Medzinárodná regata juniorov a U23 - výsledky

28.05.-30.05.2021

Otvor výsledky PDF 439,78 KB Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 29.05.2021
K1 Junior Men09:00
K1 Junior Men09:03
K1 Junior Men09:06
K1 Junior Men09:09
K1 Boys09:12
K1 Boys09:15
K1 Boys09:18
K1 Boys09:21
K1 Men U2309:24
K1 Men U2309:27
K1 Girls09:30
K1 Girls09:33
C1 Girls09:42
C1 Girls09:45
K2 Junior Men10:10
K2 Junior Men10:13
K1 Girls11:03
K1 Junior Men11:06
K1 Junior Men11:09
K1 Junior Men11:12
K1 Boys11:15
K1 Boys11:18
K1 Boys11:21
K2 Junior Men12:10
K1 Junior Men13:00
K1 Junior Men13:03
K1 Junior Men13:06
K1 Junior Men13:09
K1 Boys13:12
K1 Boys13:15
K1 Boys13:18
K1 Boys13:21
K1 Girls13:24
K1 Girls13:27
K1 Men U2313:30
K1 Men U2313:33
K1 Junior Women13:36
K1 Junior Women13:39
C1 Girls13:42
C1 Girls13:45
K2 Boys14:06
K2 Boys14:09
K1 Girls15:00
K1 Junior Men15:03
K1 Junior Men15:06
K1 Junior Men15:09
K1 Boys15:12
K1 Boys15:15
K1 Boys15:18
K2 Boys16:03
C1 Men U2316:30
K1 Men U2316:33
C1 Women U2316:36
K1 Women U2316:39
C1 Junior Men16:42
K1 Junior Men16:45
K1 Junior Men16:48
C1 Junior Women16:51
K1 Junior Women16:54
C1 Boys16:57
K1 Boys17:00
K1 Boys17:03
C1 Girls17:06
K1 Girls17:09
C2 Men U2317:30
K2 Men U2317:33
C2 Women U2317:36
C2 Junior Men17:42
C2 Boys17:42
K2 Junior Men17:45
K2 Women U2317:51
K2 Junior Women17:51
K2 Boys17:57
C2 Junior Women18:00
C2 Girls18:00
K2 Girls18:03
nedeľa, 30.05.2021
K1 Junior Men08:30
K1 Junior Men08:33
K1 Junior Men08:36
K1 Junior Men08:39
K1 Junior Men08:42
K1 Boys08:45
K1 Boys08:48
K1 Boys08:51
K1 Boys08:54
K1 Men U2308:57
K1 Men U2309:00
K1 Men U2309:03
K1 Junior Women09:06
K1 Junior Women09:09
K1 Girls09:15
K1 Girls09:18
K1 Girls09:21
C1 Girls09:24
C1 Girls09:27
K2 Boys09:51
K2 Boys09:54
K1 Men U2310:30
K1 Men U2310:33
K1 Junior Women10:36
K1 Girls10:42
K1 Girls10:45
K1 Junior Men10:48
K1 Junior Men10:51
K1 Junior Men10:54
K1 Boys10:57
K1 Boys11:00
K1 Boys11:03
K2 Boys12:03
C1 Men U2312:30
K1 Men U2312:33
K1 Men U2312:36
C1 Women U2312:39
K1 Women U2312:42
C1 Junior Men12:45
K1 Junior Men12:48
K1 Junior Men12:51
C1 Junior Women12:54
K1 Junior Women13:00
C1 Boys13:03
K1 Boys13:06
K1 Boys13:09
C1 Girls13:12
K1 Girls13:15
K1 Girls13:18
C2 Men U2313:30
K2 Men U2313:33
C2 Women U2313:36
C2 Junior Men13:42
C2 Boys13:42
K2 Junior Men13:45
K2 Junior Women13:51
K2 Boys13:57
C2 Junior Women14:00
C2 Girls14:00
K2 Girls14:03
K2 Women U2314:06
C4 Men U2314:30
K4 Men U2314:33
C4 Women U2314:36
K4 Women U2314:39
C4 Junior Men14:45
K4 Junior Men14:48
C4 Junior Women15:00
K4 Junior Women15:03
K4 Girls15:03
C4 Boys15:15
K4 Boys15:18
C1 Men U2316:00
K1 Men U2316:03
C1 Women U2316:06
K1 Women U2316:09
C1 Junior Men16:12
K1 Junior Men16:15
K1 Junior Men16:18
C1 Junior Women16:21
K1 Junior Women16:24
C1 Boys16:27
K1 Boys16:30
K1 Boys16:33
C1 Girls16:36
K1 Girls16:39
C2 Men U2317:00
K2 Men U2317:03
C2 Women U2317:06
K2 Women U2317:09
C2 Junior Men17:12
C2 Boys17:12
K2 Junior Men17:15
K2 Junior Women17:21
K2 Boys17:27
C2 Junior Women17:30
C2 Girls17:30
K2 Girls17:33

Informácie:

Hlavný rozhodca:Bielik Martin
Zást. hl. rozh:Záborský Juraj

Zoznam prihlásených oddielov:

1.AUTAustriaVasile Lehaci
2.AZEAzerbaijanLeyla Aliyeva
3.CYPCyprusAndreas Diamantis
4.CZECzech RepublicKrpata Zdeněk
5.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
6.HUNHungaryHorváth Krisztián
7.ISRIsraelGila Ron Saada
8.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoAttila Ambrus
9.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
10.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMario Klieštenec
11.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPeter Pecsuk
12.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVladimír Vobořil
13.KAZKazakhstanYelena Brovkova, Kengessov Yerkebulan
14.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír St.
15.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovič
16.SLASlávia Trenčín o.z.Daniela Kollerová
17.SVKSlovakiaMarian Tesárik
18.SLOSloveniaJernej Župančič Regent
19.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
20.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
21.SUISwitzerlandMatthias Krähenbühl
22.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
23.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danielová
24.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach

Späť na zoznam podujatí 2021