Majstrovstvá Slovenska v ťahaní na trenažéri, 12. ročník - program

MSR
08.02.2020

Otvor program PDF 276,49 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 08.02.2020
08:45
K1 Kadeti10:00
K1 Kadeti10:08
K1 Juniori10:16
K1 Juniori10:24
K1 Chlapci 1310:32
K1 Chlapci 1310:40
K1 Chlapci 1310:48
K1 Chlapci 1410:56
K1 Chlapci 1411:04
K1 Muži11:12
K1 Muži11:20
K1 Kadeti11:50
K1 Kadeti11:55
K1 Juniori12:00
K1 Juniori12:05
K1 Chlapci 1312:10
K1 Chlapci 1312:15
K1 Chlapci 1312:20
K1 Chlapci 1412:25
K1 Chlapci 1412:30
K1 Muži12:35
K1 Muži12:40
13:00
K1 Veteráni13:30
K1 Veteránky13:38
K1 Juniori13:46
K1 Juniorky13:54
K1 Kadeti14:02
K1 Kadetky14:10
K1 Chlapci 1414:18
K1 Dievčatá 1414:26
K1 Chlapci 1314:34
K1 Dievčatá 1314:42
K1 Ženy14:50
K1 Muži14:58
K1 Veteráni15:10
K1 Veteránky15:15
K1 Juniori15:20
K1 Juniorky15:25
K1 Kadeti15:30
K1 Kadetky15:35
K1 Chlapci 1415:40
K1 Dievčatá 1415:45
K1 Chlapci 1315:50
K1 Dievčatá 1315:55
K1 Ženy16:00
K1 Muži16:05

Informácie:

Hlavný rozhodca:Petö Juraj

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
2.KOMKajak amp; kanoe klub KomárnoAttila Ambrus
3.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
4.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKlieštenec Mario
5.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
6.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír st.
7.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Radovan Šimočko
8.NZASPORT CLUB SLOVAKIAJozef Babicza
9.MORŠportový klub KajakFilip Valo
10.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
11.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal
12.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubJaroslav Zigo
13.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaPavol Melko
14.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
15.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach

Späť na zoznam podujatí 2020
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
997,50
2. NOV
61,4%
612,50
3. ŠAM
60,4%
602,50
4. PIE
58,8%
587,00
5. UKB
51,8%
517,00
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta - šprint juniori a U23
17.07.2024 | Plovdiv, BUL
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
MSR SPM-SR krátke trate
02.08.2024 | Bratislava, Zemník
Olympijské hry
06.08.2024 | Paríž, FRA
MSR M-SR SUP
10.08.2024 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
Vaša s.r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.