Dunajský maratón - výsledky

12.09.-13.09.2020

Otvor výsledky PDF 175,95 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 12.09.2020
K2 rodič-dieťa (15+)10:00
K2 Kadeti (chlapci 15 - 16 rokov)10:00
C2 Kadeti (chlapci 15 - 16 rokov)10:00
K2 Kadetky (dievčatá 15 - 16 rokov)10:00
K1 Juniori (chlapci 17 - 18 rokov)10:00
C1 Juniori (chlapci 17 - 18 rokov)10:00
K1 Juniorky (dievčatá 17 - 18 rokov)10:00
K1 Muži (19 - 34 rokov)10:00
C1 Muži (19 - 34 rokov)10:00
K1 Ženy (19 - 29 rokov)10:00
K1 Veteráni (35+)10:00
K1 Veteráni (45+)10:00
K1 Veteráni (55+)10:00
K1 Veteráni (65+)10:00
C1 Veteráni (35+)10:00
C1 Veteráni (45+)10:00
C1 Veteráni (55+)10:00
C1 Veteráni (65+)10:00
K1 Veteránky (30+)10:00
K1 Veteránky (40+)10:00
K1 Veteránky (50+)10:00
K1 Veteránky (60+)10:00
K1 Morský kajak juniori (chlapci 17 - 18 rokov)10:00
K1 Morský kajak juniorky (dievčatá 17 - 18 rokov)10:00
K1 Morský kajak muži (19 - 44 rokov)10:00
K1 Morský kajak ženy (19 - 39 rokov)10:00
K1 Morský kajak veteráni (45+)10:00
K1 Morský kajak veteránky (40+)10:00
K2 MIX (vsetky typy kajakov)10:00
C2 Turistická muži (19+)10:00
C2 Turistická ženy (19+)10:00
C2 Turistická mix10:00
C2 Turistická juniori (17 - 18 rokov)10:00
C2 Turistická juniorky (17 - 18 rokov)10:00
C2 Turistická juniori mix (17 - 18 rokov)10:00
S1 Skif veteráni (35+)10:00
S1 Skif veteránky (30+)10:00
S1 Skif muži (19 - 34 rokov)10:00
S2 Dvojskif muži (19 - 34 rokov)10:00
S1 Skif ženy (19 - 29 rokov)10:00
S2 Dvojskif ženy (19 - 34 rokov)10:00
S1 Skif juniori (chlapci 17 - 18 rokov)10:00
S1 Skif juniorky (dievčatá 17 - 18 rokov)10:00
S1 Elite muži - SUP max. 14´ (18+)10:00
S1 Elite ženy - SUP max. 14´ (18+)10:00
S1 Sport muži - iSUP 12´6 - 14´ (18+)10:00
S1 Sport ženy - iSUP 12´6 - 14´ (18+)10:00
S1 Hobby muži - iSUP do 12´5 (18+)10:00
S1 Hobby ženy - iSUP do 12´5 (18+)10:00

Informácie:

Hlavný rozhodca:Haviar Michal
Zást. hl. rozh:Grolmus Matej

Zoznam prihlásených oddielov:

1.ARMallroundmarine
2.HROHrončík
3.KVSKVŠ Lodenica
4.ORSOravske Sviste
5.DUNVodácky klub Dunajčík Bratislava
6.WBKWEBER KAYAK
7.WLRWLRM

Späť na zoznam podujatí 2020
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Nedávne a najbližšie podujatia
SP II. Svetový pohár - šprint
24.05.2024 | Poznaň, POL
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 | Bratislava, Zemník
SP Svetový pohár - maratón
01.06.2024 | Brandenburg, GER
Pohár SNP
01.06.2024 | Piešťany, Váh-Slňava
KP juniori
08.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
Trenčianska regata
22.06.2024 | Trenčín, Lodenica KK TTS
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.