Táto stránka využíva cookies na individuálne nastavenie služieb a zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Zotrvaním alebo pokračovaním na stránke, vyjadrujete súhlas s ukladaním cookies vo Vašom zariadení.
30.04.-02.05.2021
piatok, 30.04.2021 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Porada rozhodcov a organizačného tímu (začiatok podujatia). | 18:00 | ||||
sobota, 01.05.2021 | |||||
#1 | 1000m | K1 Muži | R1 | 09:30 | |
#2 | 1000m | K1 Muži | R2 | 09:36 | |
#3 | 1000m | K1 Juniori | F | 10:30 | |
#4 | 1000m | K1 Juniori | F | 10:33 | |
#5 | 1000m | K1 Juniori | F | 10:36 | |
#6 | 1000m | C1 Juniori | F | 10:39 | |
#7 | 1000m | K1 Juniorky | F | 10:42 | |
#8 | 1000m | C1 Muži | F | 10:48 | |
#9 | 1000m | K1 Muži | SF | 10:54 | |
#10 | 1000m | K1 Ženy | F | 11:00 | |
#11 | 1000m | K1 Kadeti | F | 11:06 | |
#12 | 1000m | K1 Kadeti | F | 11:09 | |
#13 | 1000m | C1 Kadeti | F | 11:12 | |
#14 | 1000m | K1 Kadetky | F | 11:15 | |
#15 | 1000m | C1 Juniorky+Kadetky | F | 11:18 | |
#16 | 1000m | K1 Juniori | F | 12:00 | |
#17 | 1000m | K1 Juniori | F | 12:03 | |
#18 | 1000m | K1 Juniori | F | 12:06 | |
#19 | 1000m | C1 Juniori | F | 12:09 | |
#20 | 1000m | K1 Juniorky | F | 12:12 | |
#21 | 1000m | K1 Kadeti | F | 12:15 | |
#22 | 1000m | K1 Kadeti | F | 12:18 | |
#23 | 1000m | C1 Kadeti | F | 12:21 | |
#24 | 1000m | K1 Kadetky | F | 12:24 | |
#25 | 1000m | C1 Juniorky+Kadetky | F | 12:27 | |
#26 | 1000m | K1 Muži | FB | 12:33 | |
#27 | 1000m | K1 Muži | FA | 12:39 | |
#28 | 200m | K1 Muži | R1 | 13:40 | |
#29 | 200m | K1 Muži | R2 | 13:43 | |
#30 | 200m | C2 Ženy | F | 13:46 | |
#31 | 1000m | C2 Muži | F | 14:20 | |
#32 | 1000m | K1 Juniori | F | 14:26 | |
#33 | 1000m | K1 Juniori | F | 14:29 | |
#34 | 1000m | K1 Juniori | F | 14:32 | |
#35 | 1000m | C1 Juniori | F | 14:35 | |
#36 | 1000m | K2 Muži | F | 14:41 | |
#37 | 1000m | K1 Kadeti | F | 14:47 | |
#38 | 1000m | K1 Kadeti | F | 14:50 | |
#39 | 1000m | C1 Kadeti | F | 14:53 | |
#40 | 200m | K1 Ženy | F | 15:30 | |
#41 | 200m | C1 Ženy | F | 15:33 | |
#42 | 200m | K1 Muži | FB | 15:36 | |
#43 | 200m | K1 Muži | F | 15:39 | |
#44 | 200m | C1 Muži | F | 15:42 | |
#45 | 200m | K2 Ženy | F | 16:30 | |
#46 | 200m | K2 Muži | F | 16:33 | |
nedeľa, 02.05.2021 | |||||
#47 | 500m | K1 Muži | R1 | 09:00 | |
#48 | 500m | K1 Muži | R2 | 09:06 | |
#49 | 500m | K1 Juniori | F | 09:12 | |
#50 | 500m | K1 Juniori | F | 09:15 | |
#51 | 500m | K1 Juniori | F | 09:18 | |
#52 | 500m | C1 Juniori | F | 09:21 | |
#53 | 500m | K1 Juniorky | F | 09:24 | |
#54 | 500m | K1 Kadeti | F | 09:27 | |
#55 | 500m | K1 Kadeti | F | 09:30 | |
#56 | 500m | C1 Kadeti | F | 09:33 | |
#57 | 500m | K1 Kadetky | F | 09:36 | |
#58 | 500m | C1 Juniorky+Kadetky | F | 09:39 | |
#60 | 500m | K1 Muži | SF | 09:56 | |
#75 | 500m | K1 Juniori | F | 11:06 | |
#76 | 500m | K1 Juniori | F | 11:09 | |
#77 | 500m | K1 Juniori | F | 11:12 | |
#78 | 500m | C1 Juniori | F | 11:15 | |
#79 | 500m | K1 Kadeti | F | 11:18 | |
#80 | 500m | K1 Kadeti | F | 11:21 | |
