Samaria Cup - program

10.07.-11.07.2021

Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 10.07.2021
K1 Chlapci 1410:00
K1 Dievčatá 1410:15
K1 Chlapci 1310:30
K1 Dievčatá 1310:45
C1 Chlapci 1411:00
C1 Chlapci 1311:02
C1 Dievčatá 1411:04
C1 Chlapci 1211:06
C1 Dievčatá 1211:06
C1 Chlapci 1111:06
K1 Chlapci 1211:30
K1 Dievčatá 1211:45
K1 Chlapci 1112:00
K1 Dievčatá 1112:15
K1 Chlapci 1012:30
K1 Dievčatá 1012:45
K1 Chlapci 913:00
K1 Dievčatá 913:02
K1 Krpec Cup chlapci A14:20
K1 Krpec Cup chlapci B14:23
K1 Krpec Cup dievčatá14:26
K1 Juniori14:30
K1 Juniori14:33
K1 Juniori14:36
K1 Juniori14:39
K1 Juniori14:42
K1 Juniori14:45
K1 Kadeti14:54
K1 Kadeti14:57
K1 Kadeti15:00
K1 Kadeti15:03
K1 Kadeti15:06
K1 Kadeti15:09
K1 Muži15:18
K1 Muži15:21
K1 Juniorky15:24
K1 Juniorky15:27
K1 Juniorky15:30
K1 Kadetky15:33
K1 Kadetky15:36
K1 Juniori15:50
K1 Juniori15:53
K1 Juniori15:56
K1 Kadeti15:59
K1 Kadeti16:02
K1 Kadeti16:05
K1 Veteránky16:20
K1 Ženy16:23
C1 Ženy16:26
K1 Veteráni16:29
C1 Muži16:32
K1 Muži16:35
K1 Juniorky16:50
K1 Juniori16:53
K1 Kadeti16:56
C1 Juniori17:10
C1 Juniorky17:13
C1 Kadeti17:16
K1 Kadetky17:19
C1 Kadetky17:22
K2 Ženy17:25
C2 Ženy17:28
K2 Muži17:31
K2 Veteráni17:31
K1 Juniorky17:34
K1 Juniori17:37
K1 Kadeti17:40
nedeľa, 11.07.2021
K2 Dievčatá 13+1409:00
K2 Dievčatá 13+1409:03
K1 Chlapci 1409:06
K1 Chlapci 1409:09
K1 Chlapci 1409:12
K1 Chlapci 1409:15
K1 Chlapci 1409:18
K1 Chlapci 1409:21
K1 Chlapci 1309:24
K1 Chlapci 1309:27
K1 Chlapci 1309:30
K1 Chlapci 1309:33
K1 Chlapci 1109:36
K1 Chlapci 1109:39
K1 Chlapci 1109:42
K1 Chlapci 1109:45
K1 Chlapci 1109:48
K1 Chlapci 1109:51
K1 Dievčatá 1110:00
K1 Dievčatá 1110:03
K1 Dievčatá 1110:06
K1 Dievčatá 1110:09
K1 Dievčatá 1110:12
K1 Dievčatá 1110:15
K1 Chlapci 1210:18
K1 Chlapci 1210:21
K1 Chlapci 1210:24
K1 Chlapci 1210:27
K1 Chlapci 1410:30
K1 Chlapci 1410:33
K1 Chlapci 1410:36
K1 Dievčatá 1410:39
K1 Dievčatá 1410:42
K1 Dievčatá 1410:45
K1 Dievčatá 1310:48
K1 Dievčatá 1310:51
K1 Dievčatá 1310:54
K1 Dievčatá 1211:03
K1 Dievčatá 1211:06
K1 Chlapci 1111:09
K1 Chlapci 1111:12
K1 Chlapci 1111:15
K1 Dievčatá 1111:18
K1 Dievčatá 1111:21
K1 Dievčatá 1111:24
K2 Chlapci 13+1411:27
K2 Chlapci 13+1411:30
K2 Chlapci 13+1411:33
K2 Chlapci 13+1411:36
K1 Dievčatá 1311:45
K1 Dievčatá 1411:48
K2 Juniorky11:51
K2 Kadetky11:54
C2 Juniori11:57
C2 Kadetky12:00
C2 Chlapci 13+1412:00
K2 Juniori12:03
K2 Juniori12:06
K2 Kadeti12:09
K2 Kadeti12:12
K2 Kadeti12:15
K1 Chlapci 1312:18
K1 Chlapci 1312:21
K1 Chlapci 1412:24
K1 Chlapci 1112:27
K1 Dievčatá 1112:30
K1 Chlapci 1212:33
K1 Chlapci 1212:36
K2 Dievčatá 13+1412:39
K2 Kadeti13:25
K2 Chlapci 13+1413:28
K2 Chlapci 13+1413:31
K1 Chlapci 10 A13:34
K1 Chlapci 10 B13:37
K1 Chlapci 10 C13:40
K1 Chlapci 10 D13:43
K1 Chlapci 9 A13:46
K1 Chlapci 9 B13:49
K1 Dievčatá 10 A13:52
K1 Dievčatá 10 B13:55
K1 Dievčatá 10 C13:58
K1 Dievčatá 914:01
K1 Krpec Cup chlapci A14:04
K1 Krpec Cup chlapci B14:06
K1 Krpec Cup dievčatá14:08
K2 Chlapci 13+1414:10
C1 Chlapci 1114:13
C1 Dievčatá 1214:16
C1 Chlapci 1214:16
C1 Chlapci 1314:19
C1 Chlapci 1414:22
C1 Dievčatá 1414:25
K2 Juniori14:31
K2 Kadeti14:34
K1 Dievčatá 1114:37
K1 Dievčatá 1214:40
K1 Dievčatá 1314:43
K1 Dievčatá 1414:46
K1 Chlapci 1114:49
K1 Chlapci 1214:52
K1 Chlapci 1314:55
K1 Chlapci 1414:58

Informácie:

Hlavný rozhodca:Záborský Juraj
Zást. hl. rozh:Grolmus Matej
Zvolení do výboru:František Dosúdil, Hagara Ľubomír St., Hagara Ľubomír St.

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.ESZEsztergomi Kajak-Kenu SETomáš Stano
4.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoFrantišek Dosudil
5.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
6.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMario Kliestenec
7.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPeter Pecsuk
8.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVladimír Vobořil
9.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
10.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír St.
11.SALKlub rýchlostnej kanoistiky ŠaľaLucian Kašuba
12.VINKRK Vinohrady BratislavaJaroslav Ostrcil
13.KLUKULTSOT o.z.Bognár Csaba
14.SLASlávia Trenčín o.z.Daniela Kollerová
15.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kral
16.DANŠportový klub DanubianTomas Janostiak
17.MORŠportový klub KajakFilip Valo
18.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
19.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Marsal
20.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaĽubica Klimová
21.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaHelena Skovajsová
22.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
23.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2021
Slovenský pohár 2022
1. KOM
100,0%
1 410,50
2. NOV
64,5%
909,50
3. TTS
54,2%
764,50
4. UKB
53,8%
758,50
5. PIE
46,7%
658,00
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.