Rozlúčkové preteky - výsledky

02.10.2021

Otvor výsledky PDF 220,17 KB Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 02.10.2021
K1 Kadeti10:00
K1 Chlapci 1410:02
K1 Chlapci 1210:04
K1 Kadetky10:20
K1 Dievčatá 1410:22
K1 Chlapci 1310:24
K1 Dievčatá 1310:40
K1 Dievčatá 1110:42
C1 Kadeti10:44
C1 Dievčatá 1410:58
C1 Kadetky10:58
C1 Dievčatá 1310:58
C1 Chlapci 1411:02
C1 Chlapci 1311:02
C1 Dievčatá 1211:04
C1 Chlapci 1111:04
C1 Chlapci 1211:04
K1 Chlapci 1111:20
K1 Dievčatá 1211:22
K1 Dievčatá 1011:24
K1 Chlapci 1011:42
K1 Chlapci 911:44
K1 Dievčatá 911:46
12:20
12:22
12:40
12:42
13:00
13:02
S3 štafety 11-1213:20
S3 štafety 13-1413:50
K1 Neregistrovaní chlapci A14:20
K1 Neregistrovaní chlapci B14:22
K1 Neregistrované dievčatá14:26
K1 Muži14:40
K1 Veteráni14:42
C1 Ženy14:44
C1 Muži14:44
C1 Juniori14:44
K1 Veteránky14:46
K1 Ženy14:46
K1 Juniori15:10
K1 Juniorky15:12

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rus Daniel
Zást. hl. rozh:Rus Rastislav
Zvolení do výboru:František Dosúdil, Peter Pecsuk, Peter Pecsuk

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.EKKSEEsztergomi Kajak KenuStano Tomáš
4.GAPGAPA PrahaMário Ostrčil
5.GGYGraboplast GyorKristián Szabados
6.GVEGyori Vízisport EgyesuletRóbert Weisz
7.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoFrantišek Dosudil
8.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínEugen Honti
9.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMario Kliestenec
10.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPeter Pecsuk
11.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVána Ladislav
12.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
13.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyRadoslav Rus
14.SALKlub rýchlostnej kanoistiky ŠaľaLucian Kašuba
15.VINKRK Vinohrady BratislavaJaroslav Ostrcil
16.SLASlávia Trenčín o.z.Daniela Kollerová
17.DANŠportový klub DanubianTomas Janostiak
18.ŠKPŠportový klub polície BratislavaJana Bobková
19.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
20.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimo Peter
21.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaAndrej Antal
22.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyZirkelbach Gabriel
23.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2021