#81 | 500m | C1 Kadeti | F | 11:24 | |
#96 | 5000m | K1 Muži | F | 13:30 | |
#97 | 5000m | C1 Muži | F | 13:32 | |
#98 | 5000m | K1 Ženy | F | 13:34 | |
#99 | 5000m | C1 Ženy | F | 13:36 | |
#63 | 500m | K1 Juniori | F | 14:00 | |
#64 | 500m | K1 Juniori | F | 14:03 | |
#65 | 500m | K1 Juniori | F | 14:06 | |
#66 | 500m | C1 Juniori | F | 14:09 | |
#67 | 500m | K1 Juniorky | F | 14:12 | |
#68 | 500m | K1 Kadeti | F | 14:15 | |
#69 | 500m | K1 Kadeti | F | 14:18 | |
#70 | 500m | C1 Kadeti | F | 14:21 | |
#71 | 500m | K1 Kadetky | F | 14:24 | |
#72 | 500m | C1 Juniorky+Kadetky | F | 14:27 | |
#86 | 200m | K1 Juniori | F | 15:00 | |
#110 | 200m | K1 Juniori | F | 15:00 | |
#87 | 200m | K1 Juniori | F | 15:03 | |
#111 | 200m | K1 Juniori | F | 15:03 | |
#88 | 200m | K1 Juniori | F | 15:06 | |
#112 | 200m | K1 Juniori | F | 15:06 | |
#89 | 200m | C1 Juniori | F | 15:09 | |
#113 | 200m | C1 Juniori | F | 15:09 | |
#90 | 200m | K1 Juniorky | F | 15:12 | |
#114 | 200m | K1 Kadeti | F | 15:12 | |
#91 | 200m | K1 Kadeti | F | 15:15 | |
#115 | 200m | K1 Kadeti | F | 15:15 | |
#92 | 200m | K1 Kadeti | F | 15:18 | |
#116 | 200m | C1 Kadeti | F | 15:18 | |
#93 | 200m | C1 Kadeti | F | 15:21 | |
#94 | 200m | K1 Kadetky | F | 15:24 | |
#95 | 200m | C1 Juniorky+Kadetky | F | 15:27 | |
#100 | 200m | K1 Juniori | F | 16:00 | |
#101 | 200m | K1 Juniori | F | 16:03 | |
#102 | 200m | K1 Juniori | F | 16:06 | |
#103 | 200m | C1 Juniori | F | 16:09 | |
#104 | 200m | K1 Juniorky | F | 16:12 | |
#105 | 200m | K1 Kadeti | F | 16:15 | |
#106 | 200m | K1 Kadeti | F | 16:18 | |
#107 | 200m | C1 Kadeti | F | 16:21 | |
#108 | 200m | K1 Kadetky | F | 16:24 | |
#109 | 200m | C1 Juniorky+Kadetky | F | 16:27 | |
#73 | 500m | K1 Muži | FB | 17:00 | |
#74 | 500m | K1 Muži | FA | 17:05 | |
#59 | 500m | K1 Ženy | F | 17:10 | |
#61 | 500m | C1 Muži | F | 17:15 | |
#62 | 500m | C1 Ženy | F | 17:20 | |
#84 | 500m | K2 Muži | F | 18:00 | |
#82 | 500m | K2 Ženy | F | 18:05 | |
#85 | 500m | C2 Muži | F | 18:10 | |
#83 | 500m | C2 Ženy | F | 18:15 |
Hlavný rozhodca: | Bielik Martin |
---|---|
Zást. hl. rozh: | Rozsypal Peter |
Zvolení do výboru: | Marian Tesárik, Ladislav Belovič, Ladislav Belovič |
Záchranná služba: | Profesionálna záchranná služba |
1. | KOM | Kajak amp; kanoe klub Komárno | František Dosúdil |
2. | ŠAM | Kajak canoe klub Šamorín | Gejza Vass |
3. | PIE | Kajak-Kanoe Piešťany | Erban Robert |
4. | UKB | Kanoistický klub Slávia UK Bratislava | Pecsuk Peter |
5. | TTS | Kanoistický klub TTS Trenčín | Vladimír Vobořil |
6. | NOV | Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky | Ľubomír Hagara st. |
7. | ŠKD | ŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z. | Ladislav Belovič |
8. | SLA | Slávia Trenčín o.z. | Daniela Kollerová |
9. | NZA | SPORT CLUB SLOVAKIA | Radim Kráľ |
10. | MOR | Športový klub Kajak | Valo |
11. | ŠKP | Športový klub polície Bratislava | Marian Tesárik |
12. | TAT | Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava | Andrej Wiebauer |
13. | ZLP | Vodácky klub Zlaté piesky | Gabriel Zirkelbach |