Veľká cena Komárna - program

12.06.-13.06.2021

Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 12.06.2021
K1 Kadeti09:00
K1 Kadeti09:03
K1 Kadeti09:06
K1 Kadeti09:09
K1 Kadeti09:12
K1 Chlapci 1309:15
K1 Chlapci 1309:18
K1 Chlapci 1309:21
K1 Juniori09:30
K1 Juniori09:33
K1 Juniori09:36
K1 Chlapci 1409:39
K1 Chlapci 1409:42
K1 Chlapci 1409:45
K1 Dievčatá 1309:48
K1 Dievčatá 1309:51
K1 Dievčatá 1409:54
K1 Dievčatá 1410:03
K1 Juniorky10:06
K1 Juniorky10:09
K2 Kadeti10:30
K2 Kadeti10:33
K2 Chlapci 13+1410:36
K2 Chlapci 13+1410:39
K2 Chlapci 13+1410:42
K2 Dievčatá 13+1410:45
K2 Dievčatá 13+1410:48
K1 Kadeti11:30
K1 Kadeti11:33
K1 Kadeti11:36
K1 Chlapci 1311:39
K1 Chlapci 1311:42
K1 Chlapci 1411:45
K1 Chlapci 1411:48
K1 Dievčatá 1311:51
K1 Dievčatá 1411:54
K1 Juniori11:57
K1 Juniori12:00
K2 Kadeti12:30
K2 Chlapci 13+1412:39
K2 Chlapci 13+1412:42
K2 Dievčatá 13+1414:30
C2 Dievčatá 13+1414:33
K2 Juniorky14:36
K2 Kadetky14:39
C2 Kadetky14:42
C2 Juniorky14:42
K1 Chlapci 1314:51
K1 Chlapci 1414:54
C1 Chlapci 1314:57
C1 Chlapci 1414:57
K1 Juniori15:09
C1 Juniori15:12
K1 Kadeti15:15
C1 Kadeti15:18
K1 Muži15:27
C1 Muži15:30
K1 Veteráni15:33
K1 Veteránky15:36
K1 Ženy15:36
K1 Dievčatá 1315:45
K1 Dievčatá 1415:48
C1 Dievčatá 1315:51
C1 Dievčatá 1415:51
K1 Juniorky15:57
C1 Juniorky16:00
C1 Kadetky16:03
K1 Kadetky16:06
K2 Muži16:15
K2 Veteráni16:15
K2 Chlapci 13+1416:21
C2 Chlapci 13+1416:24
K2 Juniori16:27
C2 Juniori16:30
K2 Kadeti16:33
C2 Kadeti16:36
K2 Dievčatá 11+1217:00
K1 Chlapci 1217:03
K1 Chlapci 917:06
K1 Dievčatá 1017:09
K1 Dievčatá 917:09
K1 Chlapci 1117:30
K1 Chlapci 1017:33
C1 Chlapci 1117:36
C1 Dievčatá 1217:36
nedeľa, 13.06.2021
K2 Chlapci 13+1409:00
K1 Dievčatá 1409:06
K1 Dievčatá 1309:09
C1 Dievčatá 1309:50
C1 Dievčatá 1409:50
C1 Kadetky09:56
C1 Juniorky09:59
C1 Chlapci 1310:02
C1 Chlapci 1410:02
C1 Juniori10:08
C1 Kadeti10:11
K1 Juniorky10:53
K1 Kadetky10:56
K2 Juniori10:59
K2 Kadeti11:33
C2 Juniori11:36
C2 Kadeti11:39
K2 Muži11:42
K2 Veteráni11:42
K1 Veteránky11:45
K1 Ženy11:45
K2 Chlapci 11+1212:33
K1 Dievčatá 1212:36
K1 Dievčatá 1112:39
K1 Chlapci 1013:03
K1 Chlapci 913:09
K1 Dievčatá 1013:12
K1 Dievčatá 913:12
C1 Chlapci 1113:15
C1 Dievčatá 1213:15
K1 Chlapci 1314:00
K1 Chlapci 1414:03
K2 Dievčatá 13+1414:06
C2 Chlapci 13+1414:09
C2 Dievčatá 13+1414:09
K2 Juniorky14:50
K2 Kadetky14:53
K1 Kadeti14:56
K1 Veteráni14:59
K1 Juniori15:30
K1 Muži15:33

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rozsypal Peter
Zást. hl. rozh:Rus Daniel
Zvolení do výboru:Gejza Vass, Peter Pecsuk, Peter Pecsuk

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugar
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.ESZEsztergomi Kajak-Kenu SETomas Stano
4.HSTHodi sport TataFrantisek Dosudil
5.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoFrantišek Dosúdil
6.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
7.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMario Kliestenec
8.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPeter Pecsuk
9.TTSKanoistický klub TTS TrenčínPeter Stolarik
10.NANKayak canoe team NánaStano Tomas
11.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyLubomir Hagara
12.VINKRK Vinohrady BratislavaJaroslav Ostrčil
13.KLUKULTSOT o.z.Csaba Bognár
14.SARSardinia ItalyOliver Koczkas
15.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovic
16.SLASlávia Trenčín o.z.Daniela Kollerova
17.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kral
18.DANŠportový klub DanubianTomas Janostiak
19.MORŠportový klub KajakFilip Valo
20.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobkova Jana
21.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Marsal
22.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaBranislav Kunc
23.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaHelena Skovajsová
24.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
25.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2021