Novácka päťstovka, 49. ročník - výsledky

03.07.-04.07.2021

Otvor výsledky PDF 508,9 KB Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

piatok, 02.07.2021
18:00
sobota, 03.07.2021
K2 Kadeti10:00
K2 Kadeti10:03
K1 Chlapci 1310:06
K1 Chlapci 1310:09
K1 Chlapci 1310:12
K1 Chlapci 1410:15
K1 Chlapci 1410:18
K1 Chlapci 1410:21
K1 Chlapci 1410:24
K2 Dievčatá 13+1410:30
K2 Dievčatá 13+1410:33
K2 Juniori10:36
K2 Juniori10:39
K1 Muži10:42
K1 Muži10:45
K1 Kadeti10:51
K1 Kadeti10:54
K1 Kadeti10:57
K1 Kadeti11:00
K1 Kadeti11:03
K2 Chlapci 13+1411:06
K2 Chlapci 13+1411:09
K2 Chlapci 13+1411:12
K1 Dievčatá 1311:18
K1 Dievčatá 1311:21
K1 Dievčatá 1311:24
K1 Dievčatá 1411:27
K1 Dievčatá 1411:30
K1 Juniori11:33
K1 Juniori11:36
K1 Juniori11:39
K1 Juniori11:42
K1 Nováčik chlapci11:48
K1 Nováčik dievčatá11:54
K2 Kadeti12:00
K1 Chlapci 1312:03
K1 Chlapci 1312:06
K1 Chlapci 1412:09
K1 Chlapci 1412:12
K1 Chlapci 1412:15
K1 Juniorky12:18
K1 Juniorky12:21
K1 Kadetky12:24
K1 Kadetky12:27
K1 Muži12:30
K1 Kadeti12:36
K1 Kadeti12:39
K1 Kadeti12:42
K2 Chlapci 13+1412:45
K2 Chlapci 13+1412:48
K1 Dievčatá 1312:51
K1 Dievčatá 1312:54
K1 Dievčatá 1412:57
K1 Juniori13:00
K1 Juniori13:03
K1 Juniori13:06
K1 Dievčatá 1213:15
K1 Dievčatá 1113:17
K1 Dievčatá 913:19
K1 Chlapci 1013:44
K1 Chlapci 913:46
K1 Dievčatá 1013:48
K2 Chlapci 11+1214:13
C1 Chlapci 1214:15
C1 Dievčatá 1214:15
C1 Chlapci 1114:17
C1 Chlapci 1014:19
C1 Dievčatá 1114:23
K2 Chlapci 13+1415:30
C1 Chlapci 1315:35
C1 Chlapci 1415:40
C1 Muži15:45
K1 Muži15:50
K1 Ženy15:55
K1 Dievčatá 1316:05
K1 Dievčatá 1416:10
K2 Kadeti16:15
C2 Kadeti16:20
K1 Kadetky16:25
C1 Kadetky16:30
K1 Juniori16:35
C1 Juniori16:40
K2 Juniorky16:45
K1 Veteráni16:50
K1 Veteráni II16:55
K1 Veteráni III17:00
K1 Veteránky17:05
K1 Chlapci 1317:10
K1 Chlapci 1417:15
C2 Chlapci 13+1417:20
K2 Muži17:25
K2 Ženy17:30
K2 Dievčatá 13+1417:35
C1 Dievčatá 1417:40
K1 Kadeti17:45
C1 Kadeti17:50
K2 Kadetky17:55
C2 Kadetky18:00
K2 Juniori18:05
C2 Juniori18:10
K1 Juniorky18:15
C1 Ženy18:20
C1 Juniorky18:20
K2 Veteráni18:25
nedeľa, 04.07.2021
K2 Dievčatá 11+1209:00
K1 Dievčatá 1009:02
K1 Dievčatá 909:04
K1 Chlapci 1209:29
K1 Chlapci 1109:31
K1 Chlapci 1009:56
K1 Chlapci 909:58
K2 Kadeti10:40
K2 Kadeti10:43
K1 Chlapci 1310:46
K1 Chlapci 1310:49
K1 Chlapci 1310:52
K1 Chlapci 1410:55
K1 Chlapci 1410:58
K1 Chlapci 1411:01
K1 Chlapci 1411:04
K2 Dievčatá 13+1411:10
K2 Dievčatá 13+1411:13
K2 Juniori11:16
K2 Juniori11:19
K1 Muži11:22
K1 Muži11:25
K1 Kadeti11:31
K1 Kadeti11:34
K1 Kadeti11:37
K1 Kadeti11:40
K1 Kadeti11:43
K2 Chlapci 13+1411:46
K2 Chlapci 13+1411:49
K2 Chlapci 13+1411:52
K1 Dievčatá 1311:58
