Majstrovstvá Slovenska - maratón - program

MSR
18.09.2021

Rozpis a výsledky LIVE Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 18.09.2021
K1 Muži10:00
K1 Ženy10:02
K1 Juniori10:04
C1 Juniori10:06
K1 Juniorky10:09
C1 Veteráni10:11
K1 Veteráni10:13
K1 Veteránky10:16
K1 Kadeti10:30
C1 Kadeti10:32
K1 Kadetky10:34
C1 Kadetky10:36
K1 Chlapci 1413:00
C1 Chlapci 1413:03
K1 Dievčatá 1413:06
C1 Dievčatá 1413:09
K1 Chlapci 1313:20
C1 Chlapci 1313:23
K1 Dievčatá 1313:26
K1 Neregistrovaní ch.14:30
K1 Neregistrované d.14:30
K1 Chlapci 1214:45
K1 Chlapci 1114:47
K1 Dievčatá 1215:11
K1 Dievčatá 1115:13
K1 Chlapci 1015:34
K1 Chlapci 915:36
K1 Dievčatá 1015:38
K1 Dievčatá 915:40
C1 Chlapci 1215:42
C1 Chlapci 1115:42
C1 Chlapci 1015:42
C1 Dievčatá 1216:06
S3 štafeta 11-12 3x16:10

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Rusová Anna
Zvolení do výboru:Vass Gejza, Klieštenec Mário, Klieštenec Mário

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
2.ESZEsztergomi Kajak-Kenu SETomáš Stano
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoFrantišek Dosudil
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMário Klieštenec
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPeter Pecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVladimír Vobořil
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.KOPKKK Žusterna KoperRobert Chudo
10.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír St
11.SALKlub rýchlostnej kanoistiky ŠaľaLucian Kasuba
12.VINKRK Vinohrady BratislavaJaroslav Ostrcil
13.KLUKULTSOT o.z.Bognár Csaba
14.SLASlávia Trenčín o.z.Daniela Kollerová
15.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
16.DANŠportový klub DanubianTomas Janostiak
17.MORŠportový klub KajakFilip Valo
18.ŠKPŠportový klub polície BratislavaJana Bobková
19.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
20.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová
21.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaAndrej Antal
22.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
23.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2021