Veľká cena Komárna - výsledky

06.09.2020

Otvor výsledky PDF 198,57 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

nedeľa, 06.09.2020
K2 Juniori10:00
K2 Kadeti10:02
C1 Kadeti10:04
K1 Juniorky10:40
K1 Kadetky10:42
C1 Kadetky10:44
C1 Juniorky10:44
K1 Chlapci 1411:20
K1 Chlapci 1311:22
C1 chlapci 1411:24
C1 Chlapci 1311:24
K1 Dievčatá 1412:10
K1 Dievčatá 1312:12
C1 Dievčatá 1312:14
C1 Dievčatá 1412:14
K1 Muži12:50
K1 Veteráni12:52
K1 Ženy12:54
K1 Veteránky12:56
C1 Juniori12:58
C1 Muži12:58
K1 Chlapci 1214:00
K1 Chlapci 1114:02
K1 Dievčatá 1214:20
K1 Dievčatá 1114:22
K1 Chlapci 1014:24
K1 Dievčatá 1014:40
K1 Chlapci 914:42
K1 Dievčatá 914:44
K1 Juniori15:10
K1 Kadeti15:12
K2 Kadetky15:14
K2 Juniorky15:14
C2 Juniori15:16
C2 Kadeti15:16
C2 kadetky15:18
C2 Juniorky15:18
K2 Chlapci 13+1415:50
K2 Dievčatá 13+1415:52
C2 Chlapci 13+1415:54
C2 Dievčatá 13+1415:54
K2 Muži16:30
K2 Veteráni16:32
K2 Ženy16:34
K2 Veteránky16:36
C2 Muži16:38

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rozsypal Peter
Zást. hl. rozh:Rus Rastislav
Zvolení do výboru:Zorán Maršál, Gejza Vass, Gejza Vass

Zoznam prihlásených oddielov:

1.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoKoczkás Oliver
4.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
5.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKlieštenec Mario
6.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
7.TTSKanoistický klub TTS TrenčínZigo Tomáš
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyĽubomír Hagara st.
10.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
11.NZASPORT CLUB SLOVAKIAJozef Babicza
12.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
13.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
14.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaBranislav Kunc
15.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danielová
16.WBKWEBER KAYAKLucia Weber

Späť na zoznam podujatí 2020
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
421,50
2. ŠAM
62,9%
265,00
3. PIE
61,6%
259,50
4. NOV
58,7%
247,50
5. ŠKP
45,6%
192,00
Nedávne a najbližšie podujatia
KP juniori a U23
10.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
SP Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
SP Trenčianska regata
22.06.2024 | Trenčín, Lodenica KK TTS
ME Majstrovstvá Európy - šprint juniori U23
27.06.2024 | Bratislava, SVK
SP Novácka päťstovka
06.07.2024 | Nováky, Jazero
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, POL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.