Trenčianska regata - výsledky

26.06.-27.06.2021

Otvor výsledky PDF 477,54 KB Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 26.06.2021
K1 Kadeti10:00
K1 Kadeti10:03
K1 Kadeti10:06
K1 Kadeti10:09
K1 Kadeti10:12
K1 Chlapci 1110:21
K1 Chlapci 1110:24
K1 Chlapci 1110:27
K1 Chlapci 1110:30
K1 Chlapci 1210:33
K1 Chlapci 1210:36
K1 Chlapci 1210:39
K2 Dievčatá 13+1410:42
K2 Dievčatá 13+1410:45
K1 Chlapci 1310:54
K1 Chlapci 1310:57
K1 Chlapci 1311:00
K1 Chlapci 1311:03
K1 Chlapci 1411:06
K1 Chlapci 1411:09
K1 Chlapci 1411:12
K1 Chlapci 1411:15
K1 Chlapci 1011:18
K1 Chlapci 1011:21
K1 Chlapci 1011:24
K1 Juniori11:27
K1 Juniori11:30
K1 Juniori11:33
K2 Kadeti11:36
K2 Kadeti11:39
K1 Dievčatá 1111:48
K1 Dievčatá 1111:51
K1 Dievčatá 1111:54
K1 Dievčatá 1011:57
K1 Dievčatá 1012:00
K1 Dievčatá 1212:03
K1 Dievčatá 1212:06
K1 Dievčatá 1212:09
K1 Dievčatá 1312:12
K1 Dievčatá 1312:15
K1 Dievčatá 1312:18
K1 Dievčatá 1412:21
K1 Dievčatá 1412:24
K1 Dievčatá 1412:27
K1 Kadetky12:36
K1 Kadetky12:39
K1 Juniorky12:42
K1 Juniorky12:45
K1 Muži12:48
K1 Muži12:51
C1 Muži12:54
C1 Muži12:57
K2 Chlapci 13+1413:00
K2 Chlapci 13+1413:03
K2 Chlapci 13+1413:06
K1 Kadeti13:30
K1 Kadeti13:33
K1 Kadeti13:36
K1 Chlapci 1113:39
K1 Chlapci 1113:42
K1 Chlapci 1113:45
K1 Chlapci 1213:48
K1 Chlapci 1213:51
K2 Dievčatá 13+1414:00
K1 Chlapci 1314:03
K1 Chlapci 1314:06
K1 Chlapci 1314:09
K1 Chlapci 1414:12
K1 Chlapci 1414:15
K1 Chlapci 1414:18
K1 Chlapci 1014:21
K1 Chlapci 1014:24
K1 Juniori14:33
K1 Juniori14:36
K2 Kadeti14:39
K1 Dievčatá 1114:42
K1 Dievčatá 1114:45
K1 Dievčatá 1014:48
K1 Dievčatá 1214:51
K1 Dievčatá 1214:54
K1 Dievčatá 1314:57
K1 Dievčatá 1315:00
K1 Dievčatá 1415:03
K1 Dievčatá 1415:06
K1 Kadetky15:09
K2 Chlapci 13+1415:12
K2 Chlapci 13+1415:15
K1 Krpec Cup Chlapci16:00
K1 Krpec Cup Dievčatá16:03
K1 Chlapci 916:12
K1 Chlapci 1016:15
K1 Chlapci 1116:18
K1 Chlapci 1216:21
K1 Dievčatá 916:24
K1 Dievčatá 1016:27
K1 Dievčatá 1116:30
K1 Dievčatá 1216:33
C1 Chlapci 1216:36
C1 Chlapci 1116:36
K1 Chlapci 1316:42
K1 Chlapci 1416:45
K1 Kadeti16:48
K1 Juniori16:51
K1 Dievčatá 1316:54
K1 Dievčatá 1416:57
K1 Kadetky17:06
K1 Juniorky17:09
C1 Chlapci 1317:12
C1 Chlapci 1417:15
C1 Kadeti17:18
C1 Juniori17:21
C1 Dievčatá 1317:24
C1 Dievčatá 1417:27
C1 Kadetky17:36
C1 Juniorky17:39
K1 Muži17:42
K1 Veteráni17:45
K1 Ženy17:54
K1 Veteránky17:57
C1 Muži18:00
C1 Veteráni I18:03
C1 Ženy18:06
K2 Dievčatá 13+1418:09
C2 Dievčatá 13+1418:12
K2 Chlapci 13+1418:15
C2 Chlapci 13+1418:18
K2 Kadeti18:27
C2 Kadeti18:30
K2 Kadetky18:33
K2 Juniori18:36
C2 Juniori18:39
K2 Juniorky18:42
C2 Kadetky18:45
K2 Muži18:48
C2 Muži18:51
K2 Ženy18:54
K2 Chlapci 11+1219:10
K2 Dievčatá 11+1219:13
nedeľa, 27.06.2021
K1 Chlapci 1209:00
K1 Chlapci 1009:03
K1 Chlapci 1109:27
K1 Chlapci 909:30
K1 Dievčatá 1209:55
K1 Dievčatá 1109:58
K1 Dievčatá 1010:23
K1 Dievčatá 910:26
K1 Chlapci 1411:00
K1 Chlapci 1311:03
K1 Dievčatá 1411:30
K1 Dievčatá 1311:33
C1 Chlapci 1411:36
C1 Chlapci 1111:39
C1 Chlapci 1311:39
C1 Dievčatá 1311:42
C1 Dievčatá 1411:42
K1 Kadeti12:10
K1 Kadetky12:13
K1 Juniorky13:00
K1 Veteránky13:02
K1 Ženy13:04
C1 Kadeti13:06
C1 Ženy13:08
C1 Juniorky13:08
C1 Kadetky13:10
K1 Veteráni13:12
C1 Veteráni I13:14
K1 Juniori13:40
K1 Muži13:42
C1 Juniori13:44
C1 Muži13:46

Informácie:

Hlavný rozhodca:Grolmus Matej
Zást. hl. rozh:Rus Daniel
Zvolení do výboru:František Dosúdil, Gejza Vass, Gejza Vass

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaMonika Kebísková
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoDosudil František
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMario Kliestenec
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPeter Pecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVladimír Vobořil
8.PŘEKanoistika PŘEROVTomáš Csoma
9.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
10.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyLucia Abík
11.SALKlub rýchlostnej kanoistiky ŠaľaLucian Kasuba
12.HRAKlub vodních sportu HraniceŠárka Dohnalová
13.KOJKojetínDušan Chovanec
14.VINKRK Vinohrady BratislavaJaroslav Ostrcil
15.ONVOstrožská Nová VesVít Pjajčík
16.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovic
17.SLASlávia Trenčín o.z.Daniela Kollerová
18.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kral
19.DANŠportový klub DanubianTomas Janostiak
20.MORŠportový klub KajakFilip Valo
21.ŠKPŠportový klub polície BratislavaJana Bobková
22.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Marsal
23.SOSTJ Sokol ŠtepánovDavid Sanetrník
24.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaĽubica Klimová
25.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaSkovajsová Helena
26.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
27.VSOVodní sporty OlomoucDavid Sanetrník
28.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2021