K1 Dievčatá 1312:01
K1 Dievčatá 1312:04
K1 Dievčatá 1412:07
K1 Dievčatá 1412:10
K1 Juniori12:13
K1 Juniori12:16
K1 Juniori12:19
K1 Juniori12:22
K1 Nováčik chlapci12:28
K1 Nováčik dievčatá12:34
K2 Kadeti12:40
K1 Chlapci 1312:43
K1 Chlapci 1312:46
K1 Chlapci 1412:49
K1 Chlapci 1412:52
K1 Chlapci 1412:55
K1 Juniorky12:58
K1 Juniorky13:01
K1 Kadetky13:04
K1 Kadetky13:07
K1 Muži13:10
K1 Kadeti13:16
K1 Kadeti13:19
K1 Kadeti13:22
K2 Chlapci 13+1413:25
K2 Chlapci 13+1413:28
K1 Dievčatá 1313:31
K1 Dievčatá 1313:34
K1 Dievčatá 1413:37
K1 Juniori13:40
K1 Juniori13:43
K1 Juniori13:46
K2 Kadetky14:42
K2 Chlapci 13+1414:45
C1 Chlapci 1314:49
C1 Chlapci 1414:53
C1 Muži14:57
K1 Muži15:01
K1 Ženy15:05
K1 Dievčatá 1315:13
K1 Dievčatá 1415:17
K2 Kadeti15:21
C2 Kadeti15:25
K1 Kadetky15:29
C1 Kadetky15:33
K1 Juniori15:37
C1 Juniori15:41
K2 Juniorky15:45
K1 Veteráni15:49
K1 Veteráni II15:53
K1 Veteráni III15:57
K1 Veteránky16:01
K1 Chlapci 1316:05
K1 Chlapci 1416:09
C2 Chlapci 13+1416:13
K2 Muži16:17
K2 Ženy16:21
K2 Dievčatá 13+1416:29
C1 Dievčatá 1416:33
K1 Kadeti16:37
C1 Kadeti16:41
C2 Kadetky16:49
K2 Juniori16:53
C2 Muži16:57
C2 Juniori16:57
K1 Juniorky17:01
C1 Ženy17:05
C1 Juniorky17:05
K2 Veteráni17:09

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Macek Jozef
Zvolení do výboru:Kráľ Radim, Klieštenec Mário, Klieštenec Mário
Záchranná služba:Asistenčná Záchranná Služba

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoFrantišek Dosúdil
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMario Kliestenec
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPeter Pecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVladimir Vobořil
8.KOJKanoistika Kojetín CZEAleš Zendulka
9.NANKayak canoe team NánaIgor Menyhart
10.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
11.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyLubomir Hagara
12.SALKlub rýchlostnej kanoistiky ŠaľaLucian Kasuba
13.VINKRK Vinohrady BratislavaKoszeghy Mariia
14.KLUKULTSOT o.z.Bognár Csaba
15.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ľubomír Hagara
16.SLASlávia Trenčín o.z.Daniela Kollerová
17.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kral
18.DANŠportový klub DanubianTomas Janostiak
19.MORŠportový klub KajakFilip Valo
20.ŠKPŠportový klub polície BratislavaJana Bobková
21.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Marsal
22.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaĽubica Klimová
23.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaSkovajsová Helena
24.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
25.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2021