Majstrovstvá Slovenska - krátke trate - program

MSR
28.08.-30.08.2020

Otvor program PDF 383,86 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

piatok, 28.08.2020
K1 Chlapci 1310:00
K1 Chlapci 1310:03
K1 Chlapci 1310:06
K1 Chlapci 1410:09
K1 Chlapci 1410:12
K1 Chlapci 1410:15
K1 Kadeti10:18
K1 Kadeti10:21
K1 Kadeti10:24
K1 Dievčatá 1310:27
K1 Dievčatá 1310:30
K1 Juniori10:36
K1 Juniori10:39
K1 Juniori10:42
K1 Kadetky10:45
K1 Kadetky10:48
K1 Muži10:51
K1 Muži10:54
K2 Chlapci 13+1411:00
K2 Chlapci 13+1411:03
K2 Kadeti11:06
K2 Kadeti11:09
K1 Dievčatá 1311:40
K1 Juniori11:43
K1 Juniori11:46
K1 Kadetky11:49
K1 Muži11:55
K1 Chlapci 1311:58
K1 Chlapci 1312:01
K1 Chlapci 1412:04
K1 Chlapci 1412:07
C1 Kadeti12:10
C1 Kadeti12:13
K1 Juniorky12:19
K1 Juniorky12:22
K1 Kadeti12:28
K1 Kadeti12:31
K2 Chlapci 13+1412:45
C1 Muži14:30
K1 Ženy14:35
K1 Muži14:40
K1 Juniori14:45
C1 Juniori14:50
K1 Juniorky14:55
K1 Kadeti15:00
C1 Kadeti15:05
K1 Kadetky15:10
K1 Chlapci 1315:15
K1 Dievčatá 1315:20
K1 Chlapci 1415:25
K1 Veteráni15:30
K1 Veteráni II15:35
K1 Veteráni III15:40
K1 Veteránky15:45
C2 Muži15:50
K2 Muži15:55
C1 Ženy16:00
K2 Juniori16:05
C2 Juniori16:10
C1 Juniorky16:15
K2 Juniorky16:20
C1 Kadetky16:25
C1 Chlapci 1316:30
K2 Kadetky16:35
C1 Chlapci 1416:40
K1 Dievčatá 1416:45
K2 Kadeti16:50
C2 Kadeti16:55
K2 Chlapci 13+1417:00
K2 Veteráni17:05
sobota, 29.08.2020
K1 Chlapci 1310:00
K1 Chlapci 1310:03
K1 Chlapci 1310:06
K1 Chlapci 1310:09
K1 Chlapci 1410:12
K1 Chlapci 1410:15
K1 Chlapci 1410:18
K1 Dievčatá 1310:21
K1 Dievčatá 1310:24
K1 Dievčatá 1310:27
K1 Kadeti10:33
K1 Kadeti10:36
K1 Kadeti10:39
K1 Kadeti10:42
K1 Juniori10:45
K1 Juniori10:48
K1 Juniori10:51
K1 Kadetky10:54
K1 Kadetky10:57
K1 Kadetky11:00
K1 Muži11:03
K1 Muži11:06
K1 Muži11:09
K2 Chlapci 13+1411:18
K2 Chlapci 13+1411:21
K2 Chlapci 13+1411:24
K1 Juniorky11:27
K1 Juniorky11:30
K2 Dievčatá 13+1411:33
K2 Dievčatá 13+1411:36
C1 Kadeti11:39
C1 Kadeti11:42
K2 Kadeti11:45
K2 Kadeti11:48
K1 Chlapci 1312:03
K1 Chlapci 1312:06
K1 Chlapci 1312:09
K1 Chlapci 1412:12
K1 Chlapci 1412:15
K1 Juniori12:18
K1 Juniori12:21
K1 Kadetky12:24
K1 Kadetky12:27
K1 Dievčatá 1312:30
K1 Dievčatá 1312:33
K1 Kadeti12:36
K1 Kadeti12:39
K1 Kadeti12:42
K1 Muži12:45
K1 Muži12:48
K2 Chlapci 13+1412:51
K2 Chlapci 13+1412:54
K1 Chlapci 1213:10
K1 Chlapci 1113:12
K2 Dievčatá 11+1213:32
C1 Chlapci 1113:34
C1 Chlapci 1213:34
C1 Muži14:30
K1 Muži14:34
K1 Ženy14:38
C1 Ženy14:42
K1 Veteráni14:46
K1 Veteráni II14:50
K1 Veteráni III14:54
K1 Juniori14:58
C1 Juniori15:02
K1 Juniorky15:06
K2 Chlapci 13+1415:10
C2 Chlapci 13+1415:14
K2 Dievčatá 13+1415:18
K1 Kadeti15:22
K1 Kadeti15:26
C1 Kadeti15:34
K1 Kadetky15:38
C1 Kadetky15:42
C2 Muži15:46
K2 Muži15:50
K2 Ženy15:54
C2 Ženy15:58
K2 Veteráni16:02
K2 Juniori16:06
C2 Juniori16:10
K1 Chlapci 1316:14
K1 Chlapci 1316:18
C1 Juniorky16:22
K2 Juniorky16:28
C1 Chlapci 1316:32
K1 Dievčatá 1316:36
C1 Dievčatá 1316:40
K1 Veteránky16:44
K2 Kadeti16:50
C2 Kadeti16:54
K1 Chlapci 1416:58
C1 Chlapci 1417:02
C1 Veteráni17:06
K2 Kadetky17:12
K1 Dievčatá 1417:16
C1 Dievčatá 1417:20
C2 Kadetky17:24
nedeľa, 30.08.2020
K1 Dievčatá 1310:00
K1 Dievčatá 1310:03
K1 Dievčatá 1310:06
K1 Kadeti10:09
K1 Kadeti10:12
K1 Kadeti10:15
K1 Kadeti10:18
K1 Kadeti10:21
K1 Juniori10:24
