Pohár Interu - program

24.07.-25.07.2021

Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 24.07.2021
K1 Kadeti10:00
K1 Kadeti10:03
K1 Kadeti10:06
K1 Kadeti10:09
K1 Kadeti10:12
K1 Chlapci 1310:21
K1 Chlapci 1310:24
K1 Chlapci 1310:27
K1 Chlapci 1310:30
K1 Chlapci 1410:33
K1 Chlapci 1410:36
K1 Chlapci 1410:39
K1 Juniori10:48
K1 Juniori10:51
K1 Juniori10:54
K1 Juniori10:57
K1 Dievčatá 1411:00
K1 Dievčatá 1411:03
K1 Dievčatá 1311:06
K1 Dievčatá 1311:09
K2 Kadeti11:18
K2 Kadeti11:21
K2 Chlapci 13+1411:24
K2 Chlapci 13+1411:27
K1 Juniorky11:30
K1 Juniorky11:33
K1 Kadetky11:36
K1 Kadetky11:39
K1 Muži11:42
K1 Muži11:45
K2 Dievčatá 13+1412:10
K2 Dievčatá 13+1412:13
K1 Kadeti12:16
K1 Kadeti12:19
K1 Kadeti12:22
K1 Chlapci 1312:25
K1 Chlapci 1312:28
K1 Chlapci 1312:31
K1 Chlapci 1412:34
K1 Chlapci 1412:37
K2 Kadeti13:20
K1 Juniori13:23
K1 Juniori13:26
K1 Juniori13:29
K1 Juniorky13:32
K1 Dievčatá 1413:35
K1 Dievčatá 1313:38
K2 Chlapci 13+1413:41
K1 Krpec Cup Chlapci A13:52
K1 Krpec Cup Chlapci B13:55
K1 Krpec Cup Dievčatá13:58
K2 Dievčatá 11+1215:00
K1 Chlapci 1215:02
K1 Chlapci 1115:20
C1 Chlapci 1115:22
C1 Dievčatá 1215:22
C1 Chlapci 1215:22
C1 Chlapci 1015:22
K1 Chlapci 1015:40
K1 Dievčatá 915:42
K1 Dievčatá 1015:52
K1 Chlapci 915:54
K1 Veteráni16:20
K1 Muži16:24
C1 Muži16:28
K1 Veteránky16:32
K1 Ženy16:36
C1 Ženy16:40
K1 Juniori16:44
C1 Juniori16:48
K1 Juniorky16:52
K1 Kadeti16:56
C1 Kadeti17:00
K1 Kadetky17:04
C1 Kadetky17:08
K1 Dievčatá 1417:12
K1 Dievčatá 1317:16
C1 Dievčatá 1417:20
K2 Chlapci 13+1417:24
C2 Chlapci 13+1417:28
K2 Muži17:40
K2 Veteráni17:44
C2 Muži17:44
K2 Ženy17:48
K2 Juniori17:52
C2 Juniori17:56
K2 Juniorky18:00
C1 Juniorky18:04
K2 Kadeti18:08
C2 Kadeti18:12
K2 Kadetky18:16
C2 Kadetky18:20
K1 Chlapci 1318:24
K1 Chlapci 1418:28
C1 Chlapci 1418:32
C1 Chlapci 1318:36
K2 Dievčatá 13+1418:40
C2 Dievčatá 13+1418:44
nedeľa, 25.07.2021
K1 Kadeti09:00
K1 Kadeti09:03
K1 Kadeti09:06
K1 Kadeti09:09
K1 Kadeti09:12
K1 Chlapci 1309:21
K1 Chlapci 1309:24
K1 Chlapci 1309:27
K1 Chlapci 1309:30
K1 Chlapci 1409:33
K1 Chlapci 1409:36
K1 Chlapci 1409:39
K1 Juniori09:48
K1 Juniori09:51
K1 Juniori09:54
K1 Juniori09:57
K1 Dievčatá 1410:00
K1 Dievčatá 1410:03
K1 Dievčatá 1310:06
K1 Dievčatá 1310:09
K2 Kadeti10:18
K2 Kadeti10:21
K2 Chlapci 13+1410:24
K2 Chlapci 13+1410:27
K1 Juniorky10:30
K1 Juniorky10:33
K1 Kadetky10:36
K1 Kadetky10:39
K1 Muži10:42
K1 Muži10:45
K1 Kadeti11:20
K1 Kadeti11:23
K1 Kadeti11:26
K1 Chlapci 1311:29
K1 Chlapci 1311:32
K1 Chlapci 1311:35
K1 Chlapci 1411:38
K1 Chlapci 1411:41
K2 Kadeti12:20
K1 Juniori12:23
K1 Juniori12:26
K1 Juniori12:29
K1 Dievčatá 1412:32
K1 Dievčatá 1312:35
K2 Chlapci 13+1412:38
K1 Krpec Cup Chlapci A12:41
K1 Krpec Cup Chlapci B12:44
K1 Krpec Cup Dievčatá12:47
K2 Chlapci 11+1214:00
K1 Dievčatá 1214:02
K1 Dievčatá 1114:04
K1 Chlapci 1014:30
K1 Dievčatá 914:32
K1 Dievčatá 1014:40
K1 Chlapci 914:42
C1 Chlapci 1014:44
C1 Chlapci 1114:44
C1 Chlapci 1214:44
C1 Dievčatá 1214:44
K1 Veteráni15:10
K1 Muži15:14
C1 Muži15:18
K1 Veteránky15:22
K1 Ženy15:26
C1 Ženy15:30
K1 Juniori15:34
C1 Juniori15:38
K1 Juniorky15:42
C1 Juniorky15:46
K1 Kadeti15:58
C1 Kadeti16:02
K1 Kadetky16:06
C1 Kadetky16:10
K1 Dievčatá 1416:14
K1 Dievčatá 1316:18
C1 Dievčatá 1316:22
C1 Dievčatá 1416:22
K2 Chlapci 13+1416:26
C2 Chlapci 13+1416:30
K2 Veteráni16:44
K2 Muži16:44
C2 Muži16:48
K2 Ženy16:52
K2 Juniori16:56
C2 Juniori17:00
K2 Juniorky17:04
C2 Juniorky17:08
K2 Kadeti17:12
K2 Kadetky17:16
C2 Kadetky17:20
C2 Kadeti17:24
K1 Chlapci 1417:28
K1 Chlapci 1317:32
C1 Chlapci 1417:36
C1 Chlapci 1317:40
K2 Dievčatá 13+1417:44

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rus Daniel
Zást. hl. rozh:Malatinec Miroslav
Zvolení do výboru:František Dosúdil, Vladimír Voboŕil, Vladimír Voboŕil

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoFrantišek Dosúdil
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMario Kliestenec
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPeter Pecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVladimír Vobořil
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
10.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Lubomir St.
11.SALKlub rýchlostnej kanoistiky ŠaľaLucian Kasuba
12.VINKRK Vinohrady BratislavaJaroslav Ostrcil
13.KLUKULTSOT o.z.Csaba Bognár
14.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovic
15.SLASlávia Trenčín o.z.Daniela Kollerová
16.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kral
17.DANŠportový klub DanubianTomas Janostiak
18.MORŠportový klub KajakFilip Valo
19.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
20.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Marsal
21.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaĽubica Klimová
22.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danielová
23.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
24.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2021