Novácka päťstovka, 48. ročník - výsledky

01.08.-02.08.2020

Otvor výsledky PDF 450,52 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 01.08.2020
K1 Kadeti10:00
K1 Kadeti10:03
K1 Kadeti10:06
K1 Kadeti10:09
K1 Chlapci 1310:15
K1 Chlapci 1310:18
K1 Chlapci 1310:21
K1 Chlapci 1310:24
K1 Chlapci 1410:27
K1 Chlapci 1410:30
K1 Chlapci 1410:33
K1 Chlapci 1410:36
K1 Dievčatá 1310:42
K1 Dievčatá 1310:45
K1 Juniori10:48
K1 Juniori10:51
K1 Juniori10:54
K1 Juniorky10:57
K1 Juniorky11:00
K1 Kadetky11:06
K1 Kadetky11:09
K1 Muži11:12
K1 Muži11:15
K1 Muži11:18
K2 Kadeti11:25
K2 Kadeti11:28
K1 Chlapci 1311:31
K1 Chlapci 1311:34
K1 Chlapci 1311:37
K1 Chlapci 1411:40
K1 Chlapci 1411:43
K1 Chlapci 1411:46
K1 Dievčatá 1311:49
K1 Juniori11:55
K1 Juniori11:58
K1 Juniorky12:01
K1 Kadetky12:04
K1 Muži12:07
K1 Muži12:10
K1 Kadeti12:13
K1 Kadeti12:16
K1 Kadeti12:19
K1 Chlapci 1212:30
K1 Chlapci 912:32
K1 Chlapci 1112:55
K1 Chlapci 1012:57
K1 Dievčatá 1213:20
K1 Dievčatá 1113:22
K1 Dievčatá 1013:24
K1 Dievčatá 913:26
C1 Dievčatá 1213:28
C1 Dievčatá 1113:28
C1 Chlapci 1213:28
C1 Chlapci 1113:28
C1 Chlapci 1013:28
C1 Dievčatá 1415:00
C1 Dievčatá 1315:05
K1 Muži15:10
C1 Muži15:15
K1 Ženy15:20
C1 Ženy15:25
K2 Kadeti15:30
C2 Kadeti15:35
K1 Kadetky15:40
C1 Kadetky15:45
K1 Juniori15:50
C1 Juniori15:55
K2 Juniorky16:00
C2 Juniorky16:05
K1 Veteráni I16:10
K1 Veteráni II16:10
K1 Veteráni III16:20
K1 Veteránky16:25
K1 Chlapci 1316:30
K1 Dievčatá 1316:35
C1 Chlapci 1316:40
K1 Chlapci 1416:45
K1 Dievčatá 1416:50
C1 Chlapci 1416:55
K2 Muži17:00
K1 Kadeti17:05
C1 Kadeti17:10
K2 Kadetky17:15
C2 Kadetky17:20
K2 Juniori17:25
C2 Juniori17:30
K1 Juniorky17:35
C1 Juniorky17:40
K2 Veteráni17:45
K2 Veteránky17:50
C2 Muži17:55
K2 Ženy18:00
C2 Ženy18:05
nedeľa, 02.08.2020
K1 Chlapci 1209:00
K1 Chlapci 909:02
K1 Chlapci 1109:25
K1 Chlapci 1009:27
K1 Dievčatá 1209:50
K1 Dievčatá 1109:52
K1 Dievčatá 1009:54
K1 Dievčatá 909:56
C1 Dievčatá 1109:58
C1 Chlapci 1209:58
C1 Chlapci 1109:58
C1 Chlapci 1009:58
C1 Dievčatá 1209:58
K1 Kadeti10:40
K1 Kadeti10:43
K1 Kadeti10:46
K1 Kadeti10:49
K1 Chlapci 1310:55
K1 Chlapci 1310:58
K1 Chlapci 1311:01
K1 Chlapci 1311:04
K1 Chlapci 1411:07
K1 Chlapci 1411:10
K1 Chlapci 1411:13
K1 Chlapci 1411:16
K1 Dievčatá 1311:22
K1 Dievčatá 1311:25
K1 Juniori11:28
K1 Juniori11:31
K1 Juniori11:34
K1 Juniorky11:37
K1 Juniorky11:40
K1 Kadetky11:46
K1 Kadetky11:49
K1 Muži11:52
K1 Muži11:55
K1 Muži11:58
K2 Kadeti12:05
K2 Kadeti12:08
K1 Chlapci 1312:11
K1 Chlapci 1312:14
K1 Chlapci 1312:17
K1 Chlapci 1412:20
K1 Chlapci 1412:23
K1 Chlapci 1412:26
K1 Dievčatá 1312:29
K1 Juniori12:35
K1 Juniori12:38
K1 Juniorky12:41
K1 Kadetky12:44
K1 Muži12:47
K1 Muži12:50
K1 Kadeti12:53
K1 Kadeti12:56
K1 Kadeti12:59
C1 Dievčatá 1413:50
C1 Dievčatá 1313:54
K1 Muži13:58
C1 Muži14:02
K1 Ženy14:06
C1 Ženy14:10
K2 Kadeti14:14
C2 Kadeti14:18
K1 Kadetky14:22
C1 Kadetky14:26
K1 Juniori14:30
C1 Juniori14:34
K2 Juniorky14:38
C2 Juniorky14:42
K1 Veteráni I14:46
K1 Veteráni II14:46
K1 Veteráni III14:46
K1 Veteránky14:58
K1 Chlapci 1315:02
K1 Dievčatá 1315:06
C1 Chlapci 1315:10
K1 Chlapci 1415:14
K1 Dievčatá 1415:18
C1 Chlapci 1415:22
K2 Muži15:26
K1 Kadeti15:30
C1 Kadeti15:34
K2 Kadetky15:38
C2 Kadetky15:42
K2 Juniori15:46
C2 Juniori15:50
K1 Juniorky15:54
C1 Juniorky15:58
K2 Veteráni16:02
K2 Veteránky16:06
C2 Muži16:10
K2 Ženy16:14
C2 Ženy16:18

Informácie:

Hlavný rozhodca:Grolmus Matej
Zást. hl. rozh:Rus Daniel
Zvolení do výboru:Dosudil František, Vass Gejza, Vass Gejza
Záchranná služba:Sýkora, Zaťko, Rus, Hvojnik

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoDosudil František
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKliestenec Mario
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil Vladimír
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
10.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyĽubomír Hagara st.
11.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
12.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovič
13.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
14.MORŠportový klub KajakFilip Valo
15.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
16.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
17.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubDaniela Kollerová
18.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Lubica
19.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
20.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach

Späť na zoznam podujatí 2020
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
997,50
2. NOV
61,4%
612,50
3. ŠAM
60,4%
602,50
4. PIE
58,8%
587,00
5. UKB
51,8%
517,00
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta - šprint juniori a U23
17.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
MSR SPM-SR krátke trate
02.08.2024 | Bratislava, Zemník
Olympijské hry
06.08.2024 | Paríž, FRA
MSR M-SR SUP
10.08.2024 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
Vaša s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.