP | 1:35,62 | ||||
Tarr Juraj | ŠKP | |||||||
5 | 3 | Chorváth Martin | DUK | 1:38,66 | ||||
Kužel Rastisalv | DUK | |||||||
6 | 1 | Martinek Tomáš | DUK | 1:49,13 | ||||
Kohl Branislav | ŠKP | |||||||
15 | por. | dr. | K2 ženy 500m | F 11:05 | ||||
1 | 1 | Kohlová Martina | ŠKP | 1:49,42 | ||||
Oršulová Jana | ŠKP | |||||||
17 | por. | dr. | K4 muži 500m | F 11:45 | ||||
1 | 3 | Riszdorfer Richard | ŠKP | 1:23,26 | ||||
Riszdorfer Michal | ŠKP | |||||||
Vlček Erik | ŠKP | |||||||
Bača Juraj | ŠKP | |||||||
19 | por. | dr. | C1 muži 200m | F 14:10 | ||||
1 | 5 | Grassl Anton | ŠKP | 41,23 | ||||
2 | 9 | Váňa Michal | TTS | 43,25 | ||||
3 | 7 | Ostrčil Marián | DUK | 44,90 | ||||
4 | 2 | Biksadský Daniel | DUK | 45,83 | ||||
5 | 3 | Puskajler Marek | ŠKP | 46,50 | ||||
6 | 1 | Gális Vladimír | DUK | 46,77 | ||||
20 | por. | dr. | K1 muži 200m | F 14:20 | ||||
1 | 5 | Chorváth Martin | DUK | 35,77 | ||||
2 | 7 | Noskovič Erik | ŠKP | 36,13 | ||||
3 | 9 | Kolganov Michal | IZR | 36,56 | ||||
4 | 3 | Likér Peter | ŠKP | 38,34 | ||||
21 | por. | dr. | K1 ženy 200m | F 14:30 | ||||
1 | 5 | Erbanová Marcela | ŠKP | 42,71 | ||||
2 | 3 | Kohlová Martina | ŠKP | 42,91 | ||||
3 | 1 | Kvetáková Lucia | ŠKP | 47,99 | ||||
22 | por. | dr. | C2 muži 200m | F 15:15 | ||||
1 | 5 | Páleš Peter | DUK | 38,15 | ||||
Kubica Ján | DUK | |||||||
2 | 7 | Ostrčil Marián | DUK | 38,55 | ||||
Biksadský Daniel | DUK | |||||||
3 | 3 | Grassl Anton | ŠKP | 41,08 | ||||
Gašparík Miloš | ŠKP | |||||||
4 | 1 | Ostrčil Mário | ŠKP | 42,38 | ||||
Gallis Vladimír | DUK | |||||||
23 | por. | dr. | K2 muži 200m | F 15:25 | ||||
1 | 5 | Chorváth Martin | DUK | 33,77 | ||||
Kužel Rastislav | DUK | |||||||
2 | 3 | Lipták Juraj | DUK | 34,13 | ||||
Belovič Ladislav | DUK | |||||||
3 | 7 | Wiebauer Andrej | ŠKP | 34,23 | ||||
Noskovič Erik | ŠKP | |||||||
4 | 9 | Likér Peter | ŠKP | 35,23 | ||||
Kolganov Michal | IZR | |||||||
5 | 1 | Divinec Ján | ŠKP | 37,07 | ||||
Turza Jozef | ŠKP | |||||||
24 | por. | dr. | K2 ženy 200m | F 15:35 | ||||
1 | 1 | Kohlová Martina | ŠKP | 39,87 | ||||
Oršulová Jana | ŠKP | |||||||
26 | por. | dr. | K4 muži 200m | F 16:00 | ||||
1 | 3 | Kužel Rastislav | DUK | 30,83 | ||||
Belovič Ladislav | DUK | |||||||
Lipták Juraj | DUK | |||||||
Chorváth Martin | DUK | |||||||
2 | 5 | Divinec Ján | ŠKP | 31,87 | ||||
Noskovič Erik | ŠKP | |||||||
Wiebauer Andrej | ŠKP | |||||||
Tarr Juraj | ŠKP | |||||||