K1 Juniori10:27
K1 Juniori10:30
K1 Kadetky10:33
K1 Kadetky10:36
K1 Kadetky10:39
K1 Muži10:45
K1 Muži10:48
K1 Muži10:51
K1 Chlapci 1310:54
K1 Chlapci 1310:57
K1 Chlapci 1311:00
K1 Chlapci 1311:03
K1 Chlapci 1411:06
K1 Chlapci 1411:09
K1 Chlapci 1411:12
K2 Dievčatá 13+1411:18
K2 Dievčatá 13+1411:21
K2 Kadeti11:24
K2 Kadeti11:27
K1 Juniorky11:30
K1 Juniorky11:33
C1 Kadeti11:36
C1 Kadeti11:39
K1 Juniori11:46
K1 Juniori11:49
K1 Kadetky11:52
K1 Kadetky11:55
K1 Muži11:58
K1 Muži12:01
K1 Chlapci 1312:08
K1 Chlapci 1312:11
K1 Chlapci 1312:14
K1 Chlapci 1412:17
K1 Chlapci 1412:20
K1 Dievčatá 1312:23
K1 Dievčatá 1312:26
K1 Kadeti12:29
K1 Kadeti12:32
K1 Kadeti12:35
K1 Dievčatá 1212:50
K1 Dievčatá 1112:52
K2 Chlapci 11+1213:12
C2 Chlapci 11+1213:14
C1 Dievčatá 1113:16
C1 Dievčatá 1213:16
C1 Muži14:30
K1 Muži14:34
K1 Ženy14:38
C1 Ženy14:42
K2 Veteráni14:46
K1 Juniori14:50
K1 Juniorky14:54
C1 Juniori14:58
K1 Kadeti15:06
K1 Kadeti15:10
K1 Kadetky15:14
C1 Kadeti15:18
C1 Kadetky15:22
K1 Chlapci 1315:26
K1 Chlapci 1315:30
K1 Dievčatá 1315:34
C1 Chlapci 1315:38
K1 Chlapci 1415:42
K1 Dievčatá 1415:46
C1 Chlapci 1415:50
C1 Dievčatá 1315:54
C1 Dievčatá 1415:58
C1 Juniorky16:02
C2 Muži16:10
K2 Muži16:14
K2 Ženy16:18
K2 Juniori16:22
C2 Ženy16:26
K1 Veteránky16:30
K2 Juniorky16:34
C2 Juniori16:38
C1 Veteráni16:42
K2 Kadeti16:46
K1 Veteráni I16:50
K1 Veteráni II+III16:54
K1 Veteráni III16:58
K2 Kadetky17:02
C2 Kadeti17:06
C2 Chlapci 13+1417:10
K2 Dievčatá 13+1417:14
C2 Kadetky17:18

Informácie:

Hlavný rozhodca:Haviar Miroslav
Zást. hl. rozh:Bielik Martin
Zvolení do výboru:Dosudil František, Kollerová Daniela, Kollerová Daniela
Záchranná služba:Boťanský Cyril

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoDosudil František
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKliestenec Mario
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil Vladimír
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
10.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyĽubomír Hagara st.
11.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
12.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovič
13.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
14.MORŠportový klub KajakFilip Valo
15.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková, Tesárik
16.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
17.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubDaniela Kollerová
18.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimo Peter
19.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
20.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
21.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2020
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Súťaž olympijskych nádejí
18.09.2020 | Szeged, HUN
ZRUŠENÉ Hargašov memoriál
19.09.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ Medzinárodná regata juniorov/U23
25.09.2020 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta veteránov - šprint
02.10.2020 | Ternopil, UKR
Rozlúčkové preteky
03.10.2020 | Bratislava, Zlaté piesky
MSR Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate
10.10.2020 | Nováky, jazero
MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
17.10.2020 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra