Novácka päťstovka, 47. ročník - výsedky

SP
SP: 200m (kadeti a vyššie), 500m (13 a vyššie)
06.07.-07.07.2019

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 06.07.2019
K2 chlapci 13+1409:00
K2 chlapci 13+1409:03
K2 kadeti09:06
K2 kadeti09:09
K1 muži09:12
K1 muži09:15
K1 kadetky09:18
K1 kadetky09:21
C1 kadeti09:24
C1 kadeti09:27
K1 chlapci 1309:36
K1 chlapci 1309:39
K1 chlapci 1309:42
K1 chlapci 1409:45
K1 chlapci 1409:48
K1 kadeti09:51
K1 kadeti09:54
K1 kadeti09:57
K1 kadeti10:00
K1 kadeti10:03
K1 juniori10:06
K1 juniori10:09
K1 juniori10:12
K1 Nováčik dievčatá10:20
K1 Nováčik chlapci10:30
C1 kadeti10:40
K1 kadetky10:43
K2 chlapci 13+1410:46
K2 kadeti10:49
C1 juniori10:52
C1 juniori10:55
K1 muži10:58
K1 juniori11:10
K1 juniori11:13
K1 chlapci 1311:16
K1 chlapci 1311:19
K1 chlapci 1411:22
K1 kadeti11:25
K1 kadeti11:28
K1 kadeti11:31
K1 kadeti11:34
K2 chlapci 11+1211:40
K1 dievčatá 1211:42
K1 dievčatá 1111:44
C2 chlapci 11+1212:07
K1 chlapci 1012:09
K1 chlapci 912:11
K1 dievčatá 1012:34
K1 dievčatá 912:36
C1 chlapci 1012:38
C1 chlapci 912:38
C1 dievčatá 1212:38
K2 chlapci 13+1415:00
C1 chlapci 1315:04
C1 chlapci 1415:08
C1 muži15:12
K1 muži15:16
K1 ženy15:20
C1 ženy15:24
K1 dievčatá 1315:28
K1 dievčatá 1415:32
K2 kadeti15:39
C2 kadeti15:43
K1 kadetky15:47
C1 kadetky15:51
15:56 dospelí
K1 juniori16:16
C1 juniori16:20
K2 juniorky16:24
C2 juniorky16:28
K1 veteráni16:32
K1 veteránky16:36
K1 chlapci 1316:43
K1 chlapci 1416:47
C2 chlapci 13+1416:51
K2 muži16:55
K2 ženy16:59
K2 dievčatá 13+1417:03
C1 dievčatá 1417:07
C1 dievčatá 1317:11
K1 kadeti17:19
C1 kadeti17:23
K2 kadetky17:27
C2 kadetky17:31
K2 juniori17:35
C2 juniori17:39
K1 juniorky17:43
C1 juniorky17:47
K2 veteráni17:51
18:05
nedeľa, 07.07.2019
K2 dievčatá 11+1209:00
C1 chlapci 1209:02
C1 chlapci 1109:04
K1 chlapci 1209:06
K1 chlapci 1109:28
K1 chlapci 909:30
K1 chlapci 1009:52
K1 dievčatá 1009:54
K1 dievčatá 909:56
C1 chlapci 1009:58
C1 chlapci 909:58
K2 kadeti10:40
K2 kadeti10:43
K2 chlapci 13+1410:46
K2 chlapci 13+1410:49
K1 muži10:52
K1 muži10:55
K1 kadetky10:58
K1 kadetky11:01
K1 juniori11:04
K1 juniori11:07
K1 juniori11:10
K1 kadeti11:16
K1 kadeti11:19
K1 kadeti11:22
K1 kadeti11:25
K1 kadeti11:28
K1 chlapci 1311:31
K1 chlapci 1311:34
K1 chlapci 1311:37
K1 chlapci 1411:40
K1 chlapci 1411:43
C1 kadeti11:46
C1 kadeti11:49
C1 juniori11:55
C1 juniori11:58
K2 kadeti12:01
K2 chlapci 13+1412:04
K1 muži12:07
K1 kadetky12:10
K1 juniori12:13
K1 juniori12:16
K1 Nováčik dievčatá12:22
K1 Nováčik chlapci12:28
C1 kadeti12:37
K1 kadeti12:40
K1 kadeti12:43
K1 kadeti12:46
K1 kadeti12:49
K1 chlapci 1312:52
K1 chlapci 1312:55
K1 chlapci 1412:58
C1 muži13:50
K1 muži13:53
K1 ženy13:56
C1 ženy13:59
K1 dievčatá 1314:02
K1 dievčatá 1414:05
K2 kadeti14:11
C2 kadeti14:14
K1 kadetky14:17
C1 kadetky14:20
K2 chlapci 13+1414:23
C1 chlapci 1314:26
C1 chlapci 1414:29
K1 juniori14:35
C1 juniori14:38
K2 juniorky14:41
C2 juniorky14:44
K1 veteráni14:47
K1 veteránky14:50
K2 muži14:56
K2 ženy14:59
K2 dievčatá 13+1415:02
C1 dievčatá 1415:05
C1 dievčatá 1315:08
K1 kadeti15:11
C1 kadeti15:14
K2 kadetky15:20
C2 kadetky15:23
K1 chlapci 1315:26
K1 chlapci 1415:29
C2 chlapci 13+1415:32
K2 juniori15:38
C2 juniori15:41
K1 juniorky15:44
C1 juniorky15:47
K2 veteráni15:50
16:00

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Macek Jozef
Zvolení do výboru:Klieštenec Mário, Belovič Ladislav, Bobková Jana
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora, Rus, Hvojnik

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
2.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaPeter Soldán
3.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
4.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
5.KOJKanoistika Kojetín CZEDáša Zendulková
6.KOMKajak kanoe klub KomárnoFrantišek Dosúdil
7.MORŠportový klub KajakFilip Valo
8.NANKayak canoe team NánaTomáš Stano
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
10.NZASPORT CLUB SLOVAKIAJozef Babicza
11.PIEKajak-Kanoe PiešťanyMgr. Mario Klieštenec
12.SLASlask POLCzesław Górka
13.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
14.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
15.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
16.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
17.WBKWEBER KAYAKLucia Weber
18.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
19.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
20.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubDaniela Kollerová
21.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovič
22.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
23.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal

Späť na zoznam podujatí 2019
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta juniorov a U23 - šprint
01.08.2019 | Pitesti, ROM
MSR Majstrovstvá Slovenska - krátke trate
09.08.2019 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta seniorov - šprint
21.08.2019 | Szeged, HUN
MS Majstrovstvá sveta veteránov - šprint
29.08.2019 | Szeged, HUN
Pohár Slávie UK
07.09.2019 | Bratislava, Zemník
Dunajský maratón
08.09.2019 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijských nádejí
13.09.2019 | Bratislava, Zemník
Hargašov memoriál
21.09.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
Rozlúčkové preteky
05.10.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
MS Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
14.10.2019 | Shaoxing, CHN
MS Majstrovstvá sveta seniorov - maratón
17.10.2019